28
Minden ami kaland, izgalom. Itt nem ezekre gondolok: sex, drog, alkohol, osztálykirándulás. Igazi veszélyre, kihívásra, ami teljesebbé teheti az életünk.
  • htr93
    #28
    :D
  • zyppy
    #27
    keresek valami kalandot lehetőleg ne a vadvidékre mert elkapnak a járőrök
  • Aquir
    #26
    nem rossz
  • ba32107
    #25
    Na ez már kaland!
  • Nis
    #24
    estét
  • ba32107
    #23
    Jaja, így már reálisabb az ár. Mondjuk Svédország iszonyat drága, főleg az alkohol, el sem merem képzelni mennyibe kerülhetett a pia a buliban :D
  • zmeor
    #22
    jah nem, egy nap szálloda volt.
  • zmeor
    #21
    5 nap volt.
    igazából mindig kocsiban aludtunk, de ez volt benne a poén, jó volt az ülésfűtés, a hideg éjszakákon :)
    stockholmban buliztunk amugy, csak sok helyre nem engedtek be mert hogy 24 év alatt nem lehetett bemenni, de egyik helyen azért átsurrantunk. Diákigazolványt nem tudták nagyon mire vélni :)

    ja és fullos nők végig mindenhol.
  • ba32107
    #20
    Stoppal én nem mernék nekiindulni, ennyire nem vagyok kalandvágyó
  • kocsisgabor9999
    #19
    Ha stoppal mész még 50k-ból is kijön.
  • kocsisgabor9999
    #18
    Egyedül nem jó.
  • ba32107
    #17
    Rohadt jó lehetett, mi a haverokkal egy európai hátizsákos kalandot tervezünk, de nemtom még mi lesz belőle. Rengeteg lóvé kell hozzá :S

    Mondjuk a 110 elég barátságosan hangzik, kíváncsi vagyok hány napig voltak.
  • Aquir
    #16
    Milyen helyeken aludtatok? Meg mondjuk Finnországban csak körülnéztetek hol van szórakozóhely, azt elvegyültetek? xD
    érdekes lehetett, jó lenne egyszer ilyet csinálni mással, de főleg egyedül is :)
  • ba32107
    #15
    Hány napig voltatok?
  • zmeor
    #14
    igazából az egész megvolt 110k -ból

    halál komoly, és napi 3 étkezés megvolt mindig, néha több is.
  • Tyler1
    #13
    más dolog a kalandvágy, meg más dolog az emberi társadalom elhagyása! mert ha láttad a filmet akk tudod h a srác nem sima kalandvágyból vonul ki a világból!
  • offkorzreg
    #12
    gondolom nem 200forintból(igen kétszáz) mindezt
  • ba32107
    #11
    Számomra iszonyatosan jól hangzik, de mennyibe fájt?
  • zmeor
    #10
    én pl ősszel elutaztam haverommal Svédországba csak úgy poénból.
    Kibéreltünk egy kocsit aztán mentünk amerre láttunk. A végén már Finnországban voltunk és jóformán semmi tervezés nem volt benne, csak a repülőjegy, meg a kocsibérlés. És mondhatom, hogy az egyik legjobb utazásom volt, teli kalanddal. Ha kellett hajókáztunk, ha kellett bulizgattunk, ha kellett akkor elhagyatott helyeken jártunk :)
  • Szabi84
    #9
    "Szoval szerintem az emberek nagyszazaleka elvesztette a termeszetes tulajdonsagait, mint a kutyak javaresze a gazdaik miatt"
  • ajem kisa
    #8
    Hello!
    Szeintem jo dolog a "kaland", azt nemtanitjak egyik iskolaban sem, ha ismertek olyan embereket akik utaztak, vagy "csavarogtak", teljesen masok lettek!
    Egy ideje enis azt vettem eszre, hogy az emberek nemis dontenek arrol, hogy mit akarnak, hanem mennek mint a birkak, egyik a masik utan! Pl.suli, melo, lagzi, gyerek, tb., segely...stb.!
    De holvan az megirva, hogy ennek igy kell lennie?!
    Szoval szerintem az emberek nagyszazaleka elvesztette a termeszetes tulajdonsagait, mint a kutyak javaresze a gazdaik miatt (kisruha ha csak 10fok van, mert a "kiskutya" remeg...agyban alszik...marszinte nemis kutya, hanem...)
    Azok a dolgok, hogy a tv es a media hazatesz azzal teljesen egyet ertek, sokak amiatt elnek "felelemben"!
    Ha valakinek ez nemesett le, hogy mirol beszelek, kerem neis reagaljon erre a hsz.re, mert ez csak egy velemeny, a sajatom, es ezt ugysem lehet megertetni "zombikkal" egyik naprol a masikra!
    Azoknak teljesen oszinten aztjavaslom, hogy menjenek, utazzanak, es nem hotelben, hanem embereknel, vagy a termeszetben aludjanak, nem full konforton, hanem light-osban, es par het eleg arra, hogy megvaltoztassa a latoszoget!
    Szerintem jo topik (lenne)ez, de felek, nemlesz tomeg!
    Udv.Kisa
  • tigeroo
    #7
    témára, szerintem mindenkinek mást jelent "Az élet". szerintem mindenki arra törekszik, hogy boldog legyen. nah mos ha valakinek ez nem jelent örömet ha "kalandozik"? kinek mi, tudod...

    persze, mamár egyre több az olyan aki reggel 8tól délután 4ig a kaptárban gürizik, aztán elvan a kis lakásában, de ők már nemis emberek... de, nézzük máshonnan: lehet az az igazi kihívás, hogy például egy több gyerekes elvált anyuka esetleg több műszakban dolgozik azért, hogy majd jobb legyen...

    bár, hál istennek azért még sok ember törekszik arra hogy saját családja legyen, stb. szóval, szerintem ez a hippiskedés sem valami nagy dolog, vagy legalábbis én még nem érzem úgy hogy ez hiányzik az életemből.
  • tigeroo
    #6
    magadra vetted?:D
  • kocsisgabor9999
    #5
    Thank you very much. nagyon intelligens ember vagy. Tisztában vagy az élet értelmével. Maga vagy a tökéletesség. Nem is értem, miért pazarlod itt az időd. Nem vehetem fel a harcot veled, mivel értelmileg olyan szintre fejlődtél, hogy azt alulmúlni nem lehet. Csak sajnálni tudlak.
    Ha pedig magadra ismertél gratulálni tudok.
  • Calver
    #4
    "de az aberrált kocka hülyegyerekek kíméljenek."

    és még egy zseniális téma és topicnyitó hozzászólás, hát persze ki mástól mint a híres kocsisgabikától! ezaz, csak így tovább!



    [apro](most kedves leszek, és nem elemezgetem retardáltságod mélységét. majd megteszik mások helyettem.)
  • kocsisgabor9999
    #3
    Nos, akinek volt már része benne, az most tarthat élménybeszámolót.
    Nem lesz egy forgalmas téma abban biztos vagyok, de az aberrált kocka hülyegyerekek kíméljenek.
  • kocsisgabor9999
    #2
    Újra...
  • kocsisgabor9999
    #1


    Egy ember aki megelégelte unalmas életét, és nekilátott a nagyvilágnak.