311797
  • Zóanagyvarázsló
    #953
    Gold (Heroes 5)

    Pedig ez nem CE, csak az alapjáték kiegészítőkkel együtt egy igényesebb pakkban. Külföldön szinte egyből akciós lett, és 4,5k-ért elküldték ide is. Az egy más kérdés, hogy a hazai forgalmazó pofátlanul túlárazta...

    IMYke2.0.0.0: Ne érts félre, nem leszülni akarlak, de a hardcore gyűjtők legfeljebb "gyűjtögetőnek" tartanának, nekik az ilyen jellegű kiadások a szükséges rossz kategóriába tartoznak.
  • balee4
    #952
    Az szép, nekem olyan 80 körül vannak a dobozosok. De héten tervezek megint egy kisebb vételt. (TRU, X-blades, PoP Trilogy, PoP 2008), Fear 2-t akartam még, de efogyott. :((
  • IMYke2.0.0.0
    #951
    Ja, én is a különleges kiadásokat - Gold, Deluxe, Platinum stb. - tekintem "CE"-nek: hiszen gyűjtőnek is érzem magam.
  • IMYke2.0.0.0
    #950
    Hát, a munkahelyi gépemen már egy rég elavult lista:



    Ennél már minden téren több van otthon.
  • saxicola
    #949
    Havi 2 ezer forint. Egyenlőre kipróbálom a game-t. Ha tetszik, akkor veszek feltöltőkártyát.
  • Carlos
    #948
    nekem is van pár CE-m.
    Összes Guild Wars (kivéve uccsó kieg amiből nem volt), Fallout, Spore, RfB, most hirtelen ezek jutottak eszembe.
    Plussz van még pár gold, deluxe, meg ilyesmik amiket emlitettél.
  • w77d
    #947
    Amúgy sok játéknál a különleges verziónak nem CE a neve, hanem például Deluxe Edition (FSX) vagy pl Gold (Heroes 5). De én ezeket is CE-nek számolom, mivel drágábbak, mint a normál verzió. Az Enemy Territory: Quake Wars pl csak annyiban CE, hogy kibaszott nagy dobozba volt csomagolva és fejhalgató is járt hozzá. Az Assasins Creed fémdobozosról és a Rainbow Six Vegas 2 gyűjtőiről már multkor tettem képet. Sims 3 gyüjtőit még nem fotóztam le, de nagyon szép a doboza :)
  • Carlos
    #946
    Ok.
    Énis.
  • w77d
    #945
    majd este, most melóplaccon vagyok :D
  • Carlos
    #944
    Képet a CE-kről!!!
  • Indigo
    #943
    27 CE nem semmi! Gratulálok! Nekem sajna nem sok van :( Pedig tetszenek nagyon, de számomra nagyon drágák :(
  • Indigo
    #942
    Szerintem is nagyon jó. Annak idején elkezdtem az első részt, de egy win reinstall miatt nem tudtam folytatni, azóta is görgettem magam előtt az epizódokat. Most majd én is nekiállok újból.
  • w77d
    #941
    XD
  • robotnyk
    #940
    én is, viszont én nem tudom egymagam eltartani a cdgalaxist :D
  • w77d
    #939
    neem, szimplán imádom az eredeti gameket, teljesen más hangulattal áll neki a játéknak az ember, ha eredeti szép dobozból veszed ki és ott van minden vacka :D
  • robotnyk
    #938
    nyerted a lottót vazzeg? :p
  • w77d
    #937
    A Penumbra nagyon gyó én is megvettem kb 2 hete :D Ma este kezdem majd el a második epizódot...

    ma amúgy megint elmegyek a CD Galaxisba, megint kinéztem magamnak pár címet. Ez megint kb egy 20-25 ezres akció lesz, de nagyon szépen gyarapodik a gyűjteményem XD
    ( Most 62 db eredeti gamem van, ennek több mint a fele új, vagy majdnem új game. Összesen 27 Collectors Edition dobozom van XD)
  • Indigo
    #936
    Két havi feltöltőkártya 3990. Nem nagy összeg, de mivel MMO, nálam eleve felejtős...
  • Indigo
    #935
    Nálam is járt a futár :)

    Mass Effect (GYK)
    Penumbra Anthology (GYK)
    Medieval Total War (LV)
    Medieval II Total War (GYK)
    The Chronicles of Riddick - Assault on Dark Athena
    FEAR 2 - Project Origin
    Kane & Lynch

    Ezeket hozta, és az egész került 12 ezer Ft-ba...
  • ricsa008
    #934
    és mennyi a havi? mer gondolom ez még nem ingyenes:(
  • saxicola
    #933
  • saxicola
    #932
    http://kephost.com/images/54002.jpg
  • saxicola
    #931
    Ma meghozta a futár az Age of Conan-t. 990 Ft-ba került.


  • balee4
    #930
    Én most költözök, betelt a polc, nagyobb helyet kell kerítenem. :D

    Jövő héten asszem rendelek egy TR Underworld-ot és egy X-blades-t.
  • w77d
    #929
    a lófaszt! játszik azzal boldog boldogtalan, csak egyesek félnek beismerni XXD
  • Csokis
    #928
    Lejárt az akció, valószínűleg azért.
  • Atkamon
    #927
    Rosszul hitted:)
  • fery02
    #926
    Meg látom, hogy néhány (főleg EA classic) cím azóta drágább is lett. :)
  • Esplanade
    #925
    azt hittem simsel csak a lányok játszanak
  • balee4
    #924
    Hmm, nem rossz, pár cím megfontolandó.
  • Csokis
    #923
    Most a CD Galaxisban nagyon jó akciók vannak! Érdemes elnézni az oldalára.
  • w77d
    #922
    majd rakok megint képet, már lassan a plafonig érnek az eredeti gémek és hál istennek majndem a fele CE verzió XXD

    (nem akarom összeszámolni a pénzt, amit kifizetgettem értük, főleg az elmúlt hónapokban, mert szívinfarktust kapok XXD )
  • balee4
    #921
    De persze grat.
  • balee4
    #920
    Na bazz, az durva... xD
  • w77d
    #919
    nna megint tovább gyarapítottam eredeti játékaim sorát. mai beszerzés:

    Sims 3 Collectors Edition
    Sims 3 A világ körül
    Heroes 5 Gold

    Megint otthagytam 26ezret az 576-ban, ez van XD
  • balee4
    #918
    Mirror's Edge első kiadás, gyönyörű szép tok, a játék 1 DVD-n (ami elég rútul néz ki szegény), soundtrack CD (ami viszont ütősen fest) és a játék kézikönyve
    The Bard's Tale első kiadás, magyar nyelvű kézikönyvvel, a játék 1 DVD-n, egyszerű kiadás, de tök jól néz ki sztem..., hirtelen jött ötlet, de csak 1490 Ft volt és amúgy is régóta ki akartam már próbálni.
  • Atkamon
    #917
    Háát, Assassin's Creed BE előrendelés már elfogyott a boltokból, max megjelenés után tudod megszerezni kétszer annyiért:S Én is még júliusban rendeltem elő.
  • balee4
    #916
    én legközelebb gyűjtőik közül a Mass Effect 2-t veszem meg, már elő is rendeltem. ha lesz PC-re is Assassin's Creed 2 Black Edition akkor azt is megfogom, de a simát mindenképp, illetve Bioshock 2 CE-t is. :)
  • w77d
    #915
    tuti érdekelni fog majd, de távol még a megjelenés :D
  • Bence94
    #914
    én is mint mondtam jobban szeretem ha láthatom nem csak valami bithalmaz persze grebbernek is igaza van mert ha valami játék nagyon olcsó akkor azt nem szbad kihagyni lásd:garrymod bár az nincs is dobozba.
    Battlefield téged nem érdekel gyűjtőibe :) ? lehet megrendelem game oldalról.stalker soc fémes kiadvány után kutatok most...