20
  • roxána26
    #20
    Nekem nagyon bejött ez a film :)
  • Mardel
    #19
    Első képen fogja a szivaccsal teli zsákot. Egy oylan zsák (igazi) van vagy 45-50 kiló, nem így fogná és állna le beszélgetni közben.
  • TeDDyRuSh
    #18
    Szlovákiai hun: respekt! Nem baj ha van valami rejtett mondanivalója és erkölcsi tanulsága egy filmek. Persze szinte minden amcsi filmnek van. De itt valahogy nem a végére erőltetett 10 perces filmlezárást kapjuk. Tetszett ez a keretes megoldás, vagyis, hogy ugyanott lesz vége a filmnek, mint 20 évvel azelőtt.

    Aki elmegy megnézni, az nem fog csalódni. Zac-at meg nyeljük be. Rosszul nem néz ki, elég jó színész is. Tuti recept a sikerhez, hisz Walt Disney-nél nevelkedett (mint pl. Justin Timberlake, Britney Spears).
  • szlovákiai hun
    #17
    A te véleményedre vö az 16 számú véleményem rá a válasz, akik fikázzák zömmel a filmeket, azoknak az irónia értésük egy nagy 0-a, persze mostanában kevés jó pozitív film jön ki.......de ennél a filmnél világos, hogy mit akar elmondani az egész film....
  • szlovákiai hun
    #16
    Én is pozitivan csalódtam a filmben, hogy a történet előre kiszámitható, itt nem is lényeges, mert a film mondani valója egészen más, ami sajnos a valóvilágban napjainkat jól jellemzi: válások, a fiatalok önzetlen szexuális vágyásuk a nem kivánt terhességgel, a film ezt vázolja fel és hogy nem a válás az igazi megoldás, ha nem a végletekig harcolni kell a szerettünkért és ha elvált volna a gyerekek isszák meg a levét, ez a film mondani valója....nekem ez jött át, és ez sajnos napjaink való világára is igaz
  • AZTA
    #15
    de a sunák az ilyenre buknak :D:D
  • sambauer
    #14
    de idegesítő feje van ennek a zac gyereknek :/
  • TeDDyRuSh
    #13
    Nem mondtam, hogy ugyanabba a terembe ülünk
  • Csacsis
    #12
    Szerintem élvezhető volt. Kellemes pop-korn mozi. Se több, se kevesebb.
  • Justil
    #11
    grat...
  • Gery13 #10
    :D Jah
    te is egymással,
    ő is egymással...
  • Darth Sith
    #9
    persze, mert nem a filmet nézitek hanem egymással vagytok elfoglalva :)
  • TeDDyRuSh
    #8
    Maradjunk annyiban, hogy ez az a film, amire úgy ülhetek be a csajommal, hogy mindkettőnk jól érzi magát.
  • Chocho
    #6
    Valahogy úgy vagyok ezzel a filmmel, mint az Alkonyattal is: egynek jó volt, nem bántam meg, néha még nevettem is, és pont. Aki valami nagyot vár, inkább hagyja ki, de egyszeri kikapcsolódásnak megfelelő lehet.
  • Darth Sith
    #5
    Ez de rossz film. Életem egyik feleslegesebb 102 perce volt. Ilyen filmet minek gyártanak? szószerint semmiről nem szól de legalább vicces lenne, de még az se
  • MoToX
    #4
    Egyetértek:) pedig úgy ültem be moziba hogy úristen de nyál lesz. Hát nem :D Baromi sokat röhögtem a film nézése közben, a poénok pedig hatalmasak.
  • Vamp17
    #3
    Öszinten szolva en is pozitivan csalodtam a filmben, Zac Efron feltunoen jo volt, illetve maga az egesz film jol meg volt csinalva. Sztm.
  • emp
    #2
    Viktor! Mikor írsz a kiváló, csúcsszuper agyon hypolt és széttolt X-Men Kezdetekről??? :D Kíváncsi lennék az őszinte véleményedre... Az enyém meg van (moziban néztem meg) de hogy ne legyen nagy köhögés, inkább megtartom magamnak.
  • TeDDyRuSh
    #1
    Én megint nem értek egyet Sz. Viktorral. A Tom Hanks féle Segítség felnőttem óta, szerintem ez a legjobb "átváltózdis" film. Pedig baromira nem szeretem a műfajt, nem is értem miért néztem meg, de nagyot csalódtam...persze pozitívan. Talán a Rob Sneider féle "Tökös csaj" c. film az ami ebben a kategóriában versenyben lehet vele. Bár a poénok lágyabbak, mégis van hangulata a filmnek. A történet TERMÉSZETESEN, könnyen kiszámítható, ez tény, de az ember sosem azért megy be a moziba, hogy ilyen filmeknél mást kapjon, mint a jól bevált évszázados amerikai receptet. Jók a karakterek és az azokat alakító mellékszereplők is:
    Thomas Lenon (fantasy, sci-fi fan, gazdag barát) - Reno 911, Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt
    Michelle Trachtenberg (főszereplő lánya) - Euro Túra, Jéghercegnő
    Principal Jane Masterson (Igazgatónő, a barát eljövendő szerelme) - The Office, Michael barátnőjét alakító Jen

    Egyletöltés abszolút megér, ha mozit nem is:)