311797
  • artschi
    #313
    bazz, Megarace 2!! Imádtam!!
  • Carlos
    #312
    olasz verzió, 2 féle orosz verzió.
  • nonicks
    #311

    komoly a 2 Stormregion-os "kitüntetés"
    meg az RfB-es sas
    de mi az a sok különböző RfB?
    (RfB: Collector Edition,RfB alap, RfB alap + Rftb meg alap Rftb a többi RfB mi?)
  • Carlos
    #310
    Hát pedig de! :D
  • fery02
    #309
    #275 (IMYke2.0.0.0): majd legközelebb, ha a szokásos játékboltodba bemész, leveszed a polcról a Crysis-t és vársz míg a fiatalok mondják, hogy kell-e a játékhoz net vagy nem. :P
    Am megérdeklődheted a játék topikjában is, hátha valaki tudja.
    #287 (indigo): az a Mafia számomra lassan muzeális darab lesz, mert nem könnyű már manapság beszerezni azt sem, úgy vettem észre.
    #291 (Carlos): Nem mondod, hogy a Rally Bajnokság megvan eredetiben? :OOOOOO
  • Carlos
    #308
    Nem feltétlen.
    Merthát ugye a Street Legal nem lett nagy siker. És utánna jött a Redline Racing, majd a Monster Garage. És az mindkettő ugyanaz a kiadó.
    De van igazság abban amit mondasz.
  • DanielT
    #307
    "Csak" következő rész nem lesz, ha szarok az eladások... ahogy nem is lett, meg nem kap megbízást a készítő. Szóval annyira nem tévhit ugyebár :)
  • fook
    #306
    Tudom hogy ez így megy , akkor pár játékfejlesztő cégnél súlyos éhínség lenne :D :) csak gondoltam picit jópofizok :D
  • Carlos
    #305
    SLRR: én a végére értem oda a patch-ekre!
    CRC: nem az alapján kapják az emberek a fizut, hogy hányan veszik meg a játékot. Ez nagy tévhit. Ha nem veszik meg, nem fogunk éhenhalni, csak nem kapunk bónuszt az eladott pédlányok után. :)
  • fook
    #304
    ha a CRC-ben benne voltál akkor grat :) az meg is van eredetibe , úgyhogy beszálltam a fizudban :D:D
  • DanielT
    #303
    Remélem a Street Legal Redline optimalizálását nem te csináltad :DDDD
  • Carlos
    #302
    Hát igen. Elég sokban. 9 kiadott játéban vagyok a credits-ben.
    Plusz még pár egyéb apróságok (béta teszt, honosítás, etc)
  • fook
    #301
    azigen. akkor gondolom jópár játékban benne van a kezed nyoma :)
  • Carlos
    #300
    Igen az. Van ott olasztól kezdve oroszon át CE-ig, digipack-ig minden, a pólókat nem raktam ki. ;)

    299: Mostmár sehol. Toltam Invictusba, 576 Media-ban, Mithis-nél, Storm-nál.

    EDIT: Ték!
  • fook
    #299
    játékfejlesztő vagy ?:O:) hol dolgozol ?:O
  • Indigo
    #298
    Gondolom az a sok RfB a cég ajándéka :)

    Guild Wars-on én is gondolkoztam már, csak akkor nem maradna idő másra :(
  • DanielT
    #297
    Uccsó kettő pakk nagyon szép!
  • IMYke2.0.0.0
    #296
    Nagy kár, hogy nincs otthon netem...
    Rohadt drága dolog itt, határközelében - 0.5 Mbit = ~7.000 Ft, és wireless, kábél nincs. "Bekaphassák" :)

  • IMYke2.0.0.0
    #295
    FlaOut 2 EVM-s példányához én készítettem a honosítást. Mint úgy általában nagyon sok EVM-eshez :)
  • fook
    #294
    osztálytársam azt vallja hogy odaveri a wowot :D
  • Carlos
    #293
    Igen. Csak nincs havidíj.

    EDIT: A két ezt vedd megnek a története: Flatout 2 csak igy jelent meg magyarországon, az Army Racer meg tiszteletpéldány, mert dolgoztam rajta.
  • IMYke2.0.0.0
    #292
    Guild Wars - az online játék, mint a WoW, igaz?
    [Látom, nagy rajongója vagy annak is.]
  • Carlos
    #291
    Ami lemaradt a képről, mert a gépem mellett vannak és elfelejtettem odatenni őket: Fallout 3 CE, Spore CE + kieg, Pharaoh. :( Azokat képzeljétek oda:



    Van pár fincs: Rfb CE, Nagydobozos LoD, NASCAR + kieg (nagydobozosak), összes GW CE...
  • fook
    #290
    Szép gyűjtemény
  • Indigo
    #289
    Ja, a Fallout trilógia + Fallout 3 az majd még befigyel. Plusz vevő lennék néhány régebbi játékra, amiket sajna már sehol nem lehet kapni, külföldi boltokban sem :(
  • Carlos
    #288
    najó, meghoztátok a kedvem.
    Kirámolok énis!
  • Indigo
    #287
    Én is kipakoltam :) Múzeumi darabok nemigazán vannak benne, de ->számomra<- így is értékes gyűjtemény.
    Ez a jogtiszta játékaim kb kétharmada, a többi a szekrényben van.
    Hamarosan bővítem a következőkkel: The Witcher, Gears of War, Mass Effect, Heroes V Gold, Black & White 2.



    + van néhány játék, amit sajnos csak újságmellékletként sikerült beszereznem, mint pl a Syberia 1-2, The Longest Journey + Dreamfall, Vampire The Masquerade - Blodelines, meg még jópár "értékesebb" játék.
  • Monoton
    #286

    [center]



    + néhány újságmelléklet ill. Millenium JátékPakk 6. és 12. (azthiszem demók vannak rajtuk)
  • tommygear
    #285
  • IMYke2.0.0.0
    #284
    Mondjuk, nem állva senki oldalára, egyre divatosabb tükörként megadni populáris torrent site-okat...
    A Sourceforge-on pl. néha látok ilyet is.
  • IMYke2.0.0.0
    #283
    Az Alien vs Predatorod a +AudioCD-s?
  • tommygear
    #282
    és a torrent szerinted mi ha nem warez??
    warez nem csak az ftp szervereket jelenti
  • Apus
    #281
  • Bogdogege
    #280
    Azok nem eladóak
  • Bogdogege
    #279
    Az ingyé kapott World Of Warcraft:Trial Edition-re vagyok a legbüszkébb
  • Apus
    #278
    szép torony, de a legjobban a gamcube játékok tetszenek belőle. megveszem mindet:)
  • Neoncsoves
    #277
    az szép!
  • BogdogegeHUN
    #276
  • IMYke2.0.0.0
    #275
    Sajnos, az utóbbi időben a "zeredeti" kiadványokat vásárlókat jól megszivatják a net-, lemez- és védelemfüggésekkel.
    A BioShock-ommal pl. net hiján (otthon nincs) csak offline crack-el tudtam játszani. Pedig csengettem a lóvét érte.
    Pécsett, az 576 KByte boltban már ismernek. Ha bemegyek, a fiatalok már mondják is, hogy a kezemben tartott játék "netfüggő"-e vagy sem...

    //Crysis-hoz kell netes fiók vagy valami? Online regisztrációval indul? Akcióban 1.990 Ft.//


  • geo91
    #274
    semmilyen digitális tartalomért nem adok pénzt... letöltésfüggő vagyok... :D