16
  • Julius Caesar
    #16
    /off
    az enrópia a rendezetlenség, a rendszertelenség (vagy ha akarod nevezd káosznak) a mértékegysége. minden építőmunka növeli az entrópiát. a világegyetemben növekszik a rendezetlenség foka, és ezt a termodinamika 2. főtétele mondja ki. szóval veszteség =/= entrópia!
    /on
  • MerlinW
    #15
    hogytemilyenbutavagy
  • endyxx
    #14
    Beszéljünk a globális felmelegedésről inkább. Az ATI (Intel, AMD?) mennyivel járult hozzá? :D Ésakkormárha. Billgecc mennyivel járult hozzá az általa elszenvedett károkozásért, amit okozott? (az unokáink meg se születnek, tehát nem fogják látni). Ejnye Lem apó, ha ezt láttad volna előre, nem a vasaló példát mondtad volna a veszteség - (entropia)- érzékelésére.
    (Stanislaw Lem: Summa technologia)
  • tomcsa4
    #13
    De miért baj? Már 2 éve AMD/Ati-zunk. Mindenki tudja, hogy az Ati maradt, csak az AMD égisze alatt.
  • Etinger
    #12
    Bazd tényleg, én meg azt hittem d.e. félreolvastam
  • Szefmester
    #11
    lehet elolvasták közben az eredetit úgy hogy tudott is valaki angolul XD
  • rumkola
    #10
    megváltozott közben a cikk....
  • Athlon64
    #9
    Nem értem mi a probléma? Az utolsó két sor a cikkben azt állítja, hogy az AMD a Radeon, Mobility Radeon, FirePro és Firestream grafikus chipeket továbbra is az ATI logójával árulják.

    De egyébként tény hogy az Ati név az befutott név és kár eldobni.

    ui.: bár annó a Duron név megszüntetése se tetszett nekem és szerintem most is jobb lenne mint a Semptron... de mindegy
  • Failure
    #8
    de miért nagy kár?
    A termék ugyanaz marad, csak a név változik.
    Nyilván úgy ítélik meg, hogy hosszú távon jobb, ha az AMD márkanevet építik, mintha fenntartanák a két különbözőt... Oké, az ATI mond valamit a gamereknek, régi PC építőknek. De ők akkor is fogják tudni, hogy mit kapnak, ha AMD lesz ráírva. Igazából nem veszít ezzel senki sehol semmit. Vagy?
  • Failure
    #7
    talán mert nem akarnak két eltérő márkanevet futtatni? Mert platformban gondolkodnak? (lásd spider)
    Szerintem nem olyan bonyolult ez.
  • psishock
    #6
    "(?)" bólint
  • zola2000
    #5
    Nagy kár értük, pedig mind a wiimben mind a pcmben, mind az xbox360amban (?) ati videochip van.
  • TommyGun
    #4
    Az oké hogy mellédobja az AMD logot de maga az ATI névnak nagy marketing ereje van, nem értem miért dobják el...
  • EasyLife
    #3
    ha te fagyit árulnál és vennél egy jégkrém készítőt arra nem dobnád rá a logódat?
  • fecg21
    #2
    Ez úgy ahogy van hülyeség, ha ez igaz akkor kérdem én, hogy lehetnek ilyen hülyék az AMD vezetői????? Egy igazi márka nevet akarnak lecserélni a fos AMD logóra, na ennek aztán sok értelme van.
  • Banano
    #1
    Bye BYe ATI