Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

robotnyk
#789
nem az áresésre vártam, hanem hogy elkeljen az egyik vesém a feketepiacon <#zavart1>
saxicola
#788
Sajnos a CE kiadásokat gyorsan elkapkodják, így nem lehet arra várni, hogy majd lemegy az ára.
Én is csak évente 1 játékot veszek teljes áron. A következõ célpont a BioShock 2.

www.gportal.hu/bioshock

robotnyk
#787
elfogyott a CE galaxisban ahogy látom, túl sokáig gondolkodtam :\
IMYke2.0.0.0
#786
Én is így gondolkodom ---> premier áron már nem veszek semmit.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#785
Tetszetõs darab 😊

(Ha lentebb megy az ára, én is megveszem majd)

IMYke2.0.0.0
#784
<#finom><#eljen>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

saxicola
#783
Origins akart lenni

www.gportal.hu/bioshock

saxicola
#782
Dragon Age Orogons CE





www.gportal.hu/bioshock

balee4
#781
BiA 3 gyûjtõi jól néz ki.

Nekem remélhetõleg a legközelebbi a Dragon Age Origins CE lesz, majd nyomok be róla kípet. 😊

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

JackSparrow88
#780
Nem vagyok nagyon eredeti gyûjtõ de azért van egy kevéske gyöngyszem:

Q8300 2.5 Ghz, 4GB RAM, HD 5770 1 GB

Carlos
#779
Nem.
Max annyi, hogy tudom kik csinálták és többükkel kollégák lettünk a Storm-ban.
Sajnos nem tudtam megállapodni a DR-ben a fizuról...

Þór vígi þessi rúnar

#778
Ez a két jó kis magyar "tankos rts" még hiányzott a gyûjteménybõl. Esetleg volt valamelyikhez közöd? 😊

#777
Ja, nem. Én baxtam el 😊

Carlos
#776
Galaxis lesz szerintem.

Þór vígi þessi rúnar

#775
Khmm, nem tudom, szabad-e reklámozni, de legyen... 😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
CD Galaxis

#774


(Sorry, uw nem engedte a linkelést)

IMYke2.0.0.0
#773
Felcsigáztál, melyik cég is ez?
😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#772
Nah, ismét rendeltem, a szokásos helyrõl 😊 (Nem reklámozom a céget, pedig nagyon kiérdemelték.)

Ezúttal egy kis meglepetés is ért. Ugye a rendelt áruk mellé mindig odateszik az aktuális katalógust, illetve valamilyen posztert ajándékba. Most azonban kitettek magukért a srácok (vagy lányok?😊), mert a BiA Hell's Highway mellé adtak egy pofás kis fémtokot, valamint kaptam egy cd tartó mappát - mindezt ajándékba. Na ezt nevezem én vásárlóbarát hozzáállásnak! Hozzá kell tenni, évek óta szinte csak tõlük rendelek játékot. És mindig rendben zajlott minden, és mindig korrektek voltak.


#771
ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh. 😊))) PES2010 jó lett! lehet karácsonyra megveszem

eZo
#770
Ma reggel kaptam kézhez:

sorozat ( picit hiányos 3-4 nincs meg eredetibe, 2008 meg 2 éve kölcsönbe van )

NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]

IMYke2.0.0.0
#769
Na, MEGVETTEM a Supreme Commander-eket! Juhééééé! <#nyes>
Igaz, nem külön, hanem ezt: KLIKK

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Kongy
#768
Legújabb szerzeményem:

KATT!

Együtt a 2 Crysis:

KATT!

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Carlos
#767
amazon, ebay <#idiota>

Þór vígi þessi rúnar

Blacksheep333
#766
Tudtok olyan oldalt, ahol Dollárért tudok rendelni PC-s játékokat és a szállítási költség se drága?

Az operációs rendszeren is túl...

Carlos
#765
2200, thx!

Þór vígi þessi rúnar

balee4
#764
2ezer volt? annyiért nagyon megéri, grat😊

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

Carlos
#763
múlthét végén vettem meg:

Þór vígi þessi rúnar

balee4
#762
Na megjött:

Batman Arkham Asylum

2 nem saját készítésû kép: (éppen melóban vagyok)


i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

Apus
#761
GoW2 eddig valahogy kimaradt, a Fable2 az rohadtjó volt😊

Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.

#760
Nem rossz <#eljen>

Apus: GoW2?
Ha valamiért vennék X360-at, hát az a GoW 2 és a Fable 2 lenne. De várok még, hátha csoda történik...

nonicks
#759
úristen!elég szép mennyiség😄

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Apus
#758
enyiméé😊


pc játékokról nincs fotóm, de majd csinálok😊

Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.

Apus
#757
nagyon fasza, nekem is megvan<#eljen>

Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.

#756
ma érkezett 😊


Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II

fery02
#755
Na ez szép. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

balee4
#754
nem igazán😊

de amúgy kösz. még erõsen bõvítésre szorul, csak sok más hobbim mellett nem mindig jut rá pénz.😄

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

#753
dark messiah meg a SC trilogy nem eladó? 😛

amúgy szép kis gyûjtemény <#eljen>

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

balee4
#752
És szinte az összes GS-es teljes megvan, vmennyi Guru Gameres és Gamer-es szám, és rengeteg PCG-s, majdnem 200 gamer magazinom van. 😄

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

balee4
#751
Mai vétel:

Fahrenheit

Mindösszesen 1000 Ft volt, a képen látható Best of Atari kiadás. Messze igényesebb mint a Cool Games-es.
Kézikönyv sajnos nincs.



És mivel még nem raktam be képet jöjjön pár kép a gyûjteményemrõl:

és még van egy Left 4 Dead-em is, errõl nincs képem, és egy digitálisan vásárolt DoD: Source.

















i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

#750
Mindegyik nagyon jó vétel! Garantáltan hosszú távú szórakozást nyújtanak!

Esplanade
#749

Rollercoaster Tycoon 3 Gold (alap+két kiegészítõ) ~2000 HUF

Daell Drow
#748
Itt vannak a tegnapi szerezményeim. <#finom>



A witcherre mar nagyon regen fentem a fogamat, a tegnapelott kikerult witcher 2 alpha videoval betelta pohar muszaj volt megvennem. 😊 5000 forintot siman meg er a bovitet kiadas, utolso darabb volt a zalaegerszegi mediamarkban. 😊
Atkamon
#747
Ebay-en is lehet mindig nagyon jó áron találni dolgokat, a legtöbb játékomat ott vettem. Új játékok is sokszor 2-3000 forinttal olcsóbbak ebay-rõl szállítással együtt.

#746
Ja hogy kint vetted 😊) Úgy könnyû 😛
4 fontot nagyon megért. Itthon az ilyet 6-8 ezerért adnák...

saxicola
#745
Köszönöm!

A játékot tegnap vettem Londonban az egyik HVM üzletben. Az ára 4 font volt.

www.gportal.hu/bioshock

Apus
#744
grat hozzá, nagyon szép darab.

Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.

#743
<#eljen>

Érdekes, hogy ennyi évvel a játék megjelenése után még lehetett kapni CE-t. Honnan, ill. mennyiért vetted? (ha nem vagyok indiszkrét 😊)

saxicola
#742
A mai szerzeményem itt látható. Már egy ideje ott lehetett a bolt polcán, de a védõfólia jól megóvta a fémdobozt.



Remélem nem fog befellegzeni a dobozos játékkiadásnak (ahogyan azt jósolják), mert én pont a doboz, borító, dvd tok miatt is veszem. Az embernek jó látni az egyre gyarapodó kollekciót a polcon.

www.gportal.hu/bioshock

nonicks
#741
tudom hogy sose volt tervben mert nem a cégnek alig volt nyeresége!
de azt azt is okozhatja hogy még nem volt hírneve a cégnek!(és azért kelt el olyan kevés swine 1)

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Carlos
#740
<#eljen>

Þór vígi þessi rúnar