11
  • Etinger
    #11
    Pixar most a legjobb, ez számomra egyértelmű, még ha nem is kaszálnak úgy mint egy Dreamworks. De speciel nekem Dreamworksszel sincs bajom, mert ők is tudnak ám jókat, csak azért érezni, hogy sokszor a sztár-szinkron-színészekkel próbálják eladni az alapjáraton gyenge produkciót.
  • sandor8206
    #10
    pixar jobb
  • winnie
    #9
    ne vegyél rá mérget. amerikában a panda és a madagaszkár környékén hozott, ez igaz, de kevesebben jóval látták, hiszen a jegyár is drágább volt és a másik kettő óta a dollár is romlott. de fontosabb, hogy nemzetközileg egyelőre a felét sem hozta, amit a másik kettő, ráadásul jóval drágább volt, mint az előző filmek. (ráadásul a kritikák sem egetverőek.)
  • PrisonMan
    #8
    Szörnyek az űrlények ellen is 200M körül hozott, valahogy 2012 körül az is jönni fog
  • Solten
    #7
    Pixar a best. Madagaszkar 2, Kung Fu panda:
  • winnie
    #6
    miért lenne kár, miért lenne futószalag? attól, hogy a dreamworks a stúdió, még kis animációs cégek dolgoznak a filmeken, mindegyiken más. egy alkotó csapat 3-4 évente készít egy filmet. bezzeg a pixar. az évente. és mégis.
  • Raziel Anarki
    #5
    rajzfilmek futószalagon? kár értük...
  • Lipi1980
    #4
    Nekem speciel a Madagaszkár 2 sokkal jobban tetszett, mint az első rész...

    Animációs meg jöhet dögivel!

    Kedvenceim:

    Pixar-éktól:
    Toy Story 1-2
    Szörny Rt.
    Némó nyomában
    Hihetetlen család
    Wall-E

    Dreamwokrs-éktől:
    Shrek
    Madagaszkár 2
    Túl a sövényen
  • ldavid
    #3
    egyetértek
  • Monoton
    #2
    Jöhetnek
  • artschi
    #1
    Nekem már a Madagaszkár 2 és a Kung Fu panda sem jött be :(
    ez így nagyon futószalag rendszernek tűnik... kérdés, hogy kisül-e ebből vmi jó is...