21
  • bippo
    #21
    Akkor mégiscsak egyetértünk. Szappaopera szintnek biztos jó, de ahhoz, hogy nézzem bármennyire is, nagyon-nagyon kevés.
  • winnie
    #20
    "(Mellesleg te sem mondtál sokat, úgyhogy a f*kás megjegyzésedet elengedtem a fülem mellett.)"

    nem is mondhattam, mivel én nem láttam, ezért nincs véleményem. amit láttam, azok a nüanszok átlagot, közepességet sugalltak.
  • bippo
    #19
    Én sem láttam belőlük túl sokat, (de hát nem véletlenül nem nézem), de pár perc elég ahhoz, hogy megállapítsa az ember, hogy a színészi játék szar (az én elvárásaimnak biztos, magyar filmes viszonylatban lehet, hogy elfogadható), a dialógus is sokszor mesterkélt (amit láttam). A történetről meg az előzetesek alapján tudok csak nyilatkozni. Kategórájában (szappanopera) biztos jó, de alapból nem szeretem ezt a rétestészta sztorijú, mindenki mindenki ellen szövetkezik szappanopera dolgot (pont azért, mert ilyen).
    (Mellesleg te sem mondtál sokat, úgyhogy a f*kás megjegyzésedet elengedtem a fülem mellett.)
  • Solten
    #18
    Uristen.. Mi lesz most velunk...? Nincs ertelme a letnek...

  • winnie
    #17
    várom a kifejtést, mert anélkül csak f-ka. én sajnos nem néztem annyit, hogy ezt meg tudjam állapítani, de a dialógok nem tűntek életszerűtlennek. (mondjuk én eleve nem tartom magam annyira hozzáértőnek, hogy tudjam, hogy melyik párbeszéd van jól megírva és melyik nincs.)
  • bippo
    #16
    Nem vagy, hanem és. Pont fordított sorrendben, de mindhárom.
  • winnie
    #15
    mondjuk az mindig is érdekelt, hogy a JR vagy BK antirajongóknak a történetet nem tetszik, a dialógok gyengék vagy a színészi játék hagy kívánnivalót maga után.
  • adomin
    #14
    "segélykérő imáikkal", "fohászaik", "szívbemarkoló", nincs kizárva, hogy Önt kell beleírni a sorozatba, mert ilyen cikkekkel ezen az oldalon nem lehet tartósan maradni. Alternatíva lehet még ilyen stílussal a Blikk...
  • winnie
    #13
    azokhoz képest nekem is egy nagy ****. de azért mégis csak saját turfon az igazi nézni. és, ha belegondolunk, hogy milyen neves írók és/vagy netes kultarcok dolgoznak az ilyen sorozatok divinyi rékától kezdve drillerig... (bár nyilván a többség letagadná:)
  • ldavid
    #12
    én szappanokkal nem tudom hasonlítani, mert olyat nem nézek
    szóval maradnak a 'normál' sorozatok (nem csak amerikai), na azokhoz képest
    (tudom, nem egy kategória)
  • winnie
    #11
    amikor láttam részleteket belőle, semmilyen sz*rság nem jött le, max érdektelenség. persze nyilván van, akinek sz*r, van, akinek jó, de mindig is érdekelt, hogy mi az összehasonlítási alap, vagyis például melyik a 10/10-es szappanopera?
  • Athor
    #10
    ha választanom kéne, akkor inkább egy golyó a tarkóba... pls... 8D
  • ldavid
    #9
    szerintem meg sokkal normálisabban van megcsinálva, mondjuk attól még az is szar meg a bk is, de ha választanom kéne inkább a jr
  • AZTA
    #8
    Nemtom hány éve megy már ez a valami de én ezt 1 percnél tovább egyszeruen nem birom nézni.. :S A barátok köztöt még csak-csak ahogy furkálják egymást, meg mindig összefutnak a dolgozó emberek napközben az udvaron ÉÉs csak ugy tudnak beszélgetni hogy ha közben legalább az egyik megkerüli a másikat.
    Na de a lényeg hogy el nem bírom képzelni hogy az előbbit ki nézi , mert akkor már inkább tényleg a bk.
  • xido
    #7
    Várjál..várjál...:
    "Felsorolni is szívbemarkoló"
  • Inquisitor
    #6
    "sztárok és celebek névsorát"
    Lol.
  • Tsol
    #5
  • benkoszabi
    #4
    ilyen bóvli és műmájer színészi alakításért is mint amit az a Pongrácz mutat 1 millát adni? pofátlanság....egyrészt egész eddig nem tudtuk ki is az a Gazdag Tibor...egy kis senki volt azelőtt (most is az)....de még színésznek is borzalmas, de nem csak ő, mindenki....ezért egy milliót? Gondolom olcsóbbért nem nem ment bele a buliba.....mit képzelnek ezek....mondjuk én ilyen magyar szutykokat nem nézek....
  • winnie
    #3
    "átveszi valami más a helyét az értékes idősávban"

    üff, az miért lenne jó? (mondjuk az "értékes" szótól herótom van, inkább jöjjön a hét műtárgya helyett "érdekes", de nem ez a lényeg, hanem) ha valami jó jönne napi
    8 és 9 közé, akkor az ember szeretné nézni, nem? nem mondod, hogy ennyire tévézni akarsz minden nap este?:)

    addig jó, míg JR van meg BK akkor. addig sem jut eszembe tudatosan tévézni.
  • xido
    #2
    Igazából reménykedem,hogy ez a radikális lépés a törzs-rajongókat eltántorítja a rendszeres nézéstől és megcsappan a népszerűsége és lassan kipusztul ez a sorozat és átveszi valami más a helyét az értékes idősávban
  • Szemjuel
    #1
    picsába... :( xD