50
Camspace,avagy játsz a webkameráddal!
  • Ferrari25
    #1
    Sziasztok!Ezt a topicot azért nyitottam h beszélgessünk kicsit a camspaceről!Ez egy ingyenes program amivel tárgyak segítségével játszhattál játékaidban!PL:Autós játékokban már a távirányítód is lehetett a kormány!Ez olyan mint a wii csak számítógépen!:D
  • Ferrari25
    #2
    Letöltés
    Használata:
    fogsz egy tárgyat , először rögzíted a kamera képét a tárgy nélkül majd előveszed a tárgyat, a látóterébe helyezed és úgyis rögzited a kamera software-e így képes a képet megkülönböztetni az újonan odahelyezett tárgy függvényében. Az így behelyezett tárgy mint dzsojsztick jelenik meg a windowsban .. de tud a software egér és billentyűzet emuláciot is...
    Gépigény:Webkamera(Jó minőségű nem árt)
  • Firerock
    #3
    linket
  • Ferrari25
    #4
    Ha a letöltés szövegre rákattintasz ott lesz a link és ott a download gomb!:)
  • BB7
    #5
    Ez mekkora ötlet már! :D nagyon bejön! :)
  • EK1TEP
    #6
    Jó lenne csak én nem vágom ezt az egészet!
    3D Swat játékot akartam kipróbálni és nem tudtam hogyan klikkeljek!Mozgott az egér de klikkelni nem tudtam 2 ujjamon votl színes papír fel is ismerte!
  • Ferrari25
    #7
    hát!Valaki NFS Pro Streetbe is nyomta már!Csak azt tényleg nem tom h!HA tudok akkor segítek!
  • KAMIONOS KOGYO
    #8
    What the fuck?
    Mivan?????????
  • KAMIONOS KOGYO
    #9
    Értelmesebben.....
  • BB7
    #10
    Nézd meg az oldalt, s rájössz! -.-
  • karajjj
    #11
    tudod mi a wii?
  • karajjj
    #12
  • karajjj
    #13
    bazz, ezt nem ide akartam :S
  • BB7
    #14
    Ritka ilyen fail-t látni! XD
  • REPS0L
    #15
    :DDDDDDDDDDDD
  • Bulykin
    #16
  • karajjj
    #17
    jóvanmá -.-
    ide ezt akartam

  • BB7
    #18
    Ja, hogy ez már EPIC? XD
    Mert, ha egy linket összecserélsz, az jól van, de egy FLASH-t egy képpel!!!4 xD
  • BB7
    #19
    Amúgy meg pont ezért mondtam, hogy az oldalra menjetek fel, ott ez fent van! :)
  • VRSDM
    #20
    bohóckodni jó.
    játékra alkalmatlan mert geci lassúak ehhez az átlag kamerák.
  • REPS0L
    #21
    egyáltalán nem lassúak hozzá az átlag webcamok. Nekem egy Microsoft Webcam LifeCam VX1000-em van, ami alkalmas TrackIR-hez hasonló képességekre is egy kis bütyköléssel, szóval ne mondd hogy egy tárgyat nem tud tökéletesen felismerni.
  • VRSDM
    #22
    más az hogy trackIR-t ként használod és ezzel nézelődsz a játékban.
    és más amikor egy fps/autós-ban rángatod az egeret /nyomod a gombokat ezerrel. és minden ezredmásodperc számít...
  • VRSDM
    #23
    szerk.1 este játszol akkor máris nincs elég fény hozzá...
  • REPS0L
    #24
    gondolhatod hogy ez a kezdetleges próbálkozás nem ér fel egy Logitech G25-el vagy egy Saitek X52-vel...
  • DIESEL DOG #25
    Ez nagyon állati!
  • RYO21
    #26
    NAszóval. Feltettem, működik. Még kormányos opció is müködik a progiban. A program látja hogy én elfordítom az objektumot. Csak a JÁTÉKBA NEM FORDUL AZ AUTÓ!! PLS ssegítsetek!
  • Immigrants
    #27
    Tényleg klikkelni hogy kell én a bowlingossal nyomtam de nem tudtam kilőni a gólyót mert nem klikkelt
  • Ferrari25
    #28
    ha jól tudom be kell állítani az irányítást a webcamos joy-ra és akkor fog fordulni!
  • Hegi90
    #29
    kiv vok, hogy az acer crystalcam jó-e hozzá :D

    mondjuk nem is tudom, mit próbálnék ki vele :D
  • vizes
    #30
    Nekem nem indul el.
    "A program konfigurációja helytelen, talán egy újratelepítés segít."
    Megtörtént.
    Akkor sem indul.

    Valakinek valami ötlete?
  • Immigrants
    #31
    Webkamerád van?Jó?Van drivere?
  • vizes
    #32
    Igen, van kamerám és tudomásom szerint a driver is jó de megpróbálom frissíteni.
  • vizes
    #33
    Nincs frissebb driver.
    Nem megy.
  • vizes
    #34
    Na ebből elegem van. Telepítettem egy régebbi verzióját, (8.0) el is indult tehát a kamera drivere jó. Lehet, hogy kevés a kamerám de nem igazán működött ezért upgrade-eltem a legfrissebb verzióra.

    Indítás után már a jól ismert "A program konfigurációja helytelen, talán egy újratelepítés segít."

    Uninstall és elfelejt a pics@ba az egészet.
  • norbre
    #35
    hogy tudod track-ir ként használni?
  • msstz
    #36
    Lehet ezt úgy használni - nem játék közben -, mintha Tablet PC-m volna, azaz lehet ezzel irányítani egy rendszert a levegőt "érintve" (az érintőképernyő helyett)?
  • REPS0L
    #37
    így-e
  • whiskeyman
    #38
    Laptop webcamal is működhet a camspace?
  • Gunnersboy
    #39
    szerintem igen
  • Aquir
    #40
    csak jó legyen. az itt lévő elég sötét, lassú és nem érzékel élének színeket...