13
Blur
  • DarkSector
    #13
    hy próbáltam a demo-t, de nem lehet vele játszani, elindul a verseny, és ahhogy megkapom az irányítást, azonnal kibasz, és finish-t ír ki, valamint a többi játékos neve alá hogy disconnect...:S
  • trick daddy
    #12
    fura ahogy látom a képeket mert a vidi-t elöbb néztem és ott olyan fake-kocsik voltak mint a burnout-ban és nem igazi (márkásak).
  • Máté94
    #11
    Képek!
  • Máté94
    #10
    Képek!
  • Máté94
    #9
    E3-on ha kiderül akkor lesz PC topic is:D
  • RYO21
    #8
    A worhtplaying az ISTEN!!!
  • RYO21
    #7
    **************** *********** ************* ********** csak konzol??????????????????????????$$###??!@?@@!?@?
  • Sickness
    #6
    WOOHOO
  • kuci06
    #5
    "akkor a Mario Kart játékélménye találkozik majd a Project Gotham Racing professzionalizmusával"

    Már látom is: tuningolt Lambo Gallardo-val ráhajtasz a powerup-ra, és kilövöd az ellenfelet egy kék teknőspáncéllal :D
    fuck yeah
  • Atkamon
    #4
    Ja lol, lehet direkt így adták ki a képeket xD
    Lesz soksok blur effekt a játékban:D
  • Máté94
    #3
    Nem nagyon hiszek a gamekapocs.hu-nak de a worthplaying.com-on PC-re is érkezik.Nem tudom:)
  • Seth
    #2
    ezek a képek olyan "mosott"-ak XD HAHA
  • Máté94
    #1
    "Leleplezték a Project Gotham Racing készítőinek új játékát. A Blurban a Mario Kart által nyújtott önfeledt élvezetek találkoznak a komoly autós versenyjátékokkal.

    Hivatalos bejelentés egyelőre nem történt, és a játékról is csak néhány csúnya minőségű, francia újságból származó scannet tudunk mutatni, de végre kiderült, mi az amin a srácok már ilyen rég óta dolgoznak. A Blurban London, San Francisco és Tokyo utcáit hódíthatjuk meg, és ha lehet hinni a készítőknek, akkor a Mario Kart játékélménye találkozik majd a Project Gotham Racing professzionalizmusával. Jól hangzik, reméljük nem rontják el!"

    from:gamekapocs.hu

    Rossz minőségű képek.