8
Elborult megnyílvánulás hajnali 3 órától.
  • darkcyberxeno
    #8
    Mindig bekapcsolva hagyom a TV-t alvás előtt, beállítom auto-lekapcsolásra, aztán, amikor felébredek a késő-éjjel (vagy inkább hajnal közepén) és ezek a rajzolt animációk egyből a bootoló agysejtjeim közé hatolnak az maga a halál. Vissza-aludni se bírok, a konkurens csatornán meg a magasfrekvenciás sípolós színes sz*r vár. Azt meg már nem is mesélem, amikor ráfekszek a távirányítóra véletlen és a BEBE TV-re ugrik és arra ébredek -_-
  • theone91
    #7
    Az a furcsa, hogy velem és az osztálytársammal is ugyan ez történt.

    Ha az ember éppen ezekre a kisfilmekre ébred, akkor rosszabb, mint egy hardcore horror... :D
  • leho94
    #6
    Egyszer felébredtem 3 körül benyomtam de nagyon szar :| Mint valami hipnózis .. Inkább neki álltam gépezni
  • Coco
    #5
    kurva idegesítő, ha erre ébredsz
  • jackcsabi
    #4
    Engem kikészítenek azok :d
  • Aquir
    #3
    összevissza formák xD
  • LasDen #2
    valamikor láttam valamennyit, de télleg igazán elborult filmek mennek :D
  • sambauer
    #1
    Üdv. Nos előre leszögezem hogy Igen tudom hogy van Animációs topik, Anime is de amit e kereskedelmi csatorna ad 3-órától az nem igazán fér e két kategóriába. Kíváncsi lennék hogy valamelyikőtök volt e részese ezeknek a rajzfilmeknek, és hogy milyen véleménnyel van róluk. Interneten egyedül ezt az egy információ forrást találtam, ha esetleg a készítőknek weblapjuk is van, azt szívesen venném ha valaki megosztaná velem. Köszönöm.