Televíziót hallgatnak az internetezők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9
A jobbomon van a tv a hosszú asztalon <#vigyor1> Általában az Echo tv megy.

http://althir.org

#8
Engem zavar a beszédhang/éneklés ha közben olvasok (elvonja a figyelmemet), szóval nálam általában tök csönd van amíg netezek (=olvasok).

http://laslow.hu/blog

#7
Régebben amikor még néztem tv-t, spectrum / discovery ment netezés alatt. De már annyira nem érdekel az egész hogy visszarakjam a tvtunert a gépembe. Minek? Híreket hamarabb megtudom az indexrõl mint a tvbõl, barátnõk közt és Gyõzike só helyett pedig szintén jobb alternatívát nyújt a net. ^^ Munkahelyen mondjuk nincs mp3, ott marad a rádió.

Core i7-965 Extreme Edition, 12 GB DDR3, Gigabyte EX58-UD5, Intel X-25M 160 GB, Sapphire 5970 OC

#6
Most akkor mégse Video Killed the Radio Star? <#nyes>

Core i7-965 Extreme Edition, 12 GB DDR3, Gigabyte EX58-UD5, Intel X-25M 160 GB, Sapphire 5970 OC

DjDano
#5
Én nem csak hallgatom, nézem is néha, ugyanis TV kártya van a gépemben 😉

#4
Én hardcore felhasználó vagyok, ha mindezt néha egyszerre csinálom?

#3
'oppá, lebuktunk.
Én is beszoktam tenni vmi zenét, vagy a sarokba egy online TV-t. De ha vmire jobban kellene koncentrálnom, akkor kikapcsolom mindet.

#2
TV-t hallgatnak és rádiót néznek...vanilyen.

Szar játék az élet de qwa jó a grafikja!

#1
Ez teljes mértékben így van! Internetezés közben nálam is megy a tv vagy a online rádió. Általában Rádió 1et hallgatok.😊