28
WIX és hasonló flash alapú weboldal készítő \"programok\"
  • Malibu75
    #28
    Sziasztok!
    Még mindig ez a kérdésem de már a google +1 gomra is vonatkozik...

    Wix-el megcsináltam az oldalamat.Facebook like gombot beraktam.Működik is view-ben, de amikor beillesztem saját oldalra a html kódot hogy saját domain-en használjam, akkor nem jelenik meg a facebook gomb.Ha nem a wix widgets-nél rakom be a gombot, hanem simán weboldal szerkesztőbe, akkor sem jelenik meg.A szerkesztőben ott van, de ha feltöltöm, vagy csak megtekintem böngészővel az oldalamat, akkor nincs.Mitől lehet ez?
  • neu
    #27
    Udv!

    Keszitettem a felesegemnek egy weboldalt WIX-szel (www.aprojoga.hu) de a hosszu ekezetes betukkel (pl: ő)gondjai vannak. Akkor is ha bemasolom, es akkor is ha RSS feedbol jon. Ha beirom kezzel, akkor megmarad. Ez egy kicsit problemas, foleg az RSS feed eseten ami ugy jon...az eredeti helyen rendben van, WIX-en nincs.

    Valakinek van esetleg otlete?

    Udv, neu
  • Malibu75
    #26
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem.
    Wix-el megcsináltam az oldalamat.Facebook like gombot beraktam.Működik is view-ben, de amikor beillesztem saját oldalra a html kódot hogy saját domain-en használjam, akkor nem jelenik meg a facebook gomb.Ha nem a wix widgets-nél rakom be a gombot, hanem simán weboldal szerkesztőbe, akkor sem jelenik meg.A szerkesztőben ott van, de ha feltöltöm, vagy csak megtekintem böngészővel az oldalamat, akkor nincs.Mitől lehet ez?
  • Mike
    #25
    próbáltátok már a webshopját?
  • Toszi007
    #24
    Ha megszerkesztetted az oldalad, és elmentetted, akkor a jobb felső sarokban lévő zöld Publish gombra nyomsz, majd Embed (vársz kicsit), Copy Embed Code.
    Eztán már csak annyi dolgod van, hogy ezt a kódot a CTRL V billentyűkombinációval beilleszd az Ultrawebes oldalad index fájljába.
  • djfusi
    #23
    Sziasztok!

    AZt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet a wix-en készített oldalt, mondjuk ultrawebre átrakni? Tehát az oldalam neve az lenne, hogy valami.uw.hu. Előre is öszi a választ!
  • BB7
    #22
    Új év, 22 új WIX Template
  • Toszi007
    #21
    WIX-szel készült oldalaink:

    mihalyigabor.hu
    castello.uw.hu
    buek2010.uw.hu
    szerelmunk.uw.hu
  • BB7
    #20
    Nem értem, anno pedig tényleg írták, hogy kijavították! :/

    Update: Új buttonok, szebb, letisztultabb loading bar!
  • Mike at home
    #19
    az őű? hol?
  • BB7
    #18
    Új WIX szolgáltatás: Wix eCommerce

    Online Shop-ot bírunk nyitni egy kis widget segítségével! ^^
  • BB7
    #17
    =]
  • Mike at home
    #16
    lehet
  • BB7
    #15
    Na, akkor fogsz vele alkotni valamit? Mert anno emiatt hagytad ott! :D
  • Mike at home
    #14
    igen, olvastam a hírlevelükben
  • BB7
    #13
    És végre működnek az ékezetes betűk!
  • BB7
    #12
    Itt az új WIX Béta
  • Gentleman
    #11
    Sziasztok !

    Olyan problémám lenne, hogy myspace oldalt szeretnék csinálni, csak eddig nemsokra jutottam az editorral, szóval aki ért hozzá, annak megkösszöném az instrukcióit !
  • Frosty01
    #10
    ó. értem. tnx. majd megnézem ha lesz időm
  • Mike at home
    #9
    ja, csak lesz rajta reklám

    no meg ami még problémás, az a hosszú őű
  • BB7
    #8
    Embedelheted saját oldalba, ha az a kérdés!
  • Mike at home
    #7
    saját szerverén tárolja, de lehet saját domained
    fizetős, ha nem akarsz reklámot
  • Frosty01
    #6
    ez a wix wix.com-on tárolja az oldalakat?? vagy lehet saját domain pl: frosty01.com? :D
  • Mike at home
    #5
    persze
    tőled ismerem

    igazából nekem olyan is kéne, ami ugyanilyen mint ez, de pc-n offlien módban fut

    régi vágyam az ilyen lapakoljuk az objektumokat és kész

    az Adobe imagestyler iylen, igaz az még html-es és táblázatos, de mit lehet várni egy 98-as porgramtól, amiőbl csak 1.0 létezik és nem fejlesztették tovább
  • BB7
    #4
    WiX
    Flash oldalak, gyorsan, könnyen, tudás nélkül! :)

    Ugye erre gondoltál Mike?
  • mila69en
    #3
    ez nem a swish akar lenni?:) vagy miez a wix progi? nem is halottam még róla:D
  • Frosty01
    #2
    nem de érdekelne, link leírás stb?
  • Mike at home
    #1
    hazsnáltátok már, csináltatok már vele oldalakat?