19
  • Sanyix
    #19
    nem, ddr3 akart lenni
  • Sanyix
    #18
    ráadásul kuruc.info-t is lehet rajta szervelni, meg egyébb rásszistáá honlapokat XD
  • Garrett27
    #17
    a HDCP nem pont erre való? (mármint ami a bluray-t meg HD tartalmat illeti)
  • Magiszter
    #16
    Artistjust matricát is raknak rá mert zenét is tudsz lejátszani a procin

    #10: Nekem is lehetnek gyenge pillanataim. És a sznobkodás sincs betíltva, vagy államilag szabályozva, akkor teszem mikor kedvem van hozzá
  • Epikurosz
    #15
    Nem tudtam.
  • dez
    #14
    Miből gondolod, hogy nincsenek már ilyen szerver lapok? (Vannak.)
  • Epikurosz
    #13
    Mit csinálnátok ti nélkülem?
    Mert kreatív, új(szerű), néha forradalmi ötletekkel jószerivel csak én jelentkezem.

    No, az az ötletem támadt, hogy miért nem lehetne olyan alaplapot csinálni, amelyikbe a processzorokat úgy lehetne beledugdosni, mint most a RAM-okat? sőt, én még USB portra csatlakoztatott prockót is el tudok képzelni, amelyik a nem időkritikus, ráérős számítási feladatokat végezné el.

    © Epikurosz, 2009. Minden jog fenntartva, a szomszédosok is!
  • NEXUS6
    #12
    De úgy is betilccsák, mert a pedofil tartalom is fut rajta!
  • who am I 7
    #11
    KLASSZIKUS
  • NEXUS6
    #10
    Oszt te is csak csatlakoztál a társasághoz, baxki!
    Nem kell eza sznobkodás!
  • Magiszter
    #9
    Csak nehogy a TORrorissták kezébe kerüljön?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy már nagyon unalmas hogy minden cikk első 10 hozzászólásában benne van a terroristás meg tor-os hozzászólás. Tudjátok, az első 30 cikknél még vicces volt, de így az 500-adik után már inkább szánalmas, hogy még mindig nevettek rajta, vagy legalább is jópofának tartjátok. De ez csak az én egyéni véleményem
  • NEXUS6
    #8
    Vajon jobban fut rajta a TOR?
    :D
  • dez
    #7
    Uncsi.
  • dez
    #6
    A 2. DDR3 gondolom DDR2 akart lenni.
  • Sanyix
    #5
    És persze: Csak nehogy terroristák kezébe kerüljön!
  • Szemjuel
    #4
    még tavaly májusban volt róla hír, hogy 6 és 12 magos opteronok fognak megjelenni. tehát valószínű nem áprilisi tréfa!
  • saba30
    #3
    Ezt valamelyik lap, elsütötte április 1. tréfának.
    Most nem találom, nyilván törölték, nehogy bekavarjon a hírarchívumba.
  • Vanek úr
    #2
    Annyi előny ott sem jelentkezne, ráadásul elveszne az egyszerűen upgrade-elhetőség (hiszen nem kell hozzá új alaplapot és memóriát venni, hanem az eddigi rendszereket egyszerűen csak a procit frissítve lehet bővíteni).
  • Sanyix
    #1
    talán a ddr3 vezérlőt kéne erőltetni, szerverben még értelme is van, nem úgy mint otthoni pc-ben, ahol 0 értelme van, de a phenom2-ben meg ugye van ddr3 vezérlő is.