21
  • Magiszter
    #21
    Nah 108-at megér!
  • dstern
    #20
    Magiszter: Az Acer 751-et 108.000-ért adják az Árgépen lévő infók alapján, de drágábban is csak 120.000
  • cateran
    #19
    Meglepo modon mindennel egyetertek, amit itt irtal
    Haveromnak vettunk 300 fontert netbookot,kicsi,konnyu,mobilitas a toppon, en 500-ert laptopot beepitett BDvel,hogy helyettesitsen 1 desktopot...kinek mi kell
  • tucky1
    #18
    Van egy 4. szempont is, alacsony fogyasztású alkatrészekből van, akár 4-7 órás üzemidővel. Pl Asus 1000H nálam wifivel zenével + kb 1 óra játékkal is 4 és fél óránál előbb nem adta meg magát, 5 óra fölött volt az átlag. Mobilitásnál méret mellett ez elég fontos.
  • Magiszter
    #17
    Mintha némi részrehajlást vélnék felfedezni a szavaid között De lehet hogy csak képzeltem...
  • hottold
    #16
    a gyenge elbukik, az ASUS megmarad.
  • Magiszter
    #15
    Eh! 140.000.- be jön ki kb az a 490 euró. Annyiért már veszel egy Acer TravelMate akármit és mégis egy Notebook-od van egy Netbook helyett. És nem hiszem hogy az a 4" (~10 centi)fog számítani ami plusszba van. Ha 11,6"-os kijelzővel maradnának a 100-és-inkább-alatta ezer forint környékén akkor vinnék mint a cukrot. Így nem sok értelme lesz szerintem. De ha erre van kereslet akkor hajrá!
  • hottold
    #14
    de az asztali gép vaze ! itt pedig éppenséggel hordozható személyi számítógépekről van nagyba szó, ha ez még nem tűnt volna fel.
  • AzUs
    #13
  • WoodrowWilson
    #12
    "végre NE legyen már benne CD... kit érdekel 2009-ben már a CD(DVD)"

    Te beszélsz, aki 2009-ben arra veri, hogy a 64 megás P1-es gépén milyen gyors az xp?
  • hottold
    #11
    aki ennyit nem ért meg , pontosan azok akiknek ezeket gyártják, pontosan az ilyen sznobok szívnak állva... mert nem értik a lényeget... hogy ülve kell, mert pont azért szívsz, hogy megszédüljél, hogy aztán le kelljel ülnöd... pontosan az ilyen emberek azok akik még arra sem képesek , hogy használják a fejüket... az ilyenekre mondja GANXSTA PAPA hogy ---Te sohase nézel be a dógok mögé---

    ez a bamba lúzer.... kategória.... az ilyeneknek kocsi helyett szamarat adnék vezetni... számítógép helyett pedig egy ruszki tologatós számológépet... és azt mondanám neki apja helyett, hogy játszál fijam a p*cs*ddel !
  • hottold
    #10
    nem igaz ! ismétlem NEM IGAZ, az hogy nem elég az 1024x600 , amit a legtöbb netbook MITCHELL-expanzióval 1024x768-ra tud lapítottan felcsalni.., ha egyébként tűéles, gyönyörű szép és még jó kontrasztarányú képet is adnak !!!!
    Ezenk kívül ha még ez sem elég akkor tudnak még scrollozni is nagyobb felbontások mellett a hodály videomemóriák miatt.
  • hottold
    #9
    én 3 dolog miatt vettem netbookot:

    1. legyen kicsi, hogy végre minden táskába gond nélkül elférjen,
    2. NE legyen benne mozgó alkatrész, különösen ne az ADATHORDOZÓJA !
    2b. végre NE legyen már benne CD... kit érdekel 2009-ben már a CD(DVD) ???
    Mikor ott van , tud USB-ről bootolni, ha nagyon az a perverzióm, hogy szaros CD-ket tologassak bele, akkor majd veszek hozzá egy külső USB-s CD-t .. ENNYI.
    3. Legyen könnyű.

    szerintem a legtöbb ember PONTOSAN E 3 szempont miatt vesz netbookot :

    az első pontnál rögtön el is bukik a NAGY kijelző !

    Különben is : mindegyik notin ott van szépen a VGA kimenet és ha nagyon az a perverzióm akkor úgyis rádugom egy méteres kijelzőre oszt csókolom...

  • tucky1
    #8
    Hát tényleg nem kell, Asus 1000-nél a 10" helyére ez kb pont befér. de még a legtöbb 9"-es gépeknél is 10" kamerástul elférne..
  • gosub
    #7
    nem kell hogy nagyobb legyen, egyszerűen csak nem hagynak akkora kib..ott nagy kávát a kijelző körül.
  • Sanyix
    #6
    és 2x akkora árú :)
  • Tikal #5
    öö, nem értem... ha lassan méretben ugyanakkorák lesznek az miét jo? hogy vennem kelljen egy nagyobb táskát, mert eddig esetleg elfért abban ami volt....
  • The Garrett
    #4
    csak feleakkora súlyú, és 2x üzemidővel. :)
  • Pharaoh
    #3
    Netbook lassan egyenlő lesz az olcsó notebookkal.
  • Munch
    #2
    Jövőre eljutunk oda, hogy a netbookok akkorák lesznek mint a notebookok.
    Értelmes.
  • waterman
    #1
    kezd végre számítógép formája lenni ezeknek a netbookoknak. csak ekkora kijelző mellől kár kispórolni a dualcore procit.