14
Indiana Jones and the Staff of Kings
  • Tinman #14
    Végigvittem, egynek nem volt rossz PSP-n.
    Max 7 óra gametime.
  • Tinman #13
    Játék felénél tartok és egész korrekt játék.
    Panamában már jó kis pályák vannak, főleg a Maja piramisos és előzményei volt jópofa.
  • xido
    #12
    Háááát..vegyesek az érzéseim,de sajnos inkább a dögunalom felé hajlik..Ez a minden percben leáll a történet,mert egy "hint" jön,vagy egy videó,hogy megint jön valami,vagy mutat valamit...meg hogy egy helyszín pár lépés után és csak bunyó..szép kombók,meg hangulatos,de már a bárnál unom,pedig az csak a 2.helyszín az intro után...
  • Tinman #11
    Nah, tegnap elvoltam vele vagy 1 órát még PSP-n.

    +egész korrekt grafika
    +kiváló zene! Igazi filharmonikus aláfestés! Kicsit segít is a "mozi-feeling" megteremtésében
    +végig rendes beszédhangok
    +egész szórakoztató ügyességi próbák
    +nem nagyon lehet abbahagyni... na még csak ezt az egyet, na meg ezt :-)
    +egész korrekt irányíthatóság
    +"rpg" foszlányok /karakter tulajdonságainak fejlesztése/
    +jól belőtt nehézségi fokozatok
    +jópofa kombók
    +rengeteg használható "fegyver" /az asztal is fegyver, a hordó teteje is :-D /

    -sok ismétlődő ellenfél
    -végtelen ellenfél!!! Igaz, ha az adott pályán rájövünk a továbbjutás mikéntjére, akkor már csak annyi ellenfelet kell agyonverni, amennyi éppen az adott pillanatban a szobában/helységben volt.
    -Tomb Raider-es mászkálósra/kevergősre számítottam, de ez inkább egyes pályák kiemelése, emiatt --->
    -iszonyú lineáris
    -közepes sztori

    Nálam eddig 6/10, egy misét szerintem megér, de ne egy HC Tomb Raider klónra számítsatok.
  • Carloska
    #10
    Indiana_Jones_And_The_Staff_Of_Kings_USA_NDS-XPA
  • Tinman #9
    PSP-n toltam kicsit, eddig nagyon rokonszenves... tetszik!
  • Carloska
    #8
    pedig eddig jó voltt a játék
  • Carloska
    #7
    nah már elis akadtam azon a részen ahol lekel húzni az elefánt agyarát és bekel ülni a székbe ami megy hátal kiírja r1 r2 nyomom mint az állat de mindig meghalok valaki ? :D
  • Carloska
    #6
  • Carloska
    #5
    este megnézem ps2ön rem ezis jó lesz :D
  • Seth
    #4
    Na aki már kipróbálta, az írhatna vmi véleményt róla. Elsősorban a PS2 verzió érdekelne.
  • tigeroo
    #3
    az emperor's tomb nagyon jó játék volt anno!
  • Carloska
    #2
    Indiana.Jones.and.the.Staff.of.Kings.PAL.PS2DVD-GLoBAL
    Indiana_Jones_And_The_Staff_Of_Kings_USA_PSP-pSyPSP

  • Carloska
    #1
    Ennek ellenére a LucasArts nem hagyja játék nélkül a híres kalandor rajongóit, ugyanis Indiana Jones and the Staff of Kings címen az A2M jóvoltából tető alá hoz egy produktumot, igaz az messze elkerüli az X360, PC és PlayStation 3 platformokat, ugyanis a játék inkább a casual réteget támadja be és Nintendo Wii, PlayStation 2, PSP és DS platformokra érkezik idén nyáron.

    Az eddig napvilágot látott részletek alapján a Nintendo Wii-s verzió ígérkezik a legjobbnak, hiszen a fejlesztők erősen építenek a mozgásérzékelős kontrollerre. A harcok során például ostorunkat lóbálhatjuk, de egy-egy fejtörőkkel teli akadálynál is jól jöhet az említett segédeszköz. Mindemellett a környezetet is bevonhatjuk a játékba, ugyanis a különböző tereptárgyak mindegyikét hozzávághatjuk a ránk zúduló ellenfelekre.

    Szintén a Wii verziót erősítik a különböző QTE kombinációval megáldott menekülős jelenetsorok, továbbá járműveket is vezethetünk, vagy épp terelgethetünk. Lehetőségünk lesz Isztambulban elefántháton közlekedni, míg egy másik küldetésnél egy repülőt kell vezetnünk a dzsungel felett. Jones kalandjai során keresztül szeli majd a Földet, így San Fransisco-tól kezdve Dél-Amerikán át majdnem minden kontinensen megfordul majd, hogy megtalálja Mózes réges régen eltűnt botját. Főellenfelünk természetesen egy gonosz náci okkultista, Magnus Völler lesz.

    Mindegyik verzió rendelkezni fog többjátékos játéklehetőséggel is, mely kétfős kooperatív módozattal bír majd, tovább négyfős minijátékok teszik még érdekesebbé a kalandokat. Ha sikerült végigjátszanunk az Indiana Jones and the Staff of Kings-et, akkor meglepetés bónusz vár ránk, ugyanis a régi klasszikusnak számító Indiana Jones and the Fate of Atlantis játszhatóvá válik.