50
Amerikai pite: A szerelem könyve
  • Waczkor
    #10
    Valóban az első volt a legjobb.A kettő se volt rossz.3 se.

    A 4,5,6 pedig másfajta volt,mint az elődök,de mind1iken lehetett jókat derülni,max annyi,hogy nem olyan mint az első rész,amiről annak idején sokat beszéltek az emberek és sok beszólás átkerült a 7köznapi szóhasználatba.
    Amúgy a legjobb,hogy sokszor tökmind1 milyen a rész,van aki úgy szólja le,hogy nem is látta,csak "tipikusamerikaiközépiskolaifilmellenes".
    Nem célzok senkire sem,csak sok fórumon ez megy,mint értékelés.
    Abba meg ne menjünk bele,hogy az ilyen filmek milyen minőségűek,mindenkinek más jön be,nyilván ha nem lenne rá igény,nem csinálnák.

    Én azt mondom,mivel esély sincs hogy más forrásból nézzük meg,mint letöltés,így egy letöltést mindenképp megér.Szerintem
  • Carloska
    #9
    6 nagyon jó voltt sztem is
  • toysoldier
    #8
    első három rész nagyon jó, a 4et és az 5öt nem láttam, a 6 meg sztem egész jó volt

    kíváncsi vagyok erre is :]
  • daemonervosa
    #7
    első 3 at láttam a 4. et már nem voltam képes végignézni, 5,6 rol meg csak hirbol hallottam, hogy mennyire szar lett.

    sok sikert a 7.nez nekik :P
  • Tyler1
    #6
    minek mind1ik résznek külön topic????????????
  • AntiHero
    #5
  • zaki
    #4
    szánalom amit a 3 óta csinálnak ezzel a sorozattal
  • Carloska
    #3
    hát sztem meg igen na huzzál innen
  • AntiHero
    #2
    majd megnézzük és vagy jó lesz vagy nem topikot nem érdemel sztem
  • Carloska
    #1
    Amerikai pite: A szerelem könyve címmel készül a legújabb, sorban már a hetedik film a franchise égisze alatt, melyben visszatér Jim apja és Kevin nagy szerelme, Vicky is.

    Hirdetés

    Tara Reid elég ciki jelenség lett az amerikai médiában. Saját műsorában folyamatosan ostobaságokat beszélt és ráadásul a fele adásban részeg volt. Mindenesetre az Amerikai pite egykori sztárja a 2005-ös Egyedül a sötétben óta nem szerepelt mozifilmben és azóta csak DVD-s produkciókban járatja le magát. Mindenesetre megelégelte a sikertelenséget és visszatér ama karakterhez, mely sztárrá avatta.



    Hamarosan ugyanis elkezdődik az Amerikai pite: A szerelem könyve című film forgatása, melyben Vicky alakja mellett Jim megmosolyogtató apja, Eugene Levy is újra visszatér. A történet az első részben Kevin által épp Vickyn használt jegyzetfüzetről, a Szerelem könyvéről szól. A történet szerint egy pár haver megtalálja a könyvet és elhatározzák, hogy a benne lévő technikák segítségével hódítják meg a nőket.

    Ez a pite azonban más lesz, mint a harmadik rész után következett rémségek. A forgatókönyvet ugyanis a második rész szerzője, David H. Steinberg készíti és ez azért egy kis reményt adhat a rajongóknak.


    imdb