311801
  • davidka003
    #176279
    Paypal-ra belépve az adott tranzakciónál látszik a refund?
  • kigyi
    #176278
    3-6 nap általában.
  • Tinman #176277
    Paypal + e-bay: 3 napja refundot intézett a korábbi problémás tag, egy fillért nem kaptam meg még belőle.

    Ez normális? Hány nap kell ehhez?
  • Tinman #176276
    Crysis 3 Complete (alap + The Lost Island DLC) - 12.99 dollár

  • Micsu
    #176275
    lehet hogy hülye hír csak éppen semmi olyan nincs a cikkben ami nem igaz bár minden nézőpont kérdése

  • kigyi
    #176274
    Véletlennek tűnik, de igaz ami igaz akkoriban kockultam rendesen :D
  • jetblack
    #176273
    Csak ugy nektek

  • Fpocok
    #176272
    WoW is annyi. Véletlen?
  • kill3r21
    #176271
    Én is szó nélkül cserélném a boxom ps3-ra....:)
  • davidka003
    #176270
    50k-ért láttam ha jól rémlik a Tesco vagy Auchan újságban.
    Azt sokallom érte.
    De 40k-ért azt mondom elgondolkoznék a dolgon.
  • kill3r21
    #176269
    még az is lehet akciós :)
  • w77d
    #176268
    ugyan ez a helyzet nálam is :D
  • davidka003
    #176267
    Fuck, hogy ezt a szutykot nyomatják, nekem PS3 kéne 40k-ért 12 GB-os. :D
  • kill3r21
    #176266
    Teszkóban 39990 a 4gb-os Slim Xbox360 vagy az E modell :)
  • kigyi
    #176265
    Na most nézem 9 éves lettem steam-en :)
  • Fpocok
    #176264
    FACEPALM
    Ja... a 2011-esé :D
  • benőmenő
    #176263
    Az viszont kicsit száni, hogy a Two Worlds 2 + a 2 kiegje még így leárazva is drágább, mint gog-on alapból
  • benőmenő
    #176262
    Hmm... Velvet Assassin 1,24-ért nem is rossz.
  • Szabi #176261
    igen, a dobozás játék kulcsa aktiválható és használható steamen, dlcket is vehetsz hozzá
  • IMYke2.0.0.0
    #176260
    A STEAM kliensében nem-STEAM-es játék is hozzáadható - attól még az nem lesz STEAM-es.

    KÉP:


    De, ha a dobozodban lévő kód segítségével tudtad hozzáadni a játékot, akkor viszont eleve STEAM-es a játék és így a DLC-ket is megvásárolhatod hozzá, immáron a STEAM rendszerén belül.
  • RoboKutya78
    #176259
    és látom is a játéklistájában
  • RoboKutya78
    #176258
    de elvileg azt mondja hogy felismerte a játékot.
  • IMYke2.0.0.0
    #176257
    Mindkettőre a válasz: ha nem STEAM-es a játékod, akkor nem.
  • RoboKutya78
    #176256
    Srácok egy kérdés
    Euro truck 2 simulátorom dobozos verziós fel tudom tenni valahogy steamre illetve ha nem tudja használni a steames dlcket?
  • IMYke2.0.0.0
    #176255
    Boldog születésnapo Genndy! :)
  • kigyi
    #176254
    Akkoriban én nem voltam olyan anyagi helyzetben, hogy akár egy fillért is költsek játékokra vagy bármire ami nem kaja vagy nem feltétlen kell ahhoz, hogy életben maradjak.... :(
  • grebber
    #176253
    Aki akart Grid 2-öt venni 3-4 euró vagy alatta már rég megtehette!
    Aki nem az magára vessen!

    Intel promozott kicsit és raklap olcsó kulcsot kiszórtak face-en és akik megnyerték őket szaré hugyé dobálták steamtrades-en!
  • kigyi
    #176252
    És éppen akkor lesz a Grid2 akció amikor nem tudok gép közelbe kerülni vááá de jól időzítették :D
  • IMYke2.0.0.0
    #176251
  • IMYke2.0.0.0
    #176250
    Aztaaaaaaa!
    Tiszteletbeli hörcsöggé nyilvánítunk!
  • Zóanagyvarázsló
    #176249
    Nézd, hatunk a világra, az NPC-k életére, de egy cseszett mondattal nem reagálják le. Nekem ez nem kóser. Dumákban meg egy jobb Diablo-klón élőbb ebből a szempontból (bár azokkal sem szívesen játszom igazi RPG-k után, amivel igen - DeathSpank -, azt meg éppen ezért; de ugye a Diablók esetében is mindig motiválók voltak az átvezetők), ez a gond vele. Pedig azok pörgős, instant gyakós, rövidebb és co-op játékok, a DeS-ben az utóbbi meg a gyengék fegyvere. Nyilván elvárásoktól is függ ennek a zavaró mivolta. Egy lassú, világot és RPG-elemeket tálcán kínáló játékban zavarni fog mindez. Nem az az érzésem, hogy egy sztorimentes, csak a játékmenetről szóló játékot játszom, hanem az, hogy egy űr tátong benne ezen a részén. Vitatkozhatunk bármennyit, ezt a sok órányi érzést már nem tudjuk belőlem visszamenőleg kiölni :(

    A szösszenetet majd elolvasom végigjátszás után. Lehet a mélyén bármi is, mert ott van az ígéret, de a tálalás és az adagolás mélyén, mint érdeklődést fenntartó nem létezik. Ezzel az erővel a vele töltött idő alatt megnézhettem volna Bergman filmográfiáját :)

    Több karakterről lemaradtam, részben a WT miatt, mondjuk akikkel találkoztam, azok mind pár mondatos mellékszálak, legfeljebb tanítanak később valamit. Az orgyilkosommal is lenyomtam már az első bosst (nagy hőstett! :D), a varázshasználómmal szerzett tapasztaltok után egy lendülettel, meghalás nélkül jutottam el addig, de hát az eleje kvázi tutorial. Mindenesetre így egy NPC máris életben van, talán mond valamit. Mondjuk a második végigjátszás necces, mert míg a játékmenet motiválna, ha a felsoroltak miatt unom, akkor az nem jó jel. Nagyon szeretnék egy hasonló játékkal játszani, amely a Gothictól több elemet vesz kölcsön. Ezért "kínlódom" még vele, ezért szeretném szeretni. Alternatíva nem sok van.

    Fura, hogy még mindig nem akarod érteni/elfogadni, hogy DIREKT van csak EGY save game slotod!

    Más játékok kapcsán feltett kérdésedre válaszoltam. Szóval ez a védőbeszéd teljesen fölösleges volt.

    Nagyon sok helyen azért ez sem működik.

    Egy konkrét szakaszról volt szó, ahol viszont igen.
  • Rapid81
    #176248
    Amúgy, ha valakit érdekelnek a profilhátterek, akkor itt takaró szálíg meg tudjátok nézni az összeset.
  • Sir Quno Jedi
    #176247
    Na letoltam az enter the dominatrix-ot. Rövid volt, mondjuk én is túl tápos voltam. Meg megtaláltam a megfelelő új fegyót és gyorsan felhúztam maxra. Az jól jött a domina ellen is mindig. Már ahol használhattam.
  • Rapid81
    #176246
    Skacok, ha valaki meg tudja szerezni ezt a háttérképet, akkor egyezkedjünk már. Nincs belőle a marketen.

    Star Conflict - Dark Queen
  • Tinman #176245
    "A DeS-ben viszont 80 óra után is mindenki ugyanazt a dumát löki újra meg újra"

    Dark fantasy AKCIÓ-RPG. Maximálisan, direkt úgy alkották meg, hogy KEVÉS RPG elem legyen benne és rengeteg akció (harc).

    Nagyon furcsa ezt egy magunkfajta RPG kedvelő gamernek megszokni, ebben feltétlenül egyetértek.

    DE!

    Mindig amikor felötlött bennem a fenti gondolat emlékeztettem magam, hogy a köszörűkőtől se várom el, hogy rápattanva a tetejére induljak vele a Tour de France-on.

    "Próbálok motivációt találni a rövidesen esedékes New Game+-hoz, de nem megy :("

    Ha 85 óra után unod, miért próbálsz még motivációt találni? Hagyd ott a fenébe és told végre végig a Baldur's Gate + Final Fantasy részeket :-)

    "A DeS ebből a szempontból kopár."

    Egyik Souls játéknak sem erőssége a direkt képedbe tolt sztori, sőt több végigjátszás kell ahhoz is, hogy teljes legyen a kép, de igen is van egy komoly és mély sztorija, de még ezt sem adja könnyen!

    Korrekt kis szösszenet a témában.

    "Ahol van (több) save game (slot) kapásból nem gond,"

    Fura, hogy még mindig nem akarod érteni/elfogadni, hogy DIREKT van csak EGY save game slotod! Direkt történik az a játékban, hogy minden tetted végleges és nem visszafordítható. Ha megölöd mondjuk a Stonefang kovácsát lelked rajta, megteheted, de itt nincs olyan, hogy jaj bocsi mégsem... megöllek aztán visszatöltöm a játékállást.

    Próbáld meg lementeni legális módszerekkel a Demon's Souls mentésed. Nem fog menni. Szánt szándékkel nem engedik a készítők, hogy visszaélj a save game nevű cheat használatával. Sajnos a feltörős warezmakik így is megoldották, de ez nagyon nem általános. A közel 600 órányi kalandjaim során egyetlen egy gyanúsan erős invaderrel sem hozott össze a sors!

    "és a szemedben köcsög maradok"

    Ezt nem szeretem. Még csak gondolni sem gondoltam ilyet, leírni meg főleg nem írtam.

    Világos, te mágia használóval kezdtél. Nekem a DaS-ba volt egy ilyen kalandom, de bárhogy is erőltettem eléggé szenvedős volt vele az élet. Egy tisztességes RPG-be szeretem, ha van belőlük a csapatba, de ebben az akció orientált játékban sutának éreztem magam a használatával.

    Látod neked a DeS-be meg túl egyszerűek lettek vele a harcok. Abs. aláírom, hogy akkor itt súlyos hiba van a játékba, hiszen nem szabadna, hogy 100 méterről végezz bossokkal, miközben halálra unod magad.

    "de primitív taktikának ott a Death Cloud+nyúlcipő."

    Nagyon sok helyen azért ez sem működik. Boss harcoknál meg főleg nem... sok esetben menekülni sem tudsz hová és a DC sem hat minden lényre.

    "A töltőképernyőn már láttam, amúgy nem tudom, hogy ki az."

    Pedig a sztorihoz is szolgál számos adalékkal... viszont akkor még nem találkoztál pár NPC-vel.

  • shaddam
    #176244
    És ha AMD van a pécémben? :D
  • grebber
    #176243
    Egy hiba folytán kiszivárgott az akciók listája:

    Greenmangaming hátralévő akciók

  • DarkSector
    #176242
    GS-en már írtam, egy elbaszott hülye hír, hiszen konzolokon AMD szolgáltat, naná hogy Nvidia PC párti lesz, hiszen kimaradt a buliból....vagyis szubjektív véleményt közöltek, ami vagy nemigaz vagy nem igaz.

    Shield is erre volt kitalálva.
  • DarkSector
    #176241
    Na ezt nem tudom látod....
  • grebber
    #176240
    Nvidia: a PC az igazi játékosplatform

    Szegény nvidia már minden baja van ,lassan hetente lesznek pc az isten hírek a jóvoltukból!