14
  • Beast Machine
    #14
    szerintem az első részre célzott
  • winnie
    #13
    most butaságot mondtál, remélem tudod.

    épp ez jelzi, hogy van fantázia a készítőkben, hiszen a meglehetősen hű remake után egy teljesen saját 2. résszel állnak elő. új történet, új karakterek, miegymás.
  • Athor
    #12
    Fantáziátlanság a köbön.
    lol...
  • winnie
    #11
    " durva, mit meg nem csinálnak. "

    csak azt, amire engedélyt kapnak az eredeti jogtulajdonosoktól.
  • Hornymut
    #10
    Kinek mi tetszik. A Spanyol eredeti egy kiváló kis horror remek, jófajta film. Az amcsi változatot meg sem néztem, mert már láttam a filmet, csak spanyolul más szereplőkkel :-P
    De hogy a hírhez is írjak: új víruson agyalnak? Szerintem ebben a zombis dologban is van még potenciál, de persze én nem rétek hozzá. Eli Roth is próbálkozott húsevő vírussal és az eredmény egy borzalmasan unalmas és pocsék film lett, a Cabin Fever. A 28 Nappal Később is zombiszerű vírussal dolgozott, és igazi kult lett, gondoltam megemlítem.
  • Atkamon
    #9
    Én csak a [REC]-et láttam, az viszont nagyon tetszett! Olyan jó kis átlagos horror film, plusz én szeretem ezt az áldokumentum stílust is, nekem nagyon bejött. De nagyon gáz, hogy tényleg jelenetre azonos a film... durva, mit meg nem csinálnak.
  • edisonae86
    #8
    Szerinted honnan tudom hogy rengeteg jó ázsiai film van? :)
  • winnie
    #7
    miért volt kár? megnézted, másfél órát szántál rá. ergó veled is szereztek egy fogyasztót. (utólag sajnálom, hogy nem láttam, de valahogy nem éreztem a késztetést, pedig, ha ugyanolyan, akkor nem lehet rossz.)
  • FuryAlpha
    #6
    Ez az a film amire kar volt idot es penzt pazarolni.
    Kurva szar!
    Es meg folytatast akarnak?
  • Silenzio
    #5
    Le kell tölteni. Nem tekinthető jogsértésnek, hiszen nincs hazai forgalmazó. Sőt, ha valami sokkal jobb kiadásokban jelenik meg külföldön, két dolog történhet: berendelem onnan vagy letöltöm. A magyar forgalmazónak meg azt üzenem ilyenkor, hogy kapja be f@szomat. És ezt bíróság előtt is elmondanám, ha egyszer arra kerülne a sor. Szép dolog védeni a szerzői jogokat, de ennek kétoldalúan kéne működnie: készséggel megveszem a terméküket, ha kapok is valamit a pénzemért, nem csak porhintést.
  • edisonae86
    #4
    Tiszta szánalom hogy mennyire irigyek az amerikaiak. Irigyek mert más kitalált vmi jót erre nekik is kell egy ilyet csinálni. Ráadásul jelenetre azonosat. Áhh. A japán filmeket is feldolgozzák mindig. Nagyon kevés volt az olyan remake ami még jól is sikerült, legalábbis én szerintem. A kör, Mezsgye, és az Átok. Ezek jól sikerültek. Ja és a Godzilla. Tény hogy egy makettfilmnél nem volt nehezebb jobbat csinálni, bár nagy kultstátusza van Japánban, de azért az amcsik jól csinálták. Bár gondolom Amerikában minden külföldi (ami az ő számukra az) kultfilm megjelenik Dupla dvd-s fémdobozban meg minden, azért azt sajnálom hogy hozzánk nem jut el sok jó film Ázsiából, pedig rengeteg van. Amik meg eljutnak ide arra meg sokat kell várni.
  • Silenzio
    #3
    Neked az első? Nekem a sokadik :D. A remake-ek rettentő szarok, kivéve ha kellő időbeli távolságban Hollywood önmagát dolgozza fel (The Thing, Scarface)...
  • Zombee
    #2
    Szerintem épp nem a horrorrajongók többsége az, aki látta a filmet. Mint ahogy a Cloverfield-et és a Fűrészt sem ők nézik.
  • dissigxx
    #1
    wow várom ezt is ez az első olyan film ami nem a remake változatban tetszett sztem a spanyol eredeti jobb volt...