129
Empire Universe 2: Recharged-Free Online Játék
  • Banderas1990
    #1
    Üdv mindenkinek!

    Nem rég találtam rá erre az igen érdekes ingyenes online böngészős játékra(Travian, Klánháború stb. kedvelőknek nem új a műfaj).
    Ez egy űrstratégia, mely remek kikapcsolódást tud nyújtani. 9 faj közül lehet választani, melyek mind-mind különböző extrákkal bírnak(pl. plusz nyersanyag kitermelés). A kezdő játékos egy bolyógval kezd, majd a technológia fejlesztésével és újabb épületek felhúzásával megkezdheti a kereskedést és politikai kapcsolatok kiépítését más bolygókkal, valamint a kolonizálásba is belekezdhet. A játék a cselekedeteknek megfelelően különböző osztályokba sorolja a játékost(pl. semleges, kutató, harcos stb.). A hajókat tetszés szerint lehet felszerelni és elvileg(még nem jutottam el odaáig) valós-idejű harcot is támogat a játék.
    Természetesen van lehetőség Szövetséges(itt Birodalmak) kiépítésére, vagy már egy létezőhöz való csatlakozásra.

    Akit érdekel erre fáradjon:
    Empire Universe 2 honlap
  • ZsirosKenyer
    #2
    imperium galactica II?
  • Banderas1990
    #3
    Hát kb ahhoz hasonló, persze mindez korlátozott formában.
  • Thanatos
    #4
    nem, inkább browser game 3654654...
  • Banderas1990
    #5
    Bocs, igen elírtam, de leírásba írtam, hogy böngészős.
  • mukievil
    #6
    Vmi játék élményt irhatnál :) érdekel a dolog, meg hogy hogy böngészös, valós idejű, vagy nemtudom milyen lehet :) MEg hogy mikor jön meg a megerösitö email :)?
  • mukievil
    #7
    NA végre megjött a regisztrácio, az elejére egy kis segitség jól jönne,, mit kéne csinálnii :)
  • polarka
    #8
    Én is belekezdtem...
  • polarka
    #9
    A buildingsnél done az új resource facility, de amikor mennék újat építeni, akkor azt írja, h under construction az egyik és a status bar pedig már maxon van.
  • mukievil
    #10
    Várni kell egy kicsit mindig ha vmi készen van, még énsem jöttem rá miért van
  • polarka
    #11
    Most meg az egyetemmel is ez van.
  • polarka
    #12
    k
    kolonizálni mikor lehet/tartasz már ott?
  • mukievil
    #13
    Jaja, nekem most a mercury fejlesztésem akadt be :), de már vagy 5 perce, lehet lagg az oka, vagy nemtudom, még nem jöttem rá
  • mukievil
    #14
    Hát én pár órája kezdtem el, egyenlöre a bolygómon tudok a nyersanyag bányászatot javitgatni, meg fejlesztgetek, egyenlöre hajot még nemtudok csinálni, gondolom ki kell fejlödni odáig.
  • polarka
    #15
    Most lesz server reset. Mindenki elölről kezd mindent elvileg.
  • mukievil
    #16
    Ezt nem mondod ? ? ? :D
  • mukievil
    #17
    Baazzz, ki is dobtak, nézzek vissza 6 órakor :) pfff
  • polarka
    #18
    Du. 3 és 5 között. Most írogatják chatbe.
  • polarka
    #19
    jah x)

    Egyébként az ilyen böngészős stratégiában azt utálom, h mások pénzt költenek a játékra és úgy tesznek szert előnyre, meg van kai több accountot futtat egyszerre...
  • mukievil
    #20
    Hát jah, én meg előszeretettel legyakok mindenkit :), úgy hogy én nem csalok :)
  • Banderas1990
    #21
    Sajnálom, hogy nem írtam meg, de én is csak a leállítás előtt nem sokkal szereztem tudomást a resetről.
    De nézzük a jó oldalát: Így már rögtön a játék kezdésekor lehetőség lesz bekapcsolódni és így előnyre szert tenni.

    Egyébként ha valakit érdekelne itt a dolog, majd lehetne magyar klánt alapítani.

    Ja és mégegyszer bocs!
  • mukievil
    #22
    Hát ez igaz :)! Én benne vagyok a klán alapításban, ha jó a játék...
  • polarka
    #23
    Jah én is.
    Bár mivan, ha nem tok gépnél lenni egy ideig? Nincs vmi grease monkey script hozzá, h beidőzítsek bizonyos tevékenységeket? Mer akkor könnyen le lehet maradni az atomkockáktól:)
  • mukievil
    #24
    Hát olyan időkre, olyat kell berakni, amit hosszu ideig kell fejleszteni. Egyébként majd kiderül, 1-2 hét alatt ugy is kialakulnak a dolgok. REmélem nem akarják hetente resetelni a szervert.
  • LSSAHPAUL
    #25
    Érdekelne a játék, csak azt mondjátok meg hogy hogy lehet az hogy 2 éves és még csak 24 komment van az sgén ???
    De kipróbálom.
  • mukievil
    #26
    :D:D, és az is két nap alatt jött össze :) Nemtudom, lehet most lett felfedezve a játék, de azt sem tudom, hogy hogy két éves, mikor ebben az órában állt le a szerver, hogy ujraindítanak mindent :)
  • LSSAHPAUL
    #27
    Locutus_The_Borg-néven regeltem, visszigazoltam azt irták hogy 6 órakkor lesz újra indítva. Remélem tudja hogy magyar vagyok és én nálam 6 óram illetve furi hogy nem 18órát írnak..!! nehogy reggel legyen.. :)
  • mukievil
    #28
    elvileg pm 6 orát irnak, és europai 2-es szerver, szoval elvileg este 6 óra :):)

    Egyébknét úgy néz ki, dolgom lesz pont, úgyhogy kicsit később indulok útnak az univerzum elfoglalásában :), addig csak gyűjtögessetek!

    Én elvileg mukievil néven vagy fenn, Hell a bolygóm neve, de majd ugy is konzultálunk :)

    Az ötletem pedig az, hogy kinek mi a jó a bolygólyán, arra a nyersanyagra nagyon rááll, és cserélgetünk a klánon belül, ha ez lehetséges.
  • polarka
    #29
    Én úgy sejtem, h 2 éve befuccsolt a dolog és most újraélesztették...
  • polarka
    #30
    Lehetett servert választani?

    Adataim lesznek: polarka, Planet x, System x; x helyén szám 0-tól

    Jaja, nálam vas volt 66%-on eleinte, de most valszeg más lesz.

    A kereskedelemben valszeg a távolság betehet nekünk...

    Jó volna, ha lehetne csetszobát csinálni majd a jobboldali csetben...
  • Banderas1990
    #31
    Újra indult a szerver. Engem Banderas néven lehet majd megtalálni.
  • polarka
    #32
    Nah megvagyok.
    Réz, vas, alu és szilíciumom 60% körül van.
  • polarka
    #33
    A Starsystemet nem hozza be.
  • polarka
    #34
    Ezt mondja:
  • LSSAHPAUL
    #35
    faxomat a szar internet explorerbe. Nyomjátok meg az f11-et ha látni akarjátok az alsó sort. :D ahol pl a faq van.
  • polarka
    #36
    Egy reboot segített.
  • polarka
    #37
    közös chatszoba kéne...
  • polarka
    #38
    Banderas 41; te pedig 28pc vagy tőlem.
  • LSSAHPAUL
    #39
    aztat nagyon közel vagyunk bakker.
    Xfiretek van? ott beszélni is tudnánk nem csak irni?
  • LSSAHPAUL
    #40
    a chillout zone- csatiban vagyok :)