197
Bunyók, sztorik minden mennyiségben
  • Tyler1
    #1
    Nos ez a topik arról szólna h aki szereti a bunyót(street fight, k-1, box, school fight, gang fight) az itt megoszthatja a véleményét, történeteit, videókat stb...
    Tudom sokan jönnek majd azzal h húúú mért kell ilyen erőszakos hülye topikot nyitni, de manapság már mindennapos az h az utcán megkell védened magad, és 10 emberből 8 hagyja magát megveretni! Szóval akinek van története, vagy tv-be látott egy jó bunyót akk az jöhet ide!

    Keresőt használtam, de nem dobott semmit, szal ha már van ilyen akk sry...
  • Tyler1
    #2
    Íme egy oldal csak a nagy bunyókról :)
  • msstz
    #3
    klasszikus
  • GregSB
    #4
    "de manapság már mindennapos az h az utcán megkell védened magad"

    Ja, mindennapos. Először és utoljára 8 éve kötöttek belém utcán (elfutottam), tényleg mindennapos :))
  • Tyler1
    #5
    nagyapám is 50 éve bunyózott utoljára, de nem is rá gondoltam!!!!!!!
  • Tyler1
    #6
    amúgy egyik kedvencem
  • nan76
    #7
    +fav
    1.
    2.
    3.
    4.(18+-os egy két jelenet miatt:)

    Bónusz:)
  • nan76
    #8
    hopp...remélem az én videóim meég elférnek..ha nem szólj!!!
  • Tyler1
    #9
    ugyan már MK-nak 18+??? :D
    amúgy a bónusz a legjobb xDDD
  • terribad
    #10
    http://www.youtube.com/watch?v=G67AmOAkLRo
  • Hydroceph
    #11
    cage fight powa!
  • CattiBrie
    #12
    Nekem a címről Bud Spencer és Terence Hill jutott eszembe. :)
  • immovable
    #13
    ITT egy komolyabb gyűjtőoldal.
  • Slayerboy
    #14
    Ezeknek mi köze a sport fórumhoz?
  • sambauer
    #15
    Akkor nem Pesten élsz vagy kib*szott mázlista vagy.
  • Molnibalage
    #16
    Pest belvárosában közlekedek majd 8 éve, de 1997 óta járok be Pestre. Egyszer sem kellett bunyózni, egy hajléktalant toltam le a villamosról most télen. Ennyi...
  • Slayerboy
    #17
    Ha nem provokatív az ember akkor egyáltalán nem mindennapos. Sőt.
    Előfordulnak esetek akármelyik városban, de ha normális vagy akkor ritka az ilyen gond. (persze ha nem vagy olyan hülye, hogy éjfélkor a 8. ker-be rohangálsz :D)
  • immovable
    #18
    Érdekes ez a bp központú gondolkodás.
    Rengeteg kis falu, vagy kisebb városokon belüli utca van, ahova még a rendőrök sem mennek be, mert nem egészséges.
  • karajjj
    #19
    akkor tuti, hogy nem borsodban laksz...
  • Slayerboy
    #20
    Igen.. bár én Szegeden lakom, nem volt olyan sok utcai cinkem és általában azokól is kibeszéltem magam. Vannak praktikák.. :D 1-2 vicces beszólás, 1-2 cigi.. a könyebb eseteket meg lehet oldani. De én tudom, hogy hova nem kell menni éjszaka Szegeden.
  • Metwork
    #21
    Azokon a helyeken nincs és azok nem tudnak ideírni :)
  • immovable
    #22
    Nincs net, gondolom arra gondoltál. :D
  • immovable
    #23
    Jah, szinte minden városban van zűrös környék. Csak az a baj, hogy sok helyről ki is rajzanak. :D
  • Unreal1942
    #24
    Te jó ég! Ilyen veszélyben vagyok? Minden nap meg kell magam fizikailag védeni? LOL
    Pesten élek. 24 évig a 8. kerületben. Szóval nem éppen a legjobb hírű részén a városnak.
    Aki azt állítja, hogy ez mindennapos az torzítja a valóságot.
    Keveredtem már többször verekedésbe, de közel se mondanám ezt mindennaposnak. Sőt elkerülhetetlennek sem.
    Aki meg keresi a bajt az magára vessen.
  • cicai
    #25
    Tegnap állonbasztam egy gyereket oszt terem elött, össze is esett haverja segítette fel. Ott pattogott nekem h mire feszítek trikóba... és ezért lennék geci mert trikoba "feszítek"?. Mert szerinte ez miatt voltam, most kivi lennék véleményére:D
  • OrioN the S
    #26
    KIVI!!! xD
  • Apus
    #27
    Milyen hülyeség már ez a meg kell védeni magunkat dolog. Több mint 30 éve élek angyalföldön, 7 éve ráadásul az elég gány részén. utolsó verekedés: valamikor 92 körül lehetett. Mindamellett késő este is kolbászolok az utcán, ebbe beleesik a nyugati aluljáró és a moszkva tér is. paranoia rulez.
  • ba32107
    #28
    Szerintem azért vagy geci, mert ez miatt állonbasztad..
  • Vlala #29
    Trikóban feszítesz, beszólás miatt verekszel - nincs elég önbizalmad. Néha lazítanod kellene.
  • Sickness
    #30
    felony fights sorozatot szedjétek le. -.-
    http://www.youtube.com/watch?v=VfUMolV6o0M
  • fifi
    #31
    kemény vagy vazzeg'
  • John Cena
    #32
    anyukád megszólalna "feszül rajtad a trikó fiacskám" remélem állonbasznád őt is ha ekkora patkány vagy xD
  • autoszimulator
    #33
    :D!
  • John Cena
    #34
    amúgy 13-ba járok suliba vannak érdekes formák szólnak be vissza szólok de verekedni még nem verekedtem max osztály társak pampognak akkor be oltom őket meg fenyegetnek ki nevetem őket azt fosik az összes:D nem mint ha én nem de ha azon van a sor hogy bunyó akkor bunyó:D
  • autoszimulator
    #35
    ált suli és közép suli környékén ez a menő, aztán érdekes módon egyetem már nem találni ilyeneket, lehet részeg vagy nem, a többség akkor se nagyon akar bunyózni.
  • Gladiator
    #36
    Altalanos iskolaban nem tanultal egyszerusiteni? 10-bol 8 az 5-bol 4:D

    Na jo, nem akarok kotekedni, egyebkent jo topik. Eleg veszelyes kornyeken lakok, de eddig megusztam. Egyszer egyabugyalt csak el 6 kinai egy diszkoban, az elegge fajt:D
  • Sickness
    #37
    merre van az a veszélyes környék
  • hunbasser
    #38
    áhh,azt hittem,hogy ez ilyen verekedős történetes lesz,de látom,hogy inkább küzdősportokról van szó és csak amellett a verekedésről :\
  • cicai
    #39
    te lettél volna páros lábbal ugranák a nyakadra is
  • cicai
    #40
    nem az miatt ütöttem meg mert h azt mondta h mit feszítek? hanem h mit feszítesz te geci.