17
  • Sir Ny
    #17
    ha csak erre jön a GT meg a Metal Gear, és elfér a zsebemben, ráadásul olcsóbbak lesznek a játékok, akkor lehet beruházok egy ilyenre. ha lejjebb megy az ára.
  • zritya
    #16
    Csúnya!!!
  • Sir Ny
    #15
    "rendkívül népszerű a 2001-ben megjelent régi, jóval olcsóbb PlayStation 2 és hasonló tendencia várható a 2004 decemberében megjelent marokkonzol, a PSP esetében is."
    a playstation 2 nem 2000-ben jelent meg?
  • muerte2
    #14
    Nekem tetszik, rogton ezt kellett volna kiadni most meg egy tenyleg tovabbfejlesztett gepet.

  • Renátó1985
    #13
    igen de ez szinte semmivel nem tud többet. Ez csak egy parasztvakítás.
  • kukacS3K
    #12
    250 dolcsi az azért nem olyan sok
    sima psp magyarországon kábé 100e körül rajtolt, ez kábé a fele bár amcsi
  • Renátó1985
    #11
    ezek már teljesen hülyének nézik a vásárlót
    5 év után előrukkolnak egy szinte ugyanolyan géppel csak kisebb a kijelzője és nem tudod betenni a már meglévő UMD-ket
    pedig hogy vártam az uj kézi konzolt :(
    megérdemelné most a sony hogy valamelyik gyártó előrukkoljon egy tényleg next gen kézi konzollal
  • kvp
    #10
    Ennyiert az ember mar kap egy kisebb laptopot is teljes erteku operacios rendszerrel, joval tobb jatekkal es kb. hasonlo 3d teljesitmennyel. Igaz, hogy azokban nincs umd meghajto, de ebben sincs, viszont egy laptophoz lehet kapcsolni dvd irot is. Az ingyenesen es/vagy legalisan beszerezheto jatekok szamarol mar nem is beszelve. A sony mar megint dragan ad keveset.
  • Hegi90
    #9
    Hát ha tényleg nem fog tudni többet mint a mostani, akkor jó lesz a régi, úgy tervezem, hogy nyár végén beruházok egyre a sok vonatozás miatt :P
  • cateran
    #8
    Hát..a leirás alapján valamivel jobb lesz,mint a régebbiek,de valahogy nem érzek késztetést, hogy rohanjak berendelni egyet szolid 250 dollárért...annyival azért nem tűnik jobbnak..Jó lesz nekem a régi is:)
  • hdo
    #7
    Google: psp go tech spec, rögtön a harmadik releváns találat ez:

    http://www.pspgoconsole.co.uk/sony-psp-go-console-technical-specifications/

    Amúgy lehet hogy kacsa, mert tegnap még azt hallottam, hogy nem áll szándékukban még közölni.
  • narumon
    #6
    Technikai spec?
  • hdo
    #5
    Nyilván van eltérés ... vagy azt hiszed, hogy nagy bevételük lenne egy olyan készülékből ami ugyanolyan mint az előző, csak máshol vannak a gombok?
  • alejandri
    #4
    Én eddig úgy tudtam, hogy hardver szinten, a 2 gép között, nem lesz eltérés (kivéve a kijelző mérete). Ezek szerint az új játékoknál, lesz régi PSP és új PSP változat?
  • Zodd
    #3
    DRÁGA.
    Én pont azt hittem ezeknek a dolgoknak a kispórolásával olcsóbb lessz a gép.
    Oszt pedig dehogy, jóval drágább lett.
  • wolruf
    #2
    Nekem nem tetszik ez a forma :S
    Bár a GT birizgálja a képzeletem, maradok a régi (nálam) jól bevált nagy PSP-nél. Annak a fogását legalább megszoktam :)
  • Tetsuo
    #1
    Go!