13
  • Maniello
    #13
    :|:|:|
    NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
    nemnemnemnemnemnemnemnem......
    nenenenenenenenenene
    ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
    ien nincs -.-


    ÓRIÁSISOROZAT!!! KÁRÉRTE!!!
  • Nethyrrea
    #12
    többek közt az elit alakulat sorozatban játszotta joe toye-t
  • TeDDyRuSh
    #11
    JA, most kezdett bepörögni a színész. Nem tom ki fog segíteni Oliviának? Mert hát ugye Charlie intézte, a nem legális infók beszerzését és ilyen akciók támogatását.
  • Librarian
    #10
    Pff, én tök bírom, amikor majdnem felzabálták azok a paraziták, nagyon paráztam, meg ne haljon! Szóval klafa, hogy jön a 2. évadban! :-)
  • dzsagon
    #9
    sose láttam ezt az embert
  • Johnny Maize
    #8
    Láthatatlan ember még nem volt semelyik részben?
  • winnie
    #7
    direkt fogalmaz így. nem kirúgták, hanem. és az sem véletlen, hogy nem a színészt, hanem francis ügynököt említi. kicserélik a testét? hoznak egy alternatív charlie-t, ha már több is van belőle?

    ha cáfolat lenne, akkor szerintem konkrétan fogalmazna.
  • atis78
    #6
    Nem pénzelni kell őket legyenek ötletesebbek, a mostani költségcsökkentéshez nem kell sok ész, ha jobban elgondolkodnának okosabban is tudnának spórolni.
  • ldavid
    #5
    pénzeld őket, és nem kell spórolniuk
  • 05lampard
    #4
    Hát sokat nem tesz hozzá ez a karakter a sorozathoz, az egyszer biztos.
  • atis78
    #3
    Szal volt kb 2 hetünk még örülni nekünk akik nem olvasták a korábbi híreket, de most már ettől a sok spórolástól kezdek bedühödni
  • Pid69
    #2
    Igen, ez kb 2 hetes hir volt...
  • Proart
    #1
    Az SG kicsit le van maradva.

    Jeff Pinkner, a sorozat showrunnere elmondta, hogy Kirk Acevedo-t nem rúgták ki, s a 2. évadban többet is fogunk látni Francis ügynökből.

    http://www.tvguidemagazine.com/news/fringes-kirk-acevedo-was-not-fired-1215.html