50
Amerikai pite: A szerelem könyve
  • Carloska
    #1
    Amerikai pite: A szerelem könyve címmel készül a legújabb, sorban már a hetedik film a franchise égisze alatt, melyben visszatér Jim apja és Kevin nagy szerelme, Vicky is.

    Hirdetés

    Tara Reid elég ciki jelenség lett az amerikai médiában. Saját műsorában folyamatosan ostobaságokat beszélt és ráadásul a fele adásban részeg volt. Mindenesetre az Amerikai pite egykori sztárja a 2005-ös Egyedül a sötétben óta nem szerepelt mozifilmben és azóta csak DVD-s produkciókban járatja le magát. Mindenesetre megelégelte a sikertelenséget és visszatér ama karakterhez, mely sztárrá avatta.



    Hamarosan ugyanis elkezdődik az Amerikai pite: A szerelem könyve című film forgatása, melyben Vicky alakja mellett Jim megmosolyogtató apja, Eugene Levy is újra visszatér. A történet az első részben Kevin által épp Vickyn használt jegyzetfüzetről, a Szerelem könyvéről szól. A történet szerint egy pár haver megtalálja a könyvet és elhatározzák, hogy a benne lévő technikák segítségével hódítják meg a nőket.

    Ez a pite azonban más lesz, mint a harmadik rész után következett rémségek. A forgatókönyvet ugyanis a második rész szerzője, David H. Steinberg készíti és ez azért egy kis reményt adhat a rajongóknak.


    imdb
  • AntiHero
    #2
    majd megnézzük és vagy jó lesz vagy nem topikot nem érdemel sztem
  • Carloska
    #3
    hát sztem meg igen na huzzál innen
  • zaki
    #4
    szánalom amit a 3 óta csinálnak ezzel a sorozattal
  • AntiHero
    #5
  • Tyler1
    #6
    minek mind1ik résznek külön topic????????????
  • daemonervosa
    #7
    első 3 at láttam a 4. et már nem voltam képes végignézni, 5,6 rol meg csak hirbol hallottam, hogy mennyire szar lett.

    sok sikert a 7.nez nekik :P
  • toysoldier
    #8
    első három rész nagyon jó, a 4et és az 5öt nem láttam, a 6 meg sztem egész jó volt

    kíváncsi vagyok erre is :]
  • Carloska
    #9
    6 nagyon jó voltt sztem is
  • Waczkor
    #10
    Valóban az első volt a legjobb.A kettő se volt rossz.3 se.

    A 4,5,6 pedig másfajta volt,mint az elődök,de mind1iken lehetett jókat derülni,max annyi,hogy nem olyan mint az első rész,amiről annak idején sokat beszéltek az emberek és sok beszólás átkerült a 7köznapi szóhasználatba.
    Amúgy a legjobb,hogy sokszor tökmind1 milyen a rész,van aki úgy szólja le,hogy nem is látta,csak "tipikusamerikaiközépiskolaifilmellenes".
    Nem célzok senkire sem,csak sok fórumon ez megy,mint értékelés.
    Abba meg ne menjünk bele,hogy az ilyen filmek milyen minőségűek,mindenkinek más jön be,nyilván ha nem lenne rá igény,nem csinálnák.

    Én azt mondom,mivel esély sincs hogy más forrásból nézzük meg,mint letöltés,így egy letöltést mindenképp megér.Szerintem
  • Bexter
    #11
    hm le vagyok maradva én csak a 4 ig láttam többiről nem is hallottam :D
  • MR ME
    #12
    ugyna olyan szar lesz mint az utolsó 3-4 rész...
    történet röviden valszeg annyi h mennek a tök véletlenűl mind topmodel srácok, jól bebasznak és megkúrnak pár csajt, kicsit unalmas már...
  • 5c0rp330n
    #13
    1-3-ig tényleg jó volt.
    4-et még láttam, egyszer nézhető, de messze nem az a szint, mint az azelőttiek. alig maradt benne eredeti szereplő..
  • Zetorg
    #14
    szopj le szépségem! :)

    am a 4. az esküvés rész ugye?
    5-6 miről szól? :P
  • n3whous3
    #15
    OMG meddig kell még ezt a fost gyártani?
  • kuci06
    #16
    az 1 jó volt
    a többi nézhetetlen

    lassan ez is rendőrakadémia szintre fog süllyedni
  • msstz
    #17
    fosfosfos.
  • szucsy89
    #18
    1-2 jó, többi hulladék
  • Négy70es
    #19
    Nekem a 4-ig tetszettek a Piték az 5,6-ot nem láttam még ,de előbbi már megvan. Ha tehetem meg fogom nézni a pite 7-et is(bár az 1,2 felülmúlhatatlan)
  • Viktor99
    #20
    7? OMG. Hányat csinálnak? A fele szar!
  • Frosty01
    #21
    1etértek
  • gibson9
    #22
    Nekem az első 3 nagyon bejött. A 3 tetszett talán a legjobban. A 4ben is van pár jó rész, viszont meg sem közelíti az előzőek színvonalát. Az 5 már sokkal jobban sikerült, mint a 4, de még sajnos ez sem az igazi. A 6. részt még nem láttam, de mindenképpen megfogom nézni, mint ahogy a 7-et is ha kész lesz. Nem is várom el, hogy ugyan olyan jó legyen, mert úgysem lesz, de ettől függetlenül még lehet jó film.
  • F1re
    #23
    zsir tuti megnezem !!!! am sztem meg azok a szanalmasak akik azt mondjak h a 3 utani reszek szarok.... meg h masok a szereplok meg minden na az ien emberek qrva idiotak mivel igy joh h a rokonokat is eljatszak.
    1-6 az osszes kurva joh !!
  • kretyás
    #24
  • Crazygirl
    #25
    nekem az 5dik volt a kedvencem, a 6dikat nem lattam de varom a 7et :D
  • PrisonMan
    #26
    Eeeeeeez kell ide!!!!

    Nem világmegváltó filmek, nem is az a céljuk. 1-3 alap film mindenkinek, a 4-6 inkább már a fiatalokat célozza, ezért is a több meztelenség, durvább jelenetek, poénok.
    Asszem az 5-6tal voltam úgy, hogy egy héten ötször megnéztem őket Haverokkal a legjobb amikor összegyűltök, és együtt szétröhögitek az agyatokat.
  • Scholes1974
    #27
    ezaz, sztem király az összes rész.
    ez mikor jön ki?
  • theone91
    #28
    Na végre! Nagyon várom!
  • theone91
    #29
    Topiknyitási kényszer.
  • cenobite
    #30
    Úristen, már 7. résznél jár ez a förtelem? Az első részen még mosolyogtam is anno vagy 100 éve, de többi... :(
  • DjDano
    #31
    Te maradj csak a képzeletbeli barátoknál, az a szinted :D
  • Legend Killer
    #32
    a régi első hármat semmi nem múlja felül sztem... a négy is még elment, többi gáz.
    de remélem ez jobb lesz.
  • Legend Killer
    #33
    adj nekiiii! :D
  • F1re
    #34
    jaja 5-6 mi is ugyan ugy neztuk de sztem vmi hatalmas sikitás
  • msstz
    #35
    ezt a beszólást komolyan gondoltad? :D mert akkor az évszázad poénja.
  • AlieN911
    #36
    Helló

    Én 1-5-ig láttam, sztem az első 3om jó, mert egybefüggő, a 4. már más témájú, de sztem ez is jó, 5. meg u.a mint a 4., mármint a véleményem.
    6ot nem láttam még, van már magyar belőle?
  • PrisonMan
    #37
    nem, csak feliratosan van
  • Carloska
    #38
    Release date:
    December 22nd, 2009.



    Hamarosan érkezik!


  • Carloska
    #39
  • Carloska
    #40
    Kintvan:D

    American.Pie.The.Book.of.Love.2009.DVDRip.XviD.Hungarian-BW