13
LG KS20
  • dragon11
    #13
    Vlki vlmit mondjon már róla..
  • dragon11
    #12
    Egyáltalán milyen a teló úgy magában..? A képei gépen..?
  • Balin
    #11
    és persze jöhetnek linkek ki milyen programot használ rajta stb...:)
  • Balin
    #10
    erről a készülékről lenne szó!:)
    és egy videó róla!
    http://www.youtube.com/watch?v=RUC9XYeup84

    akinek van már ilyen készüléke az légyszíves mondjon róla véleményt!
    jah és 1két kérdés... nem kicsi a képernyő netezésre, pdf-ek stb. olvasására?

    utánnan néztem hogy valami 777.cab-al lehet megoldani hogy akár 16Gb-os microSD-t is felismerjen... csinált már valaki ilyet? aki igen az légyszíves írja le h pontosan hogyan kell és stabil-e a készülék akár 8 vagy 16 gigás kártyával!?
  • tenkenorman
    #9
    haragudj* videót* bocsánat. ki beszél mi?
  • alexander034
    #8
    Fuu
    hát ha nem volt még ilyen telod akkor egyenlőre hanyagold ezt a témát
    +ha fenn is van az SDHC patch akkor se tul stabilan kezeli a 8gb-set
    am én is elég hülye vok ehez a telohoz met csak 3 hete van meg
    A patcheléshez az egyik haverom segített mert neki már több mint 5éve van WINDOWS MOBILE op- rendszeres teloja
    WINDOWS MOBILE 4EVER!!!
  • tenkenorman
    #7
    neharagúdj de picit szebb témát is nyithatnál. egy pár képet, youtube videit szúrhatnál, kezdhetnéd nagybetűvel a mondtatokat, és formázhatnál legalább az első hozzászólásodban. 22ezer forintér kapni már amúgy
  • Balin
    #6
    fúú én hülyevagyok az ien telókhoz...még sose volt ilyenem de most rászántam magam meghát ez a többihez képest olcsó,jó...
    szóval akkor hogyan kell patch-elni vagy van valami oldal ahol levan ez írva?
    köszi:)
  • alexander034
    #5
    Én nemrég vettem egy ilyen telot mondjuk nem pont telefonálásra alkalmas de arra is jo
    Am 8gb-s kártyát csak SDHC-patch után kezeli
    A telo nagyon jo annak aki telefonos pda-at akar mert kicsi,trendi könnyen kezelhető......
  • PeeTeR
    #4
    (0,07 másodperc)

    ennyertem :DDD
  • Balin
    #3
    csak azért kérdem mert valahol volt h akár 8gigást is olvas és csak azért kérdeztem h ki mekkorával próbálta...
  • 0Fritz0
    #2
    Gúgli, első találat az "LG KS20 sd kártya"-ra.
    (10 másodperc)

    "A külső borítás végigvizslatva azonnal kiderül, hogy a memória microSD-kártyával, az akkumulátor vagy hátlap eltávolítása nélkül (a gyártó a maximum 4 gigabájtosat ajánlja) bővíthető."
  • Balin
    #1
    hello!
    nemláttam sehol róla fórumtémát, gondoltam nyitok egyet.
    most szeretnék ilyen telefont venni és véleményeket várok róla.
    megmég azlenne a kérdésem h meddig lehet bővíteni a microSD-vel?

    előreis köszi!:)