311798
  • MerlinW
    #175074
    Ez a PS4 kontroller kalibráció/tutorial epikus:)
  • jetblack
    #175073
    Ertettem de pont ezert kerultunk ki a 10-es toplistabol
  • Micsu
    #175072
    egy gamestar/pc guru/ign annak örül és arra is hajt hogy hitelesnek tartsák őket, egy angry joe egy percig se akar az lenni
  • wantonly
    #175071
    Belenéztem, ezt most egy másik tesztelő, de 10 alkalomból 9-szer ez sem használja az ellenfél kijelölést! Csapkod össze-vissza, majd még mondja is, hogy "lehet használni kellene a targetelést". Értem, tehát tudja, hogy kell, de direkt hülye. Jól mondta Tinman, nézettség...
  • Tinman #175070
    Ami gyakran túljátszott vagy valótlan. Lásd pl. Francis-t, aki az életben teljesen más.
  • Tinman #175069
    - Giccses kiddinyáltakony, mind a kettő.
    - Rayman mindig is csak egy olcsó Super Mario klón volt.
    - Komoly gamer nem játszik ilyen játékokkal.
    - Minél többet játszol vele, annál inkább biztos lehetsz benne, hogy latens buzi vagy.
    - Akik kiötlötték a játék irányítható karaktereit, azokat nyilván gyermekkorukban gyakran molesztálták, de hogy ágybavizeltek még a diplomaosztó előtti éjszakán, az is biztos.
    - A Rayman Legends? Arról mesél nekünk, hogy adjuk el kétszer ugyan azt.

    Nah... csak ilyeneket kell tolni full kreténbe és máris gyön' a nézetcsíg'.
  • IMYke2.0.0.0
    #175068
    Tényleg ne linkeld őket... Köszi.
  • IMYke2.0.0.0
    #175067
    Tök mindegy, hogy milyet csinálnak - mindenkinek akkor sem tetszhet.
    A Cinikus Britet sokan nem tartják hitelesnek, sokan annak tartják. Ugyanezt teszik sokan a PCGuru, a GameStar (az összes országban, ahol megjelenik offline/online), az IGN, és más (rengeteg!!!) teszt oldal esetében.
    Mert mindenki a saját véleménye alapján dönti el, hogy az a konkrét teszt, ami éppen akkor érdekli, hitelesnek számít-e vagy sem, éppen attól az írótól (legyen az koca blogos, vlogos, vagy Youtube-partner), szakújságírótól stb.

    Röviden: állandóan nem lehet hiteles egy adott megmondó ember/oldal sem, akár ugyanannak az embernek a szemszögéből sem. Mindenki szűri az információkat.
    Az elvetemültebbek úgy is akár több tucatnyi forrásból is tájékozódnak, ha akarnak.
  • Shep
    #175065
    Elmondták már párszor, hogy nem kritikusok, egyszerűen az adott játékhoz fűződő élményüket mutatják be.
  • davidka003
    #175064
    Rayman Origins meg a Legends tetszett Zoly-nak is. Azt nem húzta le.
    Nem mindent húznak le.
  • Fpocok
    #175063
    Akkor most el kéne dönteni, hogy direkt fikázós oldalt csinálnak, hogy minél nagyobb legyen a nézettség vagy egy korrekt, a játékot bemutató videókat csinálnak.
  • davidka003
    #175062
    Másik teszt(NEM OW)
    Még Tirexi is kommentel oda. :D
  • jetblack
    #175061
    ez meg egy masik ow-s video ugyanerrol a jatekrol
  • Micsu
    #175060
    ez itt tiltva van, mindjárt lesújt a banhammer
  • IMYke2.0.0.0
    #175059
    Szerintem, inkább ne erőltesd...
  • Tinman #175058
    Pontosan erről beszélek... az a video rendkívül nézett lett, nem véletlenül.

    Na lássuk csak!

    Mi a topik kollektív véleménye által ajánlott felső kategóriás játék? Van ilyen? Trine? Mark of The Ninja? Darabokra tépjem?

    Bármit apró fasírtjaira lehet trancsírozni és végletekig ki lehet figurázni, le lehet járatni, csak akarni kell.

    Mellékhatása, hogy közben az ember is megy lefelé a lejtőn...
  • wantonly
    #175057
    Ez éri meg a legjobban. Külön DLC vásárolgatással nem érdemes meg szarakodni.

    Lehet, hogy majd én is megveszem, de még az alapjátékba is csak épp belekezdtem.
  • davidka003
    #175056
    Ami egyszer felkerül a netre azt nem lehet leszedetni. :D
  • Micsu
    #175055
    pff ez ám a megmagyarázás :D

  • Fpocok
    #175054
    Kössz fater! Látom valakinek volt esze és lementette az utókornak :D
  • genndy
    #175053

    Én idén végigjátszottam az Undercovert. U2-t, MW-t még lenne kedvem, megfontolás tárgya.
  • wantonly
    #175052
    Az internet nem felejt. :D
  • davidka003
    #175051
    Tessék
  • davidka003
    #175050
    Levélként.
    Ajánlottan 500 Ft.
    Csak elsőbbségivel pedig 300 Ft.
    Ajánlott+elsőbbségi meg 565.
  • IMYke2.0.0.0
    #175049
    Nincs kettős mérce.
    Te is beszélsz baromságokat egyszer, máskor meg jó fej vagy. Ezek szerint, veled szemben is kettős mérce áll fenn.
  • wantonly
    #175048
    Ajánlott levélként érdemes feladni. Postai díjszabás.
  • Fpocok
    #175047
    Ja, az. Nem látom sehol. Az internet is kiköpte már magából.
  • Fpocok
    #175046
    Árát nem tudom, de van hozzá ilyen bubis boríték amiben szépen elfér a dvd tok.
  • Micsu
    #175045
    nézd végig te is hogy tudd mi a kettős mérce :)
  • shaddam
    #175044
    És tényleg nem találom :D Pár hónapja még létezett...
  • Sippie
    #175043
    Aki eladott már játékot postán, az hogyan adta fel? Levélként, vagy csomagként? Mennyibe kerül belföldre postán feladni ilyen dvd-s játékokat?
  • IMYke2.0.0.0
    #175042
    Végignézted? Remek, jó neked.
  • IMYke2.0.0.0
    #175041
    Legalább magadnak ne mondanál ellent...

    "csak érdekes hogy abban a topikban ahol az otherworld tiltva van az angry joet hitelesnek nevezik :D jó vicc"

    Az Otherworld ugyanolyan persona non grata, mint a bannerből a Supergamer például: a topik nagy többsége utálta ki, én pedig véglegesítettem a döntést, és szigorú vagyok a témában. Nem tetszik? A másik a te témaköröd.

    Az idézett hozzászólásod pedig azért cinket, mert csakis én írtam, hogy hitelesnek tartom - és ezért született a hozzászólásom, lejjebb. Szóval, még mindig nem értem, miből gondolod, ha egy topikba író hitelesnek tart egy írt/mondott tesztet, akkor a teljes topik annak tartja?
    S mióta kötelező érvényű valamit utálni vagy szeretni egy ember véleménye alapján?
  • Shep
    #175040
    Nekem személy szerint nincs komoly gondom Joe-va, csak még egy videoját sem tudtam végignézni, mert rohadt hosszúak :D
  • Totti5
    #175039
    Nyilván a játéknak vannak hibái. Melyik nincs? ettől most rossz a játék, mert kiemel és viccet csinál belőlük? pl beletekertem és búvott valahol s ment közbe a harc... namost ilyet kb minden játékban lehet csinálni, de én ha normálisan me még 5 millión játszák a játékot akkor ezek a dolgok fel sem tünnek. Direkt keresni mindent lehet, és lehet videóban mutogatni és showműsort csinálni, csak ez a játékra nézve nem lesz hiteles infó számomra.
  • MerlinW
    #175038
    Tudom hogy bizonyos tekintetben általánosságban beszélsz, de most őszintén, ki a franc akar 5 év múlva Rivals-al vagy az utóbbi 5-6 év NFS-ével játszani?:) Mind imádtuk az NFS 2-3-4-5-öt, MW-t, Underground-ot, de hányan és mikor vettük elő őket utoljára?:)
  • wantonly
    #175037
    Az OW féle? Utána még egy későbbi videóban is megemlítette, hogy továbbra is kitart a véleménye mellett és, hogy a "stáb" is egyetért vele. :D
  • Micsu
    #175036
    nézd végig a Borderlands2ét és beszéljük át újra :)
  • DarkSector
    #175035
    Na ez fasza lenne.
  • DarkSector
    #175034
    Ja értem, de 5 pálya, az kevés....