311800
  • Rapid81
    #175196
    Nem gond, mert tökmindegy, hogy hol, de kellett már egy hasonló méretű onlány tárhely, mert nem bízom a vinyómban mostanság. :) Szóval regelek.
  • kigyi
    #175195
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ööö bocsi box.com fiókra van 50GB :D jogos
  • Rapid81
    #175194
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Beléptem most a Sonyról a már meglévő dropbox fiókomba, de semmi nem történt. Mi kő' hozzá? :)
  • kigyi
    #175193
    Akinek Sony-ja van annak jár 50GB box tárhely alapból. Tessék lássék regisztrálni :)
  • Tinman #175192
    Eddig olvastam: Gameplay 95%
  • Fpocok
    #175191
    Az ilyen pontozás a játékipar rákfenéje. Hülyék.
  • Zóanagyvarázsló
    #175190
    Nézd Tinman, mit találtam neked! 95%-os teszt a Speterra Core-ról! De ez semmi, a scoring policy büntet csak igazán, bár legalább bevállalják azt, amit a nagyok megvalósítanak.

    OK, nem nagy profi oldal, de ha már felmerült az OW, Angry Joe és a hitelesség, akkor ideillik.
  • Szabi #175189
  • DarkSector
    #175188
    Ja értem már így.
    Öröm-bódottág. :D
  • arty
    #175187
    jaja, bizonyos gyártók leszerződtek dropboxal
  • DarkSector
    #175186
    Nemár. :D

    Jah most hogy mondod, érdekes, mert hugomnak pont nyomattam a dropot Galaxy S3-ra, mert pár napja vett.
    Ez akkor közre játszott? :)
    Valamint 2 PC. Magyarul 7-8 eszközön van fent.

    Amúgy eddig 4 telefonon és 1 tableten voltam aktív vele, most egy 5. telefon lett ez a G S3-as. :)
  • arty
    #175185
    samsung tabletről/telóról belétél a dropboxodra?

    nekem 27gigám van, mert egy htc telón léptem be dropboxra :)
  • Sirch
    #175184
    Beélesített játékot nem fognak átrakni egyik accountról a másikra, mint ahogy a steamnél, a battle.netnél vagy a Uplaynél sem teszik.
    A Bad Company 2 már megjelenéskor Origines volt, a support csak 2008 előtti játék élesítésében segít.
  • DarkSector
    #175183
    Ezt kaptam e-mail-ben....nemrég írtam ugye erről a kis érdekességről, hogy hirtelen megnőtt a tárhellyem, ezekszerint 2 évre növelték meg...:D

    Csak nem tudom miért.
  • DarkSector
    #175182
    Hát szerintem ilyet nem lehetne megtenni, még ha saját szervere is a tagnak, ez rasszista megnyilvánulás!
    De most tépjem magam ilyen marhaságok miatt?
    Még ha tudnék angolul, a support-tal megdumálnám, de így?

    Megérné a macerát? :D
  • Rapid81
    #175181
    Egyenlő bánásmód hatóság.
  • w77d
    #175180
    ezt nem lehet jelenteni valahol? a jó kurva anyjukat!
  • DarkSector
    #175179
    Hát igen. :D
  • grebber
    #175178
    Valaki rakatott már originre régebbi játékokat a supportal? Esetleg volt olyan is akinek a régi game más email alatt volt mint most az origin van?

    Mert kértem az origin supportot tegyék fel nekem a Bad Company 2-öt és nem rakják mert más email cimem van a game!
    Ez ekkor gond nekik 2013ban?
  • Botond #175177
    10-11 éves kor még tökéletes kor, főleg ha 250 ezernél nincs több a gépben.
  • kigyi
    #175176
    Igen ez előfordul, túl sok a jó játékos kis hazánkban és tiltanak bennünket :D
  • arty
    #175175
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    nekem nincs választásom - ilyenből volt a cégnek száz db felett, ezt lehetett megvenni :)
    és ezeknél legalább tudtam a BIZTOS kmóraállást, hogy szervizelték őket rendesen, stb.

    4 év mulva (3 jobb lett volna, mint a fordnál...) toyota verso kombikat "szanálnak" majd, nemtom arra érdemes-e 4 év mulva lecserélni az akkor 7 éves fordot - az azutáni cserekor már 11 éves lenne, lehet azt már nem kéne megvárni :/
  • DarkSector
    #175174
    Értitek, FAIRPLAY szerver!
  • DarkSector
    #175173
    Srácok, én kérek elnézést!
    Itt elfogyott a tudomány, nem tudok már erre mit mondani!

  • Botond #175172
    G astra a csúcs, főleg az 1.4es, nekem is olyan volt 15 éve. :) Aztán volt céges fóka, 1,4 benzin meg 1,6 dízel is. Inkább leadtam, kértem az zs-t és vettem egy 1,7 dízel astrát (asszem i a mostani széria), mert Fordot nem likeoltam. De ez csak ízlés kérdése, azért nem véletlenül népszerű a fóka, szóval grat!
  • Dj Tommy
    #175171
    Nem rég játszottam az NF3-mal, jó volt megint.
    Nekem az NFS4 a kedvenc, de jó lenne ha kijönne egy HD verzió ebből, arra biztos vevő lennék.
  • wantonly
    #175170
  • DarkSector
    #175169
    Megvan, a Google-ban egy olyan bővítmény volt, aminek a jele, egy sárga kis smile fej!
    Ezt kitöröltem és vége lett. :D
  • genndy
    #175168
  • kigyi
    #175167
    Nem hiszem csak nem tudtam a DLC-k neveit így aztán nem ugrott be mire is jók :D
  • arty
    #175166
    opel astra 1.4 -> ford focus 1.6 tdci kombi (cég kiárulta a 3 éves cégótókat, astra már 10 éves volt... ha nem most váltok, akkor lutrit veszek)
  • arty
    #175165
    bénán raktam össze a HSZ-t :)) az én hibám...

    szóval nyerjetek MW DLC-ket!
  • genndy
    #175164
    Köszönjük szépen!
    Nekem mondjuk nincs meg az alapjáték, úgyhogy nem jelentkezek.

    Btw és akkor mivel fogsz ezután járni? BKV?
  • kigyi
    #175163
    Közben azért nekem is leesett ezek a DLC-k a MW-hez :D Nem tudtam elképzelni mik lehetnek arty feliratai :D
  • DarkSector
    #175162
    Grat az eladáshoz, és a jótékonykodást is köszönjük. :)
  • DarkSector
    #175161
    Na télleg ez még egy jo ötlet, mondjuk nekem win8 van de gondolom ott is megoldható.
  • TBTPumpa
    #175160
    Wow. Szuper felajánlás!
    Rá is repülök!
  • Dzsini
    #175159
    ... vagy esetleg korlátozott (guest) profillal, akkor nem tudnak gyakorlatilag kárt okozni, kapnak egy saját böngészőt, másra gondolom úgyse nagyon használják, és neked 10 másodperc átjelentkezni önmagadhoz.
  • DarkSector
    #175158
    A legjobb az lenne ha mást nem engednék a gépemhez. :D
  • mester1987
    #175157
    A legjobb ilyen genyókra.