18
Immár élőben is nézhető a Eurosport, Eurosport 2 és a Eurosport News.
  • leho94
    #18
    nemtudok interneten dugni .. nem létezik a dugás?:S
  • passatgt
    #17
    Itt most megy az HBO
  • karajjj
    #16
    tessék
  • piamania
    #15
    Nekem olyan oldalt adjatok,ahol a Sport1-et tudom nézni.
  • baca01
    #14
    Megoldva, felraktam az ACE Mega Codecs Pack-et és már működik a hang is.
  • Atti12
    #13
    digi :O
  • RaveAir
    #12
    Nem mindegyiknek olyan rossz a minősége... ki kell fogni.
  • baca01
    #11
    Van egy kis problémám.
    Laptopon Windows 7 betával és Media Player 12-vel működik minden. Pc-n viszont Xp SP3 van Media Player 11-el és nincsen hang, csak kép.
    No ez mitől lehet?
  • Tyler1
    #10
    nem moondod komolyan???? ez a 21. század!!!!! amit nem tudsz interneten csinálni az nem is létezik xD
  • baca01
    #9
    Belenéztem, de annyira rossz a minőség, hogy élvezhetetlen. Inkább fizetek pár eurót és nézem magyar kommentárral jó minőségben, minthogy ezekkel küzdjek, olyan rossz a minősége hogy még az eredményt se tudtam kivenni. :P
  • MR ME
    #8
    innen aztán válogathatsz kedvedre, persze a minőség az hagy kivetnivalót maga után...
  • atomboy
    #7
    Neked is eleged van a foci/tenisz dompingbol?
  • baca01
    #6
    angol kommentárral hol? ha dobsz nekem egy linket ahol tudom nézni élőben ingyen, kezet csókolok neked!
  • karajjj
    #5
    nekem mondjuk van a kábeltévészolgáltatómnál, de ha nem lenne, tuti, hogy ennyit nem fizetnék érte, inkább nézném angol kommentárral... :D
  • werkfilm
    #4
    ha nem 1/10ed részben adnának igazi sportokat akkor lehetne gondolkozni rajta
  • baca01
    #3
    1463 Ft volt egy hónapra. Nem mondanám hogy olcsó, de azt sem hogy drága. (nekem megéri mert szeretem az angol focit)
  • karajjj
    #2
    drága :S
  • baca01
    #1
    Sziasztok!
    Először is leszögezem, hogy a topikot nem reklámozás céljából nyitottam, csupán szeretném megosztani a tapasztalatokat!
    Én személy szerint azért vettem próba céljából egy 30 napos hozzáférést, mert a kábel szolgáltatómnál jelenleg nincsen Eurosport 2, amin a Premier League-et adják, és ezentúl élőben tudom nézni végre én is! :)

    Egy kis idézet a hivatalos oldalról:

    Nézd az interneten az Eurosport adását! Fizess elő egy hónapra vagy egy egész évre és nézd a neten a Premier League-t, a US Opent, az Ausztrál Opent illetve az Eurosport, az Eurosport2 és az Eurosport News adását!

    Eurosport 2008-10-02


    Mi is az Eurosport Player?

    - Az előfizető az Eurosport Player honlapján nyomon tudja követni az Eurosport, az Eurosport2 valamint az Eurosport News élő eseményeit évente több mint 6000 órában akár magyar nyelven is.


    Amit kínálunk:

    - Főbb események exkluzív elérhetősége (mint például a Premier League, US Open, Ausztrál Open, Snooker Világbajnokság).

    - Az Eurosport összes programjának megtekintése visszamenőleg

    - Tetszőleges mérkőzésválasztás/pályaválasztás (párhozamos futó mérkőzések esetén)


    A Honlap elérhetősége:



    Díjak és feltételek

    - Havi vagy éves előfizetés

    - Rugalmas előfizetési lehetőség – az előfizetők tetszés szerinti időpontban fizethetnek a szolgáltatásra

    - Biztonságos online fizetési rendszer bankkártyával vagy elektronikus átutalással (PayPal) euróban

    A havi előfizetés esetén az Eurosport Player programja egy hónapon keresztül elérhető az Előfizető részére. A havi díj 4,90 euró (ÁFÁ-val). Hó végén a havi előfizetés automatikusan megújul, hacsak az Előfizető egy levelet nem küld a következő címre:[email protected] legkésőbb két nappal az előfizetés lejárata előtt.

    Éves előfizetés esetén az Eurosport Player programja egy éven keresztül elérhető az Előfizető részére. A havi díja 39.90 euró (ÁFÁ-val). Az előfizetés lejártakor az előfizetés automatikusan megújul az elkövetkezendő 12 hónapra, hacsak az Előfizető egy levelet nem küld a következő címre: legkésőbb 15 nappal az előfizetés lejárata előtt.


    Technikai paraméterek

    Kiváló képminőség, a nézők igényeire szabva

    - Nagy képfelbontás

    - Sávválasztási lehetőség (350 Kbit/s, 700 Kbit/s és 1,2Mbit/s)

    - Machintossal és a Firefox-szal is kompatibilis a program (a Safarival pedig az elkövetkezendő hónapokban lesz az)


    Hogyan tudsz előfizetni a szolgáltatásra?

    1. Menj az http://uk.eurosport.yahoo.com/ honlapra és kattints jobb oldalon a Player logóra!

    2. Válassz az előfizetések közül (havi vagy éves)

    3. Az Eurosport teszteli a kapcsolatot

    4. Írd be a neved, email címed és a jelszavad

    5. Ird be a bankártyaszámod vagy az elektronikus átutaláshoz szükséges adatokat


    A szolgáltatás a következő országokban érhető el:

    Albánia, Algéria, Andorra, Auszria, Belgium,Fehéroroszország; Bosznia-Hercegovina, Bulgária, Németország, Oroszország, Ukrajna, Ciprus, Horvatország, Dánia, Egyiptom, Spanyolország, Észtország, Finnország, Franciaország, Görögország, Magyarország, Irország, Izland, Izrael, Olaszország, Jordánia, Lettország, Libanon, Liechtenstein, Litvánia, Luxembourg, Líbia, Macedonia, Málta, Moldávia, Marokkó, Monaco, Norvégia, Hollandia, Lengyelország, Portugália, Cseh Köztársaság, Románia, Nagy-Britannia, San Marin, Szerbia és Montenegro, Szlovénia, Szlovákia, Svédország, Svájc, Szíria, Tunézia, Törökország, Vatikán.

    Várom a tapasztalatokat, nálam most is fut a másik lapon és high képminőség mellett is akadás nélkül fut, hibátlanul. :)