7
  • USAMEN POWER
    #7
    Főleg Kínában...
  • Justil
    #6
    tudom, hogy OFF, de a gond ezzel az, hogy sokkal több új születik, mint amennyi "régi" meghal :P
  • B0nFire
    #5
    Egyébként nem tudom, mi ebben a pláne. Az én apám 40 éves kora körül kezdett el először foglalkozni pc-kkel, akkor még commodor64 szinten, majd fokozatosan fejlődött, ahogy a technika is fejlődött. Az internetet is használta.

    Ha ma élne, most lenne 60 éves, és természetes, hogy használná az internetet. Miért ne használná???

    Szóval nem értem, hogy mi a cikk célja igazából. Ennyi erővel azt is leírhatnák, hogy napról napra öregszenek az emberek. Természetes folyamat. No meg újak születnek.
  • B0nFire
    #4
    Amerikai tájszólással írta a world szót!
  • Chocho
    #3
    Lehet, hogy leírta egyszer, és hogy többször ne kelljen, mindenhová odamásolta. Így rossz lett az összes.
  • freemanone
    #2
    Ez mind szép és jó.... bár nemhiszem hogy pont a net jövője föggne ettől, max a netszolgáltatók mégtöbb előfizetőre találnak.

    De mondja már el nekem valaki hogy mi a ********************** a "Wirld Wide Web"?!?!?!?
    Először azt hittem mellényúlt a cikkíró.... de amikor 3sorral lejjebb ismét ezt írta elég kíváncsivá tett :)
  • Sturm44
    #1
    A sok kis csira hogy rááldozza a fiatalságát a wowra és társaira, pedig ráérnek nyugdíj után az mmorpg császárai lenni. Akkor már egészségügyileg is előny ha otthon marad...