43
Sony Ericsson W 395
  • hapeti #43
    Mintha rendesen írnál vkinek SMS-t és ott az írási beállításokban
  • harmadas
    #42
    hello!

    az sms sel kapcs.ban, a nemzetközi karaktereket hol lehet kiállítani. ??
    előre is köszi :D
  • hapeti #41
    Sziasztok!
    Találtam megoldást az SMS rövidségére. SMS írásnál kell az írási beállításokban van egy olyan hogy nemzeti karakt. na azt kell kikapcsolni és elvileg már 160 karaktert enged írni.
    Amúgy nekem 1 jó teló csak kissé fura volt egy w300i után.
    Ja és még mi igaz abból hogy támogatja a mozgásérzékelős játékokat és a mozgásérzékelő segítségével is tudja a számokat váltani walkman menüben?
  • hapeti #40
    Nekem bejön egyenlőre(1 hónapja van meg). Nekem is gondom van az SMS-sel. Ha valakinek van ötlete akkor szóljon. előre is thx
  • csiibor
    #39
    Sziasztok!
    Nekem is sikerült egy ilyet beszerezni, és...
    -nem tudjátok, hogyan lehet kicserélni rajta a szoftvert egy másik teló szoftverjére???
  • AC2
    #38
    Valszeg nem támogatott formátum vagy tömörítés, esetleg sérült fájl. Nekem még ilyen problémám nem volt.
  • LucaaA
    #37
    Sziasztok! Segítséget kérnék: Miért van az hogy felteszek a telóra (W395-re) egy képet USB-n kersztül és nem nyitja meg a teló!????????
  • Moooni
    #36
    Sziasztok!
    Kéne egy kis segítség!Most vettem egy w395-öt,de sajnos nagyon rövid sms-t ír!Vki tudja,h be lehet-e ezt állítani,mert sajnos nem találtam még meg a megoldást(+ sok embernek ez a gondja vele)!Köszi
  • bebe78
    #35
    hy!!!
    az mért van hogy nem rakja ki teljes háttérképnek amit lefényképezek?
    thx elöre is!!!
  • kRiSz2222
    #34
    szevasztok!
    én most kaptam egy w395 öt és qurva jooooooooooooo:D
  • Ic3 m4n
    #33
    (legalábbis nekem, mert én még úgyse venném hasznát [1év múva jogsi])
  • Ic3 m4n
    #32
    Sony Ericsson W705, ha jól sejtem?
    +10 rugeszt nemér benne csak a GPS
  • Ic3 m4n
    #31
    ezezez hanyas?
  • PeeTeR
    #30
    ja ezen a darabon filozok en is :D
  • laci 700
    #29
    Én is, de attól még kicsit hülyén fogalmazott... :D
  • AC2
    #28
    Én értem :D
  • Prince of Máté
    #27
    Ezt még egyszer...
  • AC2
    #26
    Faternak is E51e van, egyedül csak a wifi-t irigylem tőle :)

    Nekem mind a nokiák, mind a sonyk sok évet kibirtak nálam, a problémákat mindig a szoftver frissitések illetve az többszöri ütődések okozták.
  • schrank
    #25
    ez olyan mint a kocsiknál a merci azért jó mert merci a lexusz mert szar mert sokkal olcsóbb és jobb
  • laci 700
    #24
    igen, mert olcsóbb és tele rakják semmit mondó extrákkal, de a nokiák tapasztalat szerint jobban bírják. Volt aki azt mondta, hogy azért jó a Sony mert olcsó a Nokia meg drága.:D Rengeteg haveromnak Sony-ja van és mindegyiknek valami baja volt, lefagy, szétesik stb... xD
  • Ic3 m4n
    #23
    sokan mondják hogy a sony jobb, de én is inkább nokia párti vagyok.
  • laci 700
    #22
    Sztem meg az összes Sony egy nagy nulla! Régen Sony-m volt fél évig sem bírta, egy év után már annyira idegesítő volt a sok hiba miatt hogy vittük szervizbe, kb 2 hónap se kellett ugyan az volt a hibája. -.-
    Utána vettem egy Nokia N80-at, igaz kicsit lassan kapcsol be, de szinte sosem fagy le, nagyon jó képeket csinál és most 2 és fél éve hogy megvan, de semmi baja.
    (van egy kb 13 éves nokiánk és még mindig működik és használható, csak kicsit nagy:D)

    Nokia!
  • Ic3 m4n
    #21
    nekem új kéne, de lehet belefér mert nagymuteromnak platinakártyája van és attól függ hány pont van rajta lehet belefér 60k-é is
  • n3whous3
    #20
    ezt :))
    Megéri nagyon az árát, sokat tud, könnyen bővíthető ugye, mert symbianos, gyors nagyon, fasza képet csinál, videót is, ja és ami a legfaszább, hogy wifis, így beülsz egy helyre, ahol van ingyen net például és csak böngészel... :)
  • Ic3 m4n
    #19
    max 40k-t tudok mobilra költeni most..milyet ajánlotok?
  • n3whous3
    #18
    ez is egy fos, ha már nokia, akkor minimum

  • zolo
    #17
    Pedig de, a Jack Nokián sokkal jobb helyen van:9 Gondolj bele, csak becsúsztatod a zsebedbe, semmi plusz szélesítés, kábel felfele kijön, seholsem törik meg.

    Ezzel szemben SE csatlakozója otrombanagy, folyton meglazul, hameg nem, akkor megtörik a kábel és lehet újat venni. V630-am 3 havonta jár szervízbe csatlakozó miatt.


    Kettő közül én a Nokiát venném.

    Mondom ezt úgy, hogy most W580-at nyúzok, aminek már feljött a burkolata, csúszós, hajlásra hajlamos műanyag, csatlakozó kábel fülesen kezd megtörni, töltőnek is van már hibája, néha azt is igazítani kell...Legyen már itt is MicroUsb meg Jack =(

    Tehát ha W395-5310, akkor Nokia. (ráadásul a számomra fontos flash menük w395-ben nem támogatottak... :( )
  • Sickness
    #16
    nekem ilyen vala, nem rossz de volt már jobb is, néha lefagy más baja nagyon nincse.
  • CheAteR88 #15
    akkormár inkább w910i...
  • LeWyTy
    #14
    w995
  • schrank
    #13
    ez a fos úgy néz ki mint egy 10 éves siemens mobil :DDD
  • spy803
    #12
    De ez meg fixfókuszos kamerában...
  • DJS8
    #11


    WiFi+GPS
  • [HUN]FaTaL
    #10
    Jól néz ki, de nem cserélem le se a W880at se a K800i-t.
  • [HUN]FaTaL
    #9
    SE
  • tom235
    #8
    De jobban nem szól az biztos, amúgymeg hogy hogy néz ki az relatív, elve nem egy kategória, mert a sony szlájdos a nokia meg nem.
  • AC2
    #7
    Hát sztem szarabbul néz ki :D Se a gombok, se az alakja nem tetszik.
    A lejátszást vezérlő gombok és a jag pedig rossz helyen van, ergo nem praktikus. (Hasonlítsd össze a kettőt élőben)

    Régen Nokia párti voltam, pár éve átálltam Sonyra. Higgyétek el, megérte. Ár/Érték arányt figyelembe véve a Sony sokkal jobb, valamint egy csomó olyan dolog van, amiben többet tud mint egy Nokia.

    Zenelejátszásban pedig a Sonynak nagyobb a tapasztalata, pl az általam választott készülék is erre van kiélezve. Bővített információs ablak az aktuális számról (szám címe, album neve és képe, előadó, vezérlő gombok és equalizer megjelenítése), jó hangminőség, basszus kiemelése, sztereó hangszóró és rádió stb.

    sony > nokia
  • EK1TEP
    #6
    Azér ...
    Jobban is néz ki!
  • EK1TEP
    #5
    nokia
  • Ic3 m4n
    #4
    szerintetek ilyet éri meg jobban venni vagy nokia 5310 xpress musicot?