20
Warrior Epic - Ingyenes MMORPG
  • Yosimicu
    #20
    Nyomja ezt még vki?
  • DAK3
    #19
    LOL A GOA MEGSZÜNTETE A SZERVEREKET OLYAN SZÖVEGEL HOGY MSOT A TÖBBI JÁTLKUKRA KELL KONCENTRÁLNI EZEK HÜLYÉK..
  • Senton
    #18
    A napokban indult egy aktív klán a játékban "Hungarian Warriors". Egyenlore 3 tagot foglal magában de várjuk további tagok jelentkezését. Minden jelentkezot segítünk a fejlodésben és a játékban. Egy jól szervezett segíto közösséget akarunk létrehozni.
    Több magyar klán van már a játékban csak sajnos mind inaktív.
    A klán alapító SentonelHUN ot is kereshetitek.

    Szóval ne felejtsd el Hungarian Warriors.
  • Solid Snake
    #17
    Warrior Epic Character Class Video

  • LeonSilver
    #16
    Van. Amnesia Team
    http://www.goa.com/ itt tudsz venni, ha erre gondoltál
  • amastafar
    #15
    van magyar *guild* ebben a játékban??
    és hogy lehet casht venni??
  • LeonSilver
    #14
    Néha nekem is.
  • Tatyla
    #13
    másnak is pattog a hang vagy csak nekem?
  • Kiado
    #12
    Van új verzsön, de azt nem írják mi lett kijavítva :(
  • LeonSilver
    #11
    Közben megtaláltam.EZ marhajó!
  • LeonSilver
    #10
    Hogy a bánatba lehet karit csinálni?Regeltem, belogoltam és volt egy kész karim.De én nem azt akarnám :/
  • LeonSilver
    #9
    Most volt szerver karbantartás, talán javítottak valamit.
  • Hegi90
    #8
    akkor ez nem is mmo, hanem ilyen battle.net klón :D
  • Kiado
    #7
    Köszi, cuccokat te hogy farmoltad össze?
    Én most kaptam végre 1-et az illusionist kaszthoz, de sehol sem találom a felszerelések között, létezik, hogy ugyan azt kaptam volna meg amit alapból is adott a karinak?:D
  • Zomil
    #6
    érdekesnek néz ki:)

    pvp milyen benne? vagy csak ilyen duel szerü tét nélküli?
  • Lyan Kyj
    #5
    Egy adott fegyveren 1-3-5 bónusz fejleszthető és egy spirit (az eredeti lény erősségétől függően) csak 1-5 (extra group mobok 10%) százalékot visz fel, vagyis eszméletlen sokra van szükség ezekhez.
    Mit ad pluszba? Ott írja minden fegyvernél.

    Szerintem nem érdemes foglalkozni ezekkel amíg maxlvl nem leszel..
    ha nagyon akarsz, akkor is csak 20 után éremes, onnantól már a csapatolás miatt viszonylag gyorabban kapod a spiriteket.





  • werkfilm
    #4
    ázsiai
  • Kiado
    #3
    Na látom akkor más is ismeri xD

    Egy gyors kérdés, megéri a kezdő cuccokat upgradelni a spiritekkel, vagy majd inkább a későbbieket?
    Illetve kb. hány spiritet kell rákölteni a fejlesztéshez és mit ad plusszba?
  • Lyan Kyj
    #2
    Sajna igen sok bug van, új peccs óta (2 hét) az egyik kezdő missziót nem lehet továbbvinni sem (kifagy a játék), s bár már rég tudnak a dologról, nem hajlandók javítani.

    Most töröltek minden egyes lvl50-es karaktert mert nem bírták más módon kijavítani az egyik bugot..

    Maga a hangulat meg a semi-random térképek igen jók, kasztok meg a fejleszhető skillek-tárgyak is adnak az élményhez, de hiába jelent meg áprilisban, még nincs kész a játék s ez nagyon meglátszik rajta.

    Fennhagyom a gépemen, de amíg nem eszközölnek javításokat, addig nem játszok vele.
  • Kiado
    #1
    Örökké(?) ingyenes új MMORPG Warrior Epic.

    Néhány Screenshot a játékból.

    Elég érdekes rendszere van: igazából nincs szabad világ, küldetések vannak, amiket akár egyedül, vagy másokkal teljesíthetsz, erre külön "szobák" vannak, ahova csatlakoztok és a host indítja a játékot.
    Tárgycsere egymás között nincs és minden tárgy az Accountodhoz adódik hozzá, nem a karakteredhez. Több karit lehet kezelni (de ténylegesen játszani egyszerre csak 1-el), prestige pontokkal lehet "kivásárolni", alapból mindenki egy harcossal kezd, ha jól tudom.
    Minden teljesített küldetés végén a játékosok kapnak random cuccot, vagy "lelket" ami cuccok upgradeeléséhez kell.

    Egy csatában 3X halhatsz meg, utána "spirit" lesz a harcosodból, akit később újra tudsz éleszteni, vagy ha egy másik karaktereddel játszol a spiritet segítségül tudod hívni, elég tápos :D

    Természetesen mivel ingyenes, lehet venni cash-t, amivel ahogy láttam eddig nem leszel uberbrutál, csak apróbb bónuszokat kapsz illetve egy jó pont, hogy bárki elárverezheti a karakterét az aukciós házban és ezért is cash-t fizetnek.