26
  • Sir Ny
    #26
    tudjátok hogyan lehet Natallal FPS-t játszani? a hüvelykujjat fel, mutató ujjat előre, és mondogatjuk, hogy puff-puff, és a kézfejet magunk felé döntjük. tuti siker.
  • Hoz_Hun
    #25
    De előtte jön a Final Fantasy XIII, amit Xbox 360-ra is kiadnak!! Az FF XIV, ami tisztán on-lány lesz meg megy pc-re is tudtommal.
  • brodix
    #24
    *de általában próbálom
  • brodix
    #23
    Hát lehet,hogy igazad van,de nem tudom...
    Én valahogy akkor is Sanyi párti vagyok :D
    Bár végül is tudom,hogy ez nem nagyon látszik,általában nem utálni nyíltan egyik konzolt/konzol gyártó céget sem.
  • cateran
    #22
    Az amelyik majd valamikor 2010-ben talán megjelenik?Az amelyik PS3 és MS Windows only? upsz,lelöttem a poént?
  • ffxi
    #21
    pl: Fainal Fantasy 14 csak PS3 :)
  • cateran
    #20
    Hmmm mindent elkalapál a Sony ami miatt érdemes lenne PS3-at venni?:S Olyan érzésem van,mint az Erik a vikingben,mikor süllyedni kezdett a sziget és a szigetlakók az uralkodójukkal együtt csak ennyit tudtak szajkózni:"ezek rémhirek,nem süllyedünk...ez aljas hazugság,bluggy-bluggy"
    Sony meg: Nyerni fog a PS3 és a többi...igy?:S
  • jeti00
    #19
    bocs, elszámoztam :P
  • Seth
    #18
    "Metal Gear Solid 3" ??? Mi van?
  • jeti00
    #17
    most először vagyok boldog h nem ps3at vettem anno hanem xbox 360at. Metal Gear Solid 3, Natal... csöpög a nyálam :D
  • Hoz_Hun
    #16
    Nem Kojima adta el a lelkét, hanem a Sony sóherkodik (vagy a szar Saturn szöveggel élve fukarkodik). Az Xbox szán rá lovét, és igaza van.
  • Ruley
    #15
    Várom a Nintendo és a Sony "percről percre" jelentését.

    Úgy általában nem zavarnak az 1-2 napos hírek, de ilyen címmel tényleg gáz...
  • tommygear
    #14
    percről percre de azért tegnap volt, gamestaron volt percről percre kedves szerkesztő
  • Beast Machine
    #13
    Új Metroid, a Team Ninja-tól, hát én téglát szartam gyerekek.
  • Inquisitor
    #12
    Hehehe, azért ne felejtsük az Metal Gear széria Nintendón indult.
  • lac111
    #11
    Playstation konkurenciája az Xbox.
    Playstation japán, Kojima japán.
    Biztos létezik legalább 1 ember a földön, aki hajlandó Xbox-ot venni azért, hogy játszhasson az MGS játékkal.. stb. stb.
  • Lalee1
    #10
    Eladta a lelkét?? Azért mert csinál egy játékot más platformra? Ha csinálna egy játékot amin érződik, hogy gyorsan összedobott lelketlen, úgymond "Kojimát" nélkülöző produktum, akkor még talán nagyon elvakult emberek számára megállhatná a kijelentésed a helyét. De így?? A platformnak mi köze a játék minőségéhez, szellemiségéhez, művészi értékéhez? (Kojimánál talán utóbbi sem túlzás.)
  • Sir Ny
    #9
    pedig nem
  • brodix
    #8
    áááááááá!
    Hamarabb használtam a szám mint az eszem.
    Bele-bele nézegettem a videoóba,és megálltam a kojima-s résznél.
    Hát csalódott vagyok,de most már látom,hogy téleg eladta a lelkét kojima:
    Metal Gear Solid Rising,és alul csak a box jeleit láttam.
    Hát ezt nem bírom elhinni,de most már belátom,téleg lesz egy MGS only for xbox produkció.
    Sry az előző hsz-ért.
  • Cat 02 #7
    Lehet h van... de most ha van egy ilyen AI mint ez a srác, akkor egy kis fantáziával létre lehet hozni egy rohadt jó fantázia világot (rpg-t) ami eléggé ütős lenne.
  • brodix
    #6
    Még hogy box exclusive MGS!
    Ki van zárva!
    Legfeljebb multiplatform,de már akkor is joggal lehet mondani kojima-ra,hogy eladta a lelkét.
    Eddig minden MGS PS-es volt(bár hallottam pár másik platform-ra írtról,de tán azok csak azért jelentek meg,mert nagyon sírt a szájuk az embereknek),és az nagyon valószínűtlen,hogy pont box-ra adnák ki,hisz kojima PS párti,a ps meg a box pedig ősi riválisok,tehát az egyetlen MGS ami kijöhet box-ra,az egy demo,aminek a végén ott lesz ez a felirat: ,,Na ez az a játék,ami nektek nem lesz"
    ...szerintem...
  • Sir Ny
    #5
    melyiket?
  • FuryAlpha
    #4
    De xbox exclusive az MGS!
    Frissitettek a web site-ot!
  • Sir Ny
    #3
    nem lesz exkluzív az új MGS. link
  • ffxi
    #2
    Exkluzív alatt mit értenek? Mert volt régebben néhány x360 exkluzív, de nem sokkal utána kijött multiplatformra a játékok. Kivétel az only exkulzívnak mint pl. Forza, GOW2 stb...
  • Ruley
    #1
    "Döbbenetes! A jövő elkezdődött!"

    Ja, mint a Surface-el is...
    Tényleg látványos volt, de arra kiváncsi lennék kinek akarják eladni játékok nélkül, amikből bizony egyet sem jelentettek be.
    Arról nem is beszélve hogy se megjelenést, se árat, se semmit nem jelentettek be, csak 5 másodperces techdemókat.

    Nekem úgy tűnik hogy ez csak villogás, hogy megnyerjék az E3 "faszasági versenyét", és reklámozzák magukat, inkáb mint egy egy komoly üzleti stratégia ami a Wii vetélytársa lehetne.

    Bár ne lenne igazam, mert akkor azt láttuk volna ahogy a fent említett nagy nevű játékokat Natalra optimalizálva mutatják be.