24
  • Aldo Moro
    #24
    Elárulná valaki, hogy a magvas hozzászólásomat miért kellett bent hagyni, amikor winnietől kérdeztem valamit, azt miért kellett törölni???
  • cateran
    #23
    *azt mondja rá
  • cateran
    #22
    ööö azért rávilágitanál mitől remake,ha egyszer semmi köze az eredetihez? Csak a cim? Akkor 1 űrhajós,lövöldözős,időutazásos film futhat Casablanca cim alatt,ha a rendező/producer/anyámkinja azt mondom rá hogy Casablanca remake?
  • Aldo Moro
    #21
    Mindenki bekaphatja a faszom.
  • winnie
    #20
    nem lesz semmilyen bőrönd. teljesen más történet lesz. a teljesen más történet pedig eleve kizárja az ötlettelenséget.
  • noki2
    #19
    Minek?????? mit csinálnak másképp ? 5 bőrönd lesz? elkeserítő ez az ötlettelenség...
  • Timbu
    #18
    Hát nem is tudom... Például egy Mátrix előzmény trilógiának igencsak örülnék
  • Solten
    #17
    ja
  • pixx
    #16
    Ezután remélem méretes bukás lesz minimum...
  • sandor8206
    #15
    szánalom a köbön
  • winnie
    #14
    " és jobban szórakoztam mint sok mostani erőltetett szutykon. "

    az nem csoda, de egyszerű a megoldás. nem szutykokat kell nézni, hanem megtalálni a jó hollywoodi filmeket. dögivel vannak. de, ha rosszul választasz, ne a kínálatot szidd.
  • Darth Sith
    #13
    NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! Ez a film úgy jó eredetiben, ahogy van!!!
  • bobi64
    #12
    ez szánalmas. még mindíg hangoztatom, hogy hollywood totál agyhalál. kifújt, vége, szánalmas, silány. természetesen tisztelet néhány üdítő kivételnek és nagyágyúnak. megnéztem feliratosan néhány régi filmet: francia kapcsolat, fogd a pénzt és fuss, h. bogart filmek, makrancos hölgy, hogyan kell egymilliót lopni stb. és jobban szórakoztam mint sok mostani erőltetett szutykon. pl nem rossz az újak közül a k.zeta jones féle no reservation vagy mi/ szakácsnő kislánnyal/, de annyira csak a k.z.j. személyének kidomborítása, előtérbe helyezése volt a lényeg, hogy elveszik a film eredeti európai verziójához képest. sajna azt nem vettem fel anno a tévéből.
  • winnie
    #11
    brand. márkanév. bár nem tudom, mennyire hatékony látva a reakciókat. így lehet, hogy kontraproduktív lesz. nyilván könnyebb eladni egy noname hegymászós filmet, mint egy cliffhanger címűt.
  • Etinger
    #10
    Sztrájk....
  • AZTA
    #9
    Jó akkor ugy kérdem hogy nem tudnak uj címeket kitalálni?:D Mert ennyi erővel lehetne minden akciofilmnek diehard Xy a cime és akkor lenne mindig egy jó cím amit el lehet adni :D
  • winnie
    #8
    "Meg akkor minek vannak a forgatókönyv írók ha már szinte semmi ujat nem akarnak kitalálni.."

    ki mondta, hogy nem lesz új. a cím ugyanaz, a történet más. írva is vagyon, pár tinédzser hegymászóról fog szólni. (csak jelzem, hogy a remake szkriptjét is meg kell írni. sőt, az talán nehezebb is, mint sajátot írni.)
  • marcee
    #7
    "Szép zene, jó színészek, látványos akciók, jó szinkron."

    ...és rendkívül szép a főhősnő!
  • valamit
    #6
    Gondolom az alap az volt náluk, hogy új szereplők + CGI egy ilyen sziklás-hegyes vidéken és eladják egy korábbi sikeres címmel. Valszeg látványosabb lesz, de hogy sikeresebb is e?
  • gErIbÁ
    #5
    már megint kitesznek magukért a forgatókönyv írók és még ők sztrálykoltak ,komolyan mondom még egy 6 éves gyerek is nagyobb képzelő erővel bír mint ezek
  • Daell Drow
    #4
    A Cliffhanger korekt kis film, szerintem is folosleges ujra feldolgozni.
  • AZTA
    #3
    Meg akkor minek vannak a forgatókönyv írók ha már szinte semmi ujat nem akarnak kitalálni..
  • URH
    #2
    Hát őszintén szólva nincs. Az a film, még mainapig teljsen élvezhető alkotás. Nem koptatta meg az idő. Szép zene, jó színészek, látványos akciók, jó szinkron.

    Tuti nem fogja felülmúlni, ez a most megmondom előzőhöz képest, egy szar. Inkább második rész sly-al. Az büntetne igazán.
  • Cekrény
    #1
    most tényleg szükség van erre? de komlyan