24
  • csamuko
    #24
    írják

    Az intézkedés elég energiát takarít meg ahhoz, hogy az űrsikló akár hétfőig orbitális pályán maradjon, bár a NASA azt reméli, hogy a tervek szerint pénteken landoltathatja az Atlantist a floridai Kennedy Űrközpontban.

    http://www.hirado.hu/Hirek/2009/05/21/09/Jo_allapotban_van_az_Atlantis_a_penteki_landolashoz.aspx
  • Epikurosz
    #23
    Ezekhez a felvételekhez hozzá kell tenni, hogy háttérben a Nap látható.
  • Molnibalage
    #22
    Visszajött már a sikló? Valahogy nem írnak erről...
  • bvalek2
    #21
    Páratlan felvételek az űrrepülőgép és a Hubble párosáról

    Űrrepülőgép nyitott raktérrel:


    Űrrepülőgép és űrtávcső:
  • AzUs
    #20
    gyááááá ez tetszett
  • Sir Ny
    #19
    te vagy a root, nem a jelszó.
  • KillerBee
    #18
    Hacsak ki nem derítik, hogy a világunk egy virtuális gépen fut és megtalálják a módját annak, hogy átmentsék magukat a hostra.
  • tompka
    #17
    űrvilág.hu:
    "Grunsfeld hátizsákjával véletlenül megütötte a Hubble egyik kisebb kommunikációs antennáját, amelyről levált egy darab. Ezért kénytelenek voltak felfüggeszteni a visszatérést az Atlantisra. Sorry, Mr. Hubble – mondta Grunsfeld, miközben visszahelyezte az alkatrészt," De kedves :) Sorry Mr. Hubble :)
  • kissssss
    #16
    jézusom ezt a dumát amit it levágnak egyesek fárasztó
  • NEXUS6
    #15
    De lehet, hogy nyomnak egy format C-t. Rossznyelvek szerint az előző univerzumnak is azzal lett vége.
    Csak addig várnak, amíg megszerzik az isteni bootlemezt is, mert elvileg a már elkészített nLite-olt warez WindozIU (Islam Universe) csak azzal telepíthető.
  • Sanyix
    #14
    Az hogy kilőnek pár processt az valószínűbb, hiszen a shutdown-ra ők is megsemmisülnének. Nyomnának egy kill israelt, kill usa-t, kill uk-t, és szerintem ellennének. Meg realtime prioritást adnának az iszlám vallásúaknak.
  • bvalek2
    #13
    Addig nem, amíg be nem írják valahova, aztán ha beléptek, beírják hogy shutdown -h, és zsarolnak, hogy entert nyomnak, különben...

    Az is lehet, hogy csak kilőnek néhány futó processzt
  • bvalek2
    #12
    Én is ezt a lehetőséget figuráztam ki.
  • Archenemy
    #11
    "Miért ha terroristák kezébe kerül, mihez kezdenek vele? "

    ne legyél már ilyen földhözragadt, természetesen a terroristák kezébe nem kerülhet
  • SonicBoom
    #10
    Ezek az emberiség igazán nagy teljesítményei! Gigarespect!
  • KillerBee
    #9
    Nem lesz épp elég nagy gáz, ha a terroristák megkaparintják az Univerzum root jelszavát?
  • bvalek2
    #8
    Miért ha terroristák kezébe kerül, mihez kezdenek vele? A Föld felé nem lehet irányítani, mert túl fényes, a kamerák tönkremennek. Esetleg beléptetik a légkörbe, és ráejtik a Fehér Házra?

    Szerintem meg azért újították fel, mert találtak egy óriásit odaragasztott cetlit az Univerzum szélén, amire ráírta a Rendszergazda a root jelszót, és jobb kamera kell hozzá, hogy elolvassák. Most már csak azt kell kideríteni, hogy hol kell beírni, a terminált a Webbs teleszkóppal fogják keresni
  • Zodd
    #7
    Aat lehet tudni, most milyen központi számítógép került bele?
  • Gaboca76
    #6
    Jaj csak ne a terroristák kezébe kerüljön!
  • BigPunisher
    #5
    respect
  • Pares
    #4
    Remek! Szép munka!
    Szeretettel várjuk az "Új Hubble" képeit!
  • bvalek2
    #3
    Nagyszerű

    Remélem tovább pontosítják vele a Hubble-állandót, nekem pont arra van szükségem a világ leigázásához
  • Darth Sith
    #2
    NasaTv-n végig követtem a küldetést, nagyon jól dolgoztak a srácok, minden elismerésem az övék.

  • Molnibalage
    #1
    Történelmi pillanat ez szerintem a javából. Mikor felküldék az kezdett a digitális technika igazán lendületbe jönni. Maga a felúítás is reprezentálja, hogy hová fejlődött a világ. Az fellvöésről max. az újságban olvastál, ma élő képet kaptál neten. Eszméletlen...