11
  • makemebad09250
    #11
    ez 1990es film olyan extra dolgokat még jelmezekben se kell várni tőle
  • Sir Ny
    #10
    ilyen gagyi jelmezekkel nem mennek semmire.
  • kukacS3K
    #9
    az újban már megcsinálhatnák rendesre a jelmezt mert igazából elég hülyén nézett ki
  • xido
    #8
    Ahogy már korábbi cikkhez írtam..jó lenne,ha felednék azt a baromságot,hogy Splinter patkány volt,aki elleste gazdája mozdulatait és szemtanúja volt a meggyilkolásának...és jó lenne,ha a rendes alapot vennék elő,mikor Hamato Yosi+ként ő is ember volt és riválisa Shredder-nek..aztán csatorna,radioaktív szarság,majd patkányokkal kontakt miatt átváltozás....
  • bippo
    #7
    Bírom ezeket a hullámokat a filmezésben. Először jött a csomó remake, aztán jöttek a prequelek, most meg a rebootok.
  • GG
    #6
    az 1-2 nagyon ott volt a toppon még mostani szemmel is. Főleg super zúzó! :P A 3 meg a ezotikus helyszin miatt tetszet de nagyon.
  • Chocho
    #5
    Főleg a 3 volt csalódás. :-/
  • mrzed001
    #4
    Ó igen, az elsőnek iszonyat milyen hangulata volt ... a többi viszont már nem tudta hozni azt a színvonalt (gyatra író miatt term.)
  • Chocho
    #3
    Én szerettem az első élőszereplős filmet. Kíváncsi vagyok, ebből mit hoznak ki.
  • Balumann
    #2
    Más közönséget céloz meg szerintem. Én is jobban szeretem az élőszereplős filmeket, mint az animációs ill. rajzfilmeket.
  • Balintos
    #1
    Miért kell erőltetni ezt az élőszereplősdit?