10
Minden erről a formációról - 2002-ben nagyon jó kis zenéket csináltak :)
  • Poncho
    #10
    Ja, a 666 tényleg kicsit "retard", főleg Alarma, meg ezek...

    De ez a Noemi nekem nagy kedvencem még most is. Az In My Dreams-ről például pont az az időszak jut eszembe, amikor 2002-ben haverom kiírta nekem néhány hasonló számmal és a nyári estéken sokszor ezeket a számokat hallgattam és amikor újra hallom őket, újra arra a nyárra gondolok.
  • pyrohun #9
    666 nekem régebben nagyon bejött, most már (visszagondolva a régi zenéikre is) olyan gyerekesnek tűnik, vagy nem tudom :)
  • Daza500
    #8
    Discogson találtam pár info-t, pl. hogy ugyanaz a két producer állt mögötte, akik a 666-ot is alkották.

    Ami viszont jó.
  • Csucsu2030
    #7
    Az 'In my dreams' meg a 'You' ezek tényleg nagyon fasza számok voltak egy jópár évvel ezelőtt legalábbis nálam favorit volt.
  • pyrohun #6
    Ezt nem tudom pontosan, próbáltam infót keresni róla, de nem sokat találtam.
  • pyrohun #5
    Én most újra rákaptam, nekem nagyon bejön ez a stílus :)
  • HöfEE
    #4
    A You-t nagyon szeretem a mai napig, de őszinte leszek szerintem nem volt ez a formáció nagy durranás. Bár kétség kívül nem voltak rosszak a zenéi, de maradandóak sem.
  • Laceee
    #3
    Na ezért érdemes volt topikot nyitni, ...csak úgy pezseg az élet itt...
  • Daza500
    #2
    Ez a...666 egyik alproject-je volt, nemde ?
  • pyrohun #1
    Nem mondok semmit, hallgassátok meg:

    http://www.mp3source.us/mp3/search/noemi/2/mp3

    In My Dreams, You, Summer Ends, God Music ... szerintem az összes nagyon jó, persze sokaknak ez már kommersz tucctucc, de ha azt vesszük, hogy 2002-es + milyen jó a csajszi hangja... szerintem bőven igényesebb mint pl. sylver és hasonlók...