21
  • rágógumi
    #21
    chandler bing :D
  • Ruley
    #20
    "Az eddig Kumo kódnéven fejlesztett új keresőmotor most Bing néven indul útjára"

    Könyörgöm, honnan szedik ezeket a neveket?
  • Inquisitor
    #19
    Ha valakit érdekel, már él a www.bing.com ... lehet próbálhatni.
  • bakagaijin
    #18
    A Terraserver vagy hogy hívták, megvan az még? Egyébként Gugli is fejleszti a saját "nextgen" keresőjét... Hamarosan kijönnek vele ők is.

    Én mindenesetre maradok az ixquick-nél, mert az nem tárol semmi személyes adatot :).
  • Inquisitor
    #17
    "A googel jol mukodik ..."
    Nagyon nem értünk egyett. Évekkel ezelött ugyan ezzel a Googleval nagyságrendekkel könnyebben lehetet NEM populáris dolgokat is megtalálni ... ezt mind beáldozták a sebesség és a biznic oltárán.

    "miért hajaz arra, hogy minél több dologban rá hasonlítson. Google Maps, Preview, és úgy általában az egész"
    Ezek egy része a többi, már elfeledett, kevésbé populáris keresők sajátjai is. A térképes mókában meg szvsz MS jóvval elöbb benne volt, igaz azóta fejlesztik végre normálisan, mióta a Goggle megvette (mert nem saját cucc volt) a térképes rendszert. Igaz ők is felfejlesztették.
  • Hierogli
    #16
    Elarulom neked, Gy P ruhelli a MS-s
  • Ahoy
    #15
    De a bukásnak egy egyszerű oka is lehet. Méghozzá az, hogy a Chrome / Firefoxban soha nem lesz alapértelmezett kereső a Bing. IE meg haldoklik, szóval az hogy a user átállítsa az alapértelmezett keresőt egy egyszerű gombnyomással, na ahhoz erősen seggbe kell rúgni...
  • kissssss
    #14
    khhmmm aha oké szép meg jó is de én maradok a google-nel
  • WoodrowWilson
    #13
    Mi bajod azzal a mondattal? Jól néznénk ki, ha a Microsoft a saját keresőjéről nem gondolná hogy esélyes legyőzni a Googlet, különben minek fejlesztené.
  • Kerub
    #12
    A googel jol mukodik es ha tenyleg nem lehet jelenleg jobbat letrehozni akkor nincs mitol tartania. Azzal h versenyhelyzet van csak te jarsz jol ugyhogy inkabb oruljel ;)

    Jut eszembe: Csak nehogy terroristak vagy pedifolok kezébe keruljon...
  • B0nFire
    #11
    Én azt nem értem, hogy ha annyira meg akarják dönteni a Google "egyeduralmát" - mert az mi rossz mán! -, akkor miért hajaz arra, hogy minél több dologban rá hasonlítson. Google Maps, Preview, és úgy általában az egész; még a hivatkozások színe és a szöveg stílusa is a Google-t utánozza. Ez aztán nagy durranás lesz!

    "A Microsoft ezzel akarja megállítani a Google szinte mindent elsöprő fölényének további növekedését, véleményük szerint pedig a felhasználók igényeinek megfelelő kiszolgálása esetén erre minden esélyük megvan." - Kedves Olvasóink! Fizetett Micro$oft hirdetésünket látták!
  • B0nFire
    #10
    Jó név! A Google-ban "bing" kulcsszóra ez a legelső találat! Szóval a Micro$oft csak a "kearburátor" után következik... bru-ha-ha
  • DjDano
    #9
    Szerintem örülnünk kell, hogy a böngészőkhöz hasonlóan itt is elkezdődhet az igazi verseny!
  • roliika
    #8
    Szerencsétlenek minden fűszálban kapaszkodnak már.

    Mellesleg a Béta Win7 miért gyorsabb mint az RC?
  • Etinger
    #7
    Chandler Bing :)
  • passatgt
    #6
    nem azzal van a gond, hogy magyar e a felület, vagy nem
  • Darth Sith
    #5
    A beta nem volt hibátlan ahogyan az RC verzió sem az, de már az RC is jelentősen gyorsabb és stabilanbb mint az SP1-es Vista :)

    Az egyértelmű, hogy nem a magyar piac lesz a főszempont, de idővel lefogják fordítani ahogyan minden mást is :)
  • passatgt
    #4
    az a gond ezzel, hogy magyar nyelven nem nagyon lesz elérhető, vagyis a magyar találatok nem lesznek olyan relevánsak
  • Narxxis
    #3
    :D

    Várj, majd mindjárt jön a "nálam már a beta is hibátlanul működött" szöveg. :D

    Mondjuk nálam is, de fő rendszernek csakis a véglegest használnám.
  • Zozo76
    #2
    De te nem vagy lusta valtani, amint latom meg kesz sincs egy OS maris azt hasznalod... :)
  • Darth Sith
    #1
    Jónak tűnik. Nekem első ránézésre ez olyasminek tűnik, mint egy kereső amelybe intergálva vannak olyan "szolgáltatások" mint az arukereso/argep, virutal earth stb..

    Ha jobbra sikerül mint a google, jobb találatokat ad és több funkcióval, akkor se biztos h megfogja tudni dönteni a google pozícióját, mivel már sokan megszokták, lusták váltani, ahogyan azt az IE-nél, iPod-nál láttuk. Ott van a firefox, opera az IE ellen, vagy az iriver, sony, cowon termékek az iPod ellen és mégse terjednek eléggé, mert az emberek lusták váltani, hiába nyújt jobb minőséget, jobb szolálgatásokat.