19
Sony Ericsson W995
  • havasdani
    #19
    Nem tudja valaki milyen op rendszer lesz benne?
  • havasdani
    #18
    Szerintem nagyon szép lett a telefon és most se csalódhattunk szerintem SE ben.Én most meg vook elégedve a w910i vel de szerintem olyan másfél év mulva egy ilyenre cserélem:D.
  • Hedic
    #17
    Nekem c902-m van:D!
  • foxpal
    #16
    Nekem csak 3 hónapja van c905-m
    De nincs nagy külömbség a kettő között..
  • rajmika1992
    #15
    Letölthető témák.
  • atila4
    #14
    még nem tudni de olyan 100.000 körül lesz
  • kakaoskalacs
    #13
    ár?
  • csgery
    #12
    Nagyon szép telefon, és gondolom a 3,5 jack kimenettel megis oldották azt, hogy a töltőrészhez bedugott másikfajta füles nebaszódjon sl, és tudjuk betenni a zsebünkbe úgyis, hogy 1 hét mulva is műűködjön a füles.
    Pazar :) csak kár, hogy pl nekem ilyesmi nem adatik meg, max 3 év mulva:/
  • kuci06
    #10
    streameli a zenét, videókat, képeket ps3-ra/-ról
  • atila4
    #8
    Minek kell már most tönkre tenni a topicot?
  • Cat 02 #3
    PS3 támogatás mit takar ?
  • gameplusz
    #2
    W890i-met majd lecserélem egy ilyenre :)
  • atila4
    #1

    Sony Ericsson W995


    A Sony Ericsson ma este hivatalosan is bemutatta Hikarut, azaz a W995 sorszámú Walkman telefonját. A gyártó beleadott mindent, így sikerült összerakniuk a jelenlegi zászlóshajójukat zenei téren.

    A W995 sztereó hangszórókat és 3,5 mm-es jack kimenetet kapott. Ezen kívül 8.1 megapixeles, autofókuszos kamerával is felszerelték, azonban lencsevédőt nem kapott.

    A beépített 118 MB-os memóriát a gyári csomagban található 8 GB-os M2 kártyával tudjuk bővíteni. A zenei kezelést a telefon oldalán található gyorsgombok segítik.

    A telefon 2,6 inches, 262 ezer színű TFT kijelzőt kapott a gyárban, melynek felbontása QVGA. Hikaru külső méretei 97×49×15 mm, melyhez csupán 113 grammos súly társul.

    A W995 szolgáltatási arzenálját gyarapítja az aGPS, Google Maps™, Wayfinder Navigator™, Wi-Fi™, DLNA Certified™ és a teljes PlayStation3 támogatás.

    Hikaru 2009 második negyedévében kerül a boltok polcaira, három színben, egyelőre ismeretlen áron.