42
Battlefield 2 Mod
  • matolcsida
    #42
    valaki szokott még játszani vele?
  • bakvarnyu
    #41
    Szokott lenni magyar szakasz? Időnként játszok vele , csak nincs kedvem az angollal szívni.
  • Hexex86 #40
    Ismét megy a ww2-es szerver.
    Innen tölthető: http://www.realitymod.com/forum/f376-pr-event-news/140063-pr-ww2-beta-release-28th-december-3rd-january.html
  • Hexex86 #39
    Csatlakoztam a csoporthoz! Néha fel-fel nézek, de nem vagyok vérprófi! :)
  • kicsiisu
    #38
    Sziasztok megpróbálok/megpóbálunk létre hozni egy magyar csapatot a Project Reality-hoz ! Steam-en lesz elérhető a közösség ! http://steamcommunity.com/groups/prhun . Nincs korhatár sem tapasztalati elvárás csak legyen mikrofonod , légy értelemes , kövesd a parancsot és kommunikálj !
  • Hexex86 #37
    Üdv!
    Most már a PR-hez nem kell a BF 2! PR Standalone lett!! Néha fel-fel nézek majd, ha esetleg valaki érez harci kedvet (legyen akár kezdő én is az vagyok xddd ) szervezhetünk majd egy kis csapatot.
    PR Standalone prewiev!
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2015.06.29. 07:40:07
  • FatArt
    #36
    Szép napot mindenkinek.

    Esetleg van még valaki aki játszik ezzel? Már nagyon kiszeretném úgy próbálni hogy magyarokkal és sajnos az angolom nem a legjobb :/
    Ha van kedvetek játszani akkor vegyetek fel skype-ra :) fatartxbox360

  • Herold
    #35
    Inkább tanulj meg fejre célozni.
  • Novotsik
    #34
    jobb ez a mod mint az alapjáték,nekem az alappal az a gond h én természetesen hamar 1-2 golyóból meeghalok de az akit én lövök telibe az bezzeg fél tárba döglik meg. Ebbe a modban hamar meghal az ellen,2-3 golóból?
  • Herold
    #33
    Lehet hogy a kifutópályán csak 1 db pilot kit van, és nem minden gép mellett.
  • Bogdogege
    #32
    A gépek mellet nincs semmi, a multiba ezek mellet áll mindenki, végig nyomkodtam mindegyik gombot ,de nekem nem váltott kasztot.
    Magyar leírás nincs valahol? Köszi
  • Herold
    #31
    Keress csomagot a gép mellett, azt vedd fel.
  • Bogdogege
    #30
    Helló halló a pilóta kasztot hogy a herébe tudom felvenni
  • Ryo107
    #29
    Szevasztok!
    Lenne egy kis problémám. 1.5 telepitésekor valami CRC hibát ir ki és nem telepiti fel rendesen a patchet mert "kihagyás,inmétlés,mégse" gombokra lehet klikkelni. Akk itt most mit mit is lehet tenni??? Help pls!
  • qtab986
    #28
    Ezt a topikot csak nekem nem találja a kereső?
  • REPS0L
    #27
    az meg a másik :D
  • errrtu
    #26
    és segítőkész :D
  • REPS0L
    #25
    ügyes vagyok :D
  • qtab986
    #24
    Ezeknek a videóknak mitől ekkora nagy az ablaka?
  • REPS0L
    #23
    :DDDDDDDDDDDDD
  • errrtu
    #22
    tegnap felmentem egy fél órára mégiscsak...
    kiszúrtam valakit távcsővel a messzeségben. úsztam vagy tíz percet. megkerültem. hátbaszúrtam. kaptam vagy 40 pontot. és mint aki jól végezte dolgát mentem aludni :D
  • errrtu
    #21
    régen csapattam már vele de mivel nem volt magyar ill. nem találtam egy jó kis közösséget abba is hagytam.Most hogy tőlünk egy páran kezdenek ismerkedni vele ismét felraktam és fel is mentem valamilyen tréning szerverre. remek volt. akár hová éledtem mindenhol egy kisheli kempelt :( vagy egy bombázó szórta az áldást.
    nekem is marad a poe2 de azért ha a csapat összejön megyek én is... tényleg akik itt írják, hogy inkább poe2 azok hol a picsában játszanak mert nem nagyon találkozom velük a szervereken ami ugyebár nem sok van tehát....
    és tényleg, e mellé nem lehet csak úgy apunak leülni egy fél órára hentelni fürdetés előtt vagy büfiztetés után
  • bakvarnyu
    #20
    Ezzel a kites dologgal nekem az a bajom,megint azok járnak jól akiknek gyors a net+gép egyből viszik a jo cuccokat.A varakozasi idok tenyleg eltulzottak, most attol nem leszek megfontoltabb,mert fel perc a respawn.Szoval elmehetnek a picsába. Inkább a POE2
  • JAG1
    #19
    Nem emlékszem várakozási időre kit-nél, de lehet, hogy van.
    Nekem az okozott gondot az elején, hogy kértem a kit-et, nem adott, kértem megint, semmi, mire rájöttem, hogy ott van az a földön, csak fel kéne venni.

    Van ilyen bandage cuccod, vagy miarák, azzal gyógyítsd meg magad.
  • Herold
    #18
    Az sem igaz, hogy "egyből kérhetek kitet", ugyanis várni kell legalább 2-3 percet, míg hajlandó kitet adni.
    Aztán nehogymá belehaljak egy bokaficamba, ha leugrok egy 1 méteres helyről. Szerinted ez reális?
  • JAG1
    #17
    Sztem ezekkel nincs baj, megszoktad a bf2-t.
    Be kell lépni szkvadba, és egyből kérhetsz kit-et.
    Az sem baj sztem, hogy limitálva vannak a kasztok, így nincs 60 snájper.

    Ha leugrasz valahonnan, akkor megsérülsz, ez miért okoz gondot? Sérülten meg elvérzel, ez van. Meg kell gyógyítani magad, vagy kérjél medic-et.

    Ez az a gém, ami csapatjáték nélkül játszhatatlan és ez hátránya is.
  • Herold
    #16
    Ja meg a sérülésrendszer. Leugrok egy magasabb helyről és hosszú, halálhörgésekkel tarkított agónia keretében belehalok. Hát ez szánalmas szerintem. Csak azt nem tudom, mitől lett ez az év legjobb BF2 modja.
  • Herold
    #15
    Hmmm...
    Nem rossz ez a PR, bár nekem kissé szaggat. Viszont ami miatt töröltem, az a kasztrendszer baromságai (külön kit kell, ha járművet akarok vezetni, de a kit lekérés sem egyszerű), meg az "überhiperrealisztikus" vezethetetlen helikopterek.
  • Bala10
    #14
    úgyvan, modnak nem nyitunk topikot
  • Bogdogege
    #13
    voltam


    Törölhető

  • REPS0L
    #12
    inkább magyarok játszák kevesen :)
  • bakvarnyu
    #11
    Kevesen? Ezt a bf2 modot játsszák a legtöbben.Néha be szoktam nézni de sajnos nem vágom annyira az angolt,hogy a többiekkel tudnék pofázni pedig
    ehhez elengedhetetlen a folyamatos kommunikáció.


  • REPS0L
    #10
    de szerintem SGről előbb felveszik a kapcsolatot/tudnak meg infókat a játékról emberkék, mint xfire -n...
  • Maak
    #9
    PoE2HU csapat
  • REPS0L
    #8
    jelenleg a PoE2HU csapatból MaskimXul (Buflak) tolja, és mától én. amúgy aki nem akar ennyire hardcore kiegészítőt, tudom ajánlani a Point of Existance 2-t, ott mindig talál magyarokat. (az előbbi linken, illetve TS-en)
  • JAG1
    #7
    Hónapok óta nem játszottam vele, de akkor még aktív volt a HPR community

    Link...
  • qtab986
    #6
    A legjobb mod. Kár, hogy kevesen játszották. Magyarokkal 1x akadtam össze. Most mi a helyzet vele?
  • JAG1
    #5
    Nagyon jó mod, csak egész estés történet.
    A legnagyobb előnye, hogy publikvérlámák semmire se mennek benne. :-)
  • havercsotány
    #4
    jók
  • REPS0L
    #3

    IED Attack


    Jihad Ambrush :D


    CAS System


    Tanks in Action


    Hellfire



    kedvcsinálóból ennyi mára