19
Victory: The Age of Racing
  • grebber
    #19
    Steam-en azt írják van benne single rész is!

    Ezt hogy tudom előcsalni hogy gépi AI ellen mehessek?
  • Pepsi Twist
    #18
    hát pedig nem lenne rossz :D
  • Falcon87
    #17
    Mi milyen gagyi? A képeket elnézve, grafika ötös. Mást még nem lehet tudni.
  • Máté94
    #16
    Google ba írd be és meglátod milyen gagyi:(
  • MR ME
    #15
    csak nem hagyják veszni, énis toltam volna :(
  • Falcon87
    #14
    Május óta semmit sem lehet hallani... Kár, pedig marha jó alapötlet volt, ráadásul, ahogy elnéztem, a grafika sem volt utolsó...
    Semmit nem találtam.
  • Máté94
    #13
    Hát én nem füznék hozzá reményeket....:/
    googleba tessék kutakodni:(
  • Falcon87
    #12
    Semmi hír?
  • norbi56
    #11
    Erre kiváncsi leszek:)
    +fav
  • tigeroo
    #10
    lehet a cikkíró még nem járt a rózsadombon kívül
  • Falcon87
    #9
    Én sem értettem ezt a mondatot, minden vana képeken, csak lepukkant ipari környezet nem :D
  • Unreal1942
    #8
    Majd kiderül mit lehet kihozni belőle.
  • SötétBarom
    #7
    Lepukkant ipari környezet :DDD

  • Pepsi Twist
    #6
    majd megnézzük mi lesz

    +fav
  • kemszi2
    #5
    szerintem én is megvárom mi sül ki belőle
  • MR ME
    #4
    akár még jó is kisálhet belőle
    +fav
  • Falcon87
    #3
    Nekem tetszik :)
    +fav
  • bulba
    #2
    Háát, ez a 60-as évekbeli F1-es autók és a lepukkant ipartelepi környezet, valahogy rettenetesen nem illik össze (legalábbis nekem nem áll össze)
    Ha tényleg jól megoldják az irányítást és ingyenes lesz (a költségeket talán reklámból fedeznék?), lehet megtetszik

    +fav
  • Máté94
    #1
    "Ígéretes MMO készül kizárólag PC-re a Vae Victis-srácok kezei alatt. A Victory egy fiktív világban játszódik, mi pedig hatvanas évekbeli F1-es járgányokkal versenyezhetünk!

    A Victory világában lepukkant ipari telepeken versenyezhetünk majd a hatvanas évek Formula 1-es autói által ihletett járgányokkal. MMO-ról lévén szó, a játékosok tapasztalati pontokat gyűjtenek a futamok során, amelyeket autójuk fejlesztésére költhetnek. A Net Kar Pro fizikai motornak köszönhetően realisztikus játékmenetre számíthatunk, a játék kezelése is inkább a szimulátorokra fog hasonlítani; aki igazán jól akar szerepelni a Victory-ban, nem árt kitanulnia az autók működésének minden csínját-bínját. A játék fejlesztését a Vae Victis végzi, a kiadásért a GamersFirst felelős, a legjobb pedig, hogy teljesen ingyen versenyezhetünk majd!"

    from:gamekapocs.hu
    Képek