8
  • Ferrer
    #1
    Hmm.. Nyami-nyami?
  • Gabe Dearborne
    #2
    Ahogy vesszük. A CMOS-t elfogadnám, a kihajtható kijelző viszont szerintem fölösleges. Az érzékelő-tisztítást szintén elfogadnám, a videó-funkció viszont nem érdekel. Egyszóval, maradok a Canon EOS 300D-nél.
  • Kovász
    #3
    Azért vannak időnként helyzetek, mikor az ilyen extra fícsörök jól jönnek. Ártani mindenesetre semmiképp sem ártanak:)
  • TeDDyRuSh
    #4
    Szerintem jó dolog a kihajtható kijelző. Elég gáz, mikor tömegben vagy és csak a fejed fölül tudsz képet készíteni. Olyankor jól jön, ha kijelzőről dolgozol.
  • fourgee
    #5
    A belépő szint az nem a D60? Lehet hogy nem is Nikont vettem D60 jelzéssel? :)))
    De tényleg, azt hittem hogy a D90 az a középszint alja. Nincs valakinek valami tippje, hogy a belépő szinten mennyit bírnak ezek a gépek? 2 hónapos és már lőttem vele 4500 képet, és szerintem a következő honapban megint ennyi bele fog kerülni.
  • aaaaa
    #6
    80-100 ezret a kicsik is el szoktak menni gond nélkül.
  • aaaaa
    #7
    Ne hasonlítsd már a 300D-t ehhez. Nem csak azért mert 12 megapixel, de ez egy 5-6 évvel modernebb tervezésű gép. Ugyanazon érzékenység mellett, a nagyobb pixelszám ellenére is sokkal jobb képe lesz, mint a 300D-nek.
  • Möci
    #8
    "a kihajtható kijelző viszont szerintem fölösleges"
    Akkor Te nem nagyon szoktál talajközeli makrót készíteni, vagy tömegben fotózni.