34
AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk, Jabber
  • xxxpaulxxx
    #34
    Sziasztok!
    Néhány kérdésem lenne:

    Az miért van, hogy szétesik a profil képem? Azaz WLMnél tök darabos a képem, amit a Digsby tökéletesen jelenít meg.
    Ha rejtve vagyok, akkor nem tudok írni másnak... ezt ki lehet valahogy küszöbölni?
    Az állapotot (pl, hogy alszok,játszok, eszek...stb) státuszba rakja... ezt nem lehet megcsinálni, hogy úgy rakja be, mint WLM-nél?:)
  • Rage47
    #33
    1. naplófájlt mentsd ki win reinstall előtt
    2. csak átnevezéssel tudod látni a hülye plus-os neveket
    4. ha simán elkezded írni az egyén nevét, egyből keres
  • Vhunter
    #32
    üdv,
    Most kezdtem el használni, és lenne pár kérdésem, amit nem tlaáltam meg..:
    1. naplózást lehet állítani valahogy, hogy hova mentse? (hogy win reinstall után is ugyan úgy hozzáférjek?
    2. aki MSN plus-al össze vissza szinezi a nevét, annak a buta kódját látom, és ez eléggé zavaró, neme lehet valahogy kijavítani? (nem úgy ,hogy adok meg neki becenevet)
    3. aki a szem.üzenetem végére alapból odacsapja a saját reklámját, ezt nem lehet valahogy kikapcsolni?
    4. hogy lehet benne felahsználóra keresni a partnerlistában?

    köszi.
  • akyyy
    #31
    meg icq-ba állandoan feljön ilyne orosz szöveg gondolom felvesznek, ezt nem lehet letiltani? vagy n e publikussá tenni a dolgaimat?
  • akyyy
    #30
    melyikre gondolsz? kezeli a hírfolyamot, beérkező leveleket meg chatet is.
  • karajjj
    #29
    nincs valami olyan plugin hozzá, ami a facebook üzeneteket is kezeli, nem csak a chat-et?
  • akyyy
    #28
    jah meg a facebook ikon az óra mellet állandóan azt jeli hogy új üzenetem jött pedig már ezer éve elovlastam:SSSSSS
  • akyyy
    #27
    én oylat keresek, hogy beálítottam hogy twitter üzenetej jelenjem meg bal oldalt lent, meg facebook meg bármi, és tul hamar eltünnek. el se bíro olyan hamar olvasni őket:D
  • redmonk
    #26
    ja azt tudom h nem bug
    csak ott sokkal jobb irogatni szem előtt van és mégse :D
  • neevous
    #25
    A buborék az csak arra jó, hogy egyből vissza tudsz írni, de el is tűnik pár mp inaktivitás után. Ez fícsör, nem bug.
  • neevous
    #24
    Videó
  • redmonk
    #23
    ez meg volt eddig is csak mikor elhalványul a buborék mert nem irtam vagy ilyesmi és később rákattintok a taskbaron a személyre akkor a notification ablak jön fel nem pedig a buborék
  • neevous
    #22
    Mivel a Digsbyban nem html alapúak a beszélgetőablakok, így nem működnek a bbcode-ok sem.
    A második kérdésre a válasz.
  • neevous
    #21
    Options/general&profile/buddy icon.
  • redmonk
    #20
    üdv

    új digsby felhasználó vagyok nagyon tetszik
    azt szeretném kérdezni vmi kieg dolog van-e rá a lényeg h bbcode-t nem jeleniti meg csak kiirja ezt szeretném megoldani
    meg amikor ir vki és rámegyek taskbaron akkor ne az ablakot hozza fel hanem a kis buborékot bal oldalt ezt hol tom beállítani?

    koszi
  • Manó313
    #19
    hali..az lenne a kérdésem, hogyan lehet képet betenni digsby-re..tudjátok, magunkról például..előre is köszi :)
  • ba32107
    #18
    Ha gépelek Digsby-n, az msn partnerek nem látják, hogy írok. Pedig be van ikszelve a beállításoknál. Mi lehet a gond?
  • REPS0L
    #17
  • Landor
    #16
    xfiret nem tud
  • neevous
    #15
    Feltöltés? Ha mutatni valamit, úgy sem terhelem vele a másik gépét...majd lementi, ha kell neki.
  • mila69en
    #14
    azt nem tudtam:D
  • BB7
    #13
    Pont a napokban kerestem alternatívát leggyakrabban használt instant csetelős szofjaimra! :)

    Jó is lenne ez, de ami nekem kéne az a minimum: MSN, ICQ, Skype combó! :/
    Esetleg valaki tud ilyet [ami bevált!]
    Több alternatíva... bszott jó táblázattal
  • VRSDM
    #12
    én meg csak googletalkolok.
    külön gépen van msn. amit leszarok hogy vírusos lesz-e. : D
  • REPS0L
    #11
    én ezt használom mióta beszart az msn :)
  • karajjj
    #10
    van a pidginnek windows verziója is, azt használom mióta beszart az msn
  • n3whous3
    #9
    Én eddig nem kaptam be vírust rajta, pedig már jópár éve használom... Aki meg hülye, az rákattint mindenféle fosra, amit küldenek.
  • mila69en
    #8
    ez olyasmi mint a pidgin linuxon
  • REPS0L
    #7
    miranda nálam sok hibával bír, pl. szem üzenet, megjelenítendő kép változtatásának nehéz módosítása, nálam legalábbis. Pedig ezek elég fontosak egy üzenetküldő programnál, hisz ezek is hasznos dolgok az állapotom közzétételéhez.
    a digsby tökéletes, csak a file transfer a lassú, wlm-el semmi gond nem volt.
  • SimaSuna #6
    WLM/MSN - tele vírussal, reklámmal :)
    lassan 1éve nem használom. Miranda jobban bejött és bánom h nem hamarabb :D
  • SimaSuna #5
    ménem maradsz a Mirandánál?
    szvsz a filetransfer nemcsak a kliensen múlik...
  • n3whous3
    #4
    amúgy fasza programnak néz ki :O
  • n3whous3
    #3
    megoldás: használj wlm-et, ha msn-ezel.
  • REPS0L
    #2
    Első problémám lenne a File Transfer lassúsága, aki használ/használt ilyet, segíthetne megoldani a problémát... :)
    kb. 1 kb/s -el küldi a dolgokat ami neméppen kielégítő számomra.
  • REPS0L
    #1
    A Digsby üzenetküldő az AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk, és Jabber hálózatokhoz csatlakozhat. Változtatható felülete mellett SMS üzeneteket is küldhetünk a szoftverrel. További lehetőségek: Hotmail, Gmail, Yahoo Mail, AOL/AIM Mail, illetve IMAP, vagy POP levelezők elérése, Facebook és MySpace közösségi oldalak kezelése.

    link: http://www.digsby.com/