2410
2009-2011 - R.I.P. :(
  • 6gabcy
    #2248
    jó bocs nem tuttam!:)
  • Szabi1991
    #2247
    bár ff úgyis +nyitja.. de azért na.. :D
  • Szabi1991
    #2246
    "ékezet ne legyen a kép címébe !"

    Feladó: 6gabcy
    Elküldve: 2009. 11. 04. 17:22
    Tárgy: audiii
    Csatolmány: névtelenerererreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.PNG (8.75 KB)
  • Szabi1991
    #2245
    még valaki ?
  • 6gabcy
    #2244
    Én is küldtemmm!!
  • Willi Betz
    #2243
    Küldtem én is
  • redbull0304
    #2242
    Küldtem!
  • redbull0304
    #2241
    Róla lenne szó ha valakinek nem lenne világos:
  • redbull0304
    #2240
    A többiek is nyilatkozzanak! Ha nem tetszik a quattro alapnak akkor nyugodtan mondjátok meg, nem gáz, csak akkor tegyetek egy másik alapot hogy pöröghessen a topik! :)
  • 6gabcy
    #2239
    nekem jó!!mindegy hogy mi csak legyen valami:D:D
  • redbull0304
    #2238
    Nah fiúk jó lesz a quattro alapnak? Ha nem akkor tegyetek valamit csak pörögjön már a topik! :)
  • 6gabcy
    #2237
    2#3pont
    1#2pont
    --
  • S2000
    #2236
    3#-3p
    1#-2p
    2#-1p
    Bár nemtudom ilyenkor magamra kéne-e szavaznom...Szóval marad az egy pont:)
  • redbull0304
    #2235
    #2191?
  • redbull0304
    #2234
    2# - 3pont
    3# - 2pont
  • Szabi1991
    #2233
    kifli:
    2: 3pont
    1: 2pont
    3: 1pont

    Szabi:
    #1: 3
    #2: 2
    #3: 1

    plz vki majd adja össze, azt találjátok ki mi legyen a következő kép.. :)
  • GhostR1der
    #2232
    #1 - 3 p
    #3 - 2 p
    #2 - 1 p
  • Szabi1991
    #2231
    ja ám holnap megyek elfelé, azt vasárnap jövök haza..
    ha találok vhol free wifit talán feltudok nézni közbe.. :D
  • Szabi1991
    #2230
    1#
    2#
    3#
  • Szabi1991
    #2229
    oké, nyertél.. tegyél képet :DDDDDD
  • redbull0304
    #2228
    Nah rakd be a 3 képet Szabi lécci! Ne várjunk évekig, jöjjön az új verseny mert erre nem volt igény!
  • Szabi1991
    #2227
    3
  • redbull0304
    #2226
    Hányan küldték be eddig?
  • redbull0304
    #2225
    Küldtem
  • redbull0304
    #2224
    Én is este küldöm!
  • S2000
    #2223
    Hányan küldték be eddig? Én még csak most kezdem, estére küldöm, ha minden jól megy!
  • greg benz
    #2222
    Ne haragudj,hogy ezt (és így) mondom,de ez amit most leírtál úgy hülyeség ahogy van..

    "Nem az a lényege a pixelcarnak hogy ki tud szebb alkatrészeket rajzolni, gyártani"

    Pont,hogy EZ a lényege igazán! Erről szól az egész! Mit gondolsz a külföldi fórum miről szól,ha benézel a topikokba?:) Ki tudja a legmerészebb dolgokat megvalósítani a legjobban - természetesen saját erőből. Hasonló a dolog a virtual tuninghoz. A cél valami durva dolgot összehozni,és úgy,hogy valóban használod a photoshopot és a kézügyességed,nem pedig csak másolgatsz. A VT-sek körében sem szokás másolgatni a dolgokat kész vt-kről,sőt aki ilyet csinál és "lebukik" az nagyjából eláshatja magát.. Jó tudom persze ez csak egy kellemes időtöltés nem kell véresen szigorúan venni,de ha már versenyre csináljuk az adott autót,akkor annyival tiszteljük meg a többi résztvevőt,hogy nem úgy próbálunk meg első helyre jutni,hogy máshonnan leszedjük a dolgokat,aztán learatjuk a babérokat.
  • GhostR1der
    #2221
    aláírásod :'DDD
  • kifli
    #2220
    én egyszer másoltam versenyre :/
    igaz csak szemre próbáltam olyat csinálni. Asszem a nissan silviáról másoltam oldalnézetbe a hátsó lököst (azt nemtom milyen kocsira, de nem ugyanolyanra :D)
  • GhostR1der
    #2219
    Nem arról van szó, néha én is másolok, de akkor nem más autójáról, hanem pakkból húzom ki a cuccokat...
  • Willi Betz
    #2218
    Nem rossz alap,csak nem nagyon lehet tuningolni:D
  • S2000
    #2217
    Máshogy látjuk itt a dolgokat.:)
    Én alapvetően nem másolok, egyszerűen nem örülnék amikor más munkájával nyernék meg egy versenyt pl. Valamint mindig saját ízlésemre formálom az autókat, és hát pont olyan donort találna ugye... Egyedül a felni amit másolok, de azt hiszem ez érthető.:)
  • redbull0304
    #2216
    Nem az a lényege a pixelcarnak hogy ki tud szebb alkatrészeket rajzolni, gyártani, hanem, hogy ki tud olyan autót "építeni" ami összhangban van, és a valós életbe is megállná a helyét! Attól mert valaki jól tud mangázni és alkatrészeket gyártani attól még lehet a stílusa egy nulla és építhet csúnyábbnál csúnyább autókat!
  • greg benz
    #2215
    "Egyébként az egész pixelcar a másolásról és az átépítésről szól"

    Neked lehet igen,de aki tényleg tud mangázni és nem csak a ctrl+c , ctrl+v parancsot ismeri,annak ennél kicsit több a pixelautózás. És a másik ember nem azért rajzolgat egy autót,vagy egy autón egy alkatrészt akár órákon keresztül,hogy aztán egy az egyben azt átültetve lássa valaki más autóján,amit ráaádul úgy mutat be,mintha az ő keze munkája és verejtékes képszerkesztéssel töltött óráinak az eredménye lenne. Ha valakinek abból áll a versenyre készülés,vagy a pixelcarozás,hogy rámásolok ezt meg rámásolok azt,átszínezem és kész,az minek csinálja? Ennek nem ez a lényege..de asszem ezt itt hiába próbálom elmagyarázni
  • redbull0304
    #2214
    "SOHA nem másoltam alkatrészt,mert egyrészt csalás,másrészt pofátlanság!"

    Ez nagy marhaság! Én is sokat másolok más autókról, pl a törött Ladám egy az egybe a törött E30-as BMW-ből lett elkészítve... És senki se kövezett meg érte! Mért lenne ez lopás vagy csalás? Maximum a többiek lepontozzák az autót magukban mivel nem egy eredeti ötlet... Egyébként az egész pixelcar a másolásról és az átépítésről szól... Úgyhogy hülyeségeket vitatkoztok!
  • greg benz
    #2213
    Haver,szerintem elsősorban gyakorold kicsit a helyesírást,mert az nem az erősséged ahogy elnézem... aztán pedig feküdj rá a pixelautózásra,gyakorold azt is! A másolással nincs gond,ha saját célra készítesz autót,nem pl versenyre! Mikor csak ötleteim támadtak és akartam valami faszát összehozni akkor én is néha-néha leszedtem cuccokat,mert tudtam,hogy nem tudnám ilyen jól megrajzolni. De versenye szánt autókra SOHA nem másoltam alkatrészt,mert egyrészt csalás,másrészt pofátlanság!
    Arról nem beszélve,hogy a történtek után nem szájat kéne nyitni és a másik munkáját ócsárolni,hanem kicsit visszavenni,és elgondolkodni a dolgokon.

    /ON
  • 6gabcy
    #2212
    így se nyertem a ladával és kész
  • 6gabcy
    #2211
    én nemmontam azt h szar a tied nemszidom csak tekezted nemén
    engemnemérdekel nekemtecetazaladakit kölcsönvettem éskész
  • GhostR1der
    #2210
  • GhostR1der
    #2209

    tessék, itt van még egy trehány munka
    [img]https://media.sg.hu/forum/posts/2009_10/RennsportDDR.png[/IM
    meg még egy

    meg még egy... vita lezárva