14
  • Atisz #14
    Nagyon nagy film, mint Eastwood szinte összes rendezése. Elmondhatjuk hogy azon rikta emberek egyike, aki színészként és rendezőként is nagyot alkotott. Hirtelen nem is nagyon jut eszembe más ebben a kategóriában (talán Mel Gibson még)...
  • TeDDyRuSh
    #13
    Emberek, rászántam magam és megnéztem az előzetest. Komolyan, tényleg, légyszi, senki ne nézze meg, mert ha véletlen egy kicsit többen mennek el, mint megérdemli, akkor képesek és rendszert csinálnak ebből az amerikamajmoló gimidiliből. Ez ott jó, hollywoodban, mert ott tényleg erről szól. De itt? Pom-pom lányok versenye. Mivan?!
  • m minnifield
    #12
    engem aztán hidegen hagy, hogy öregember vagy fiatalember a szereplő, ha jó a film, akkor ufó is lehet.ez egy akkora f.szság, fiatal srácokról szóló filmet csak fiatalok, öregekről szólót csak fiatalok nézzenek? f.szt, nézze mindenki, aztán szűrje le a tanulságokat, ne az életkor alapján tessék ítélkezni.
  • winnie
    #11
    akkor az előzőt lehet, hogy visszaszívom. én azt hittem bejön nekik, csak nem nézik meg, mert "valami öregember" a fpszereplő.
  • Zombee
    #10
    Viszont még többek szerint volt szar a Tokyo Drift... :DD
  • Darth Sith
    #9
    Én ma éjjel néztem meg a mozifanatikuson, nekem nagyon tetszett. De, a cikkel párhuzamban, én is tapasztaltam azt, hogy a teremben lévő nagyon sok fiatal kb bealudt rajta és kifele menet rengeteg negatív viszhangot (magyarul fikázást) hallottam. Hiába, nem volt CGI arzenál, nagy robbanások, csöpögő sex jelenetek...
  • winnie
    #8
    valljuk meg, hogy a gran torino is olyan film, amit az üresfejű tinik simán élveznek. több annál, jóval több, de az üres fejü tinik odavannak azért, ha jön egy bácsi shotgunnal és nem kegyelmez. azt mondják az ilyenre, hogy "úúú" meg "ááá, de durva, díírr"
  • Etinger
    #7
    Álom.netet azért ne hasonlítsuk össze a Halálosabb Irammal... szerintem utóbbi a 3. résszel kellemes meglepetést okozott sokaknak....
  • GG
    #6
    Valahol olvastam (lehet, hogy pont itt az sg), hogy maga az alkotó is trash filmnek hívta eleinte aztán rákopintottak az orrára és után már tini filmnek nevezte...hihi vicces :D
  • hajnaltores
    #5
    Hát, igen:) Ribanc Lilla öö bocsánat Labancz Lilla Színészi játéka már - már Oscar Gyanús...Clint is Elismerte ezt az egyik Sajtótájékoztatón....:)
  • WinG
    #4
    igen, ezt nevezik iróniának :p
  • Szolnokboy1
    #3
    néha azt érzem, hogy szándékosan fogalmaz ennyire röhejesen Viktor.
  • PrisonMan
    #2
    "Ráadásul a héten olyan ellenféllel kellett a neves rendezőnek megküzdenie, mint az Álom.net. "

    Bazz ez FAIL
  • Aldo Moro
    #1
    Egyrészt nem az üresfejű magyar tiniknek készült ez a film, másrészt, amíg olyanokra buknak, mint az Álom.net, meg a Halálos iramban ezredik része, addig nincs is több kérdésem.