Televíziót hallgatnak az internetezők
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#9
A jobbomon van a tv a hosszú asztalon <#vigyor1>#vigyor1> Általában az Echo tv megy.
http://althir.org
#8
Engem zavar a beszédhang/éneklés ha közben olvasok (elvonja a figyelmemet), szóval nálam általában tök csönd van amíg netezek (=olvasok).
http://laslow.hu/blog
Régebben amikor még néztem tv-t, spectrum / discovery ment netezés alatt. De már annyira nem érdekel az egész hogy visszarakjam a tvtunert a gépembe. Minek? Híreket hamarabb megtudom az indexrõl mint a tvbõl, barátnõk közt és Gyõzike só helyett pedig szintén jobb alternatívát nyújt a net. ^^ Munkahelyen mondjuk nincs mp3, ott marad a rádió.
Core i7-965 Extreme Edition, 12 GB DDR3, Gigabyte EX58-UD5, Intel X-25M 160 GB, Sapphire 5970 OC
Most akkor mégse Video Killed the Radio Star? <#nyes>#nyes>
Core i7-965 Extreme Edition, 12 GB DDR3, Gigabyte EX58-UD5, Intel X-25M 160 GB, Sapphire 5970 OC
#4
Én hardcore felhasználó vagyok, ha mindezt néha egyszerre csinálom?
#3
'oppá, lebuktunk.
Én is beszoktam tenni vmi zenét, vagy a sarokba egy online TV-t. De ha vmire jobban kellene koncentrálnom, akkor kikapcsolom mindet.
Én is beszoktam tenni vmi zenét, vagy a sarokba egy online TV-t. De ha vmire jobban kellene koncentrálnom, akkor kikapcsolom mindet.
#2
TV-t hallgatnak és rádiót néznek...vanilyen.
Szar játék az élet de qwa jó a grafikja!
Ez teljes mértékben így van! Internetezés közben nálam is megy a tv vagy a online rádió. Általában Rádió 1et hallgatok.😊