311801
  • Zóanagyvarázsló
    #177121
    Szóval már viccelni sem szabad :( De ezt Imytől is hallani akarom, neked nincs hatalmad fölöttem :P
  • Fpocok
    #177120
    Azt a k*rva Ilyen nincs...

  • zorrobomber
    #177119
    Senki más nem ajnározza az autóját, te vagy az aki minden 3. oldalon megemlíti hogy milyen fasza a Volvo, meg milyen jó vétel volt, stb. Persze ezt nyilván csak felebaráti szeretetből teszed, hogy megosztod velünk ezen élettapasztalatod. Köszönjük.
  • Tinman #177118
    Keress vissza... hol írtam, hogy az az alfa és az omega? Maga a tökély? ;-)

    Nekem egyszerű embernek, aki öregurasan hajt tényleg tökély, de ezt a véleményt nem erőltettem senkire :-P

    A Volvo kamionokban levő dynamic steering viszont nem véletlenül lett ennyire felkapott. Egyrészt a marketing k. jó! Másrészt tényleg szuper kis rendszer.
  • zorrobomber
    #177117
    kegyeletsértő gif alert
  • IMYke2.0.0.0
    #177116
    Én is örülök, ha játékról (is) van szó.
  • Zóanagyvarázsló
    #177115
    Nem panaszkodtam én a Tomb Raider, a BioShock Infinite és a DaS miatt sem (mikor ugye még én sem ismertem a DeS-t sem, már akkor is ment). Csak örülök annak, ha itt játékról van szó.
  • IMYke2.0.0.0
    #177114
    50-nél is meghalhattak volna. Mondjuk, nem kigyulladt autóban, hanem a légzsák okozta belső vérzésben és vagy és vagy blabblalbla...
  • IMYke2.0.0.0
    #177113
    Pusztán elfogult vagy - nem hiba, de éltetni az egy-játékos-témát később is kéne majd, nem csak a God of War-tematikában, jó?
  • Zóanagyvarázsló
    #177112
    Nem olvastam a témában hírt, de most már enélkül is tudom: nem Volvo volt
  • davidka003
    #177111
    De nem is csak 50-el mentek...
  • IMYke2.0.0.0
    #177110
    Igen, olvastam.
  • Zóanagyvarázsló
    #177109
    Persze beszélgethetnénk egymás hüvelygombáiról, szociális helyzetéről, valamint Rapid és a frissen elhunytak ekézése is a terítékre kerülhetne, de ez a mostani állapot nekem jobban bejön.
  • Tinman #177108
    Szegény Paul Walker ügyében annyi fejlemény van, hogy:

    GYÁRI HIBÁS VOLT úgy fest 110 millás verda!

    Elfolyt a kormányszervó olaj!

    Ez egy sportautónál simán végzetes lehet.
  • IMYke2.0.0.0
    #177107
    Eltévedtem? God of War- és szidjuk Tinmant, és a Prohardvert topikban volnék?
  • Zóanagyvarázsló
    #177106
    Mondjuk ott mindenképp meghalunk, de utána úgyis felébred Pamela, és ott találja Kratost a zuhanyzóban. Hupsz, spoiler!
  • Zóanagyvarázsló
    #177105
    Ja, és amikor jön közben Thor sárkányháton a gatlinggel, az marha kemény lesz!
  • Tinman #177104
    Van az a kosfejű boss, amelyik egy hatalmas nagy karddal csapkod és 2 kutya van mellette egy meglehetősen szűk helyen. Szerinted azt is lenyomja majd?
  • Zóanagyvarázsló
    #177103
    A többi szemetebb lesz. A második boss amúgy az egyik legkönnyebb harc a játékban, normálon még én is elsőre megcsináltam a fakezeimmel.
  • ratgab
    #177102
    Ebből az első megvolt. A genyó az volt benne, hogy mindig a végétől 2 méterre estem le.
  • ratgab
    #177101
    Lenyomtam a második boss-t most jelenleg itt tartok (1x meghaltam a végén).

    Eddig nem volt kontroller törés.
  • Zóanagyvarázsló
    #177100
    Te senkit nem érdekelsz, én ratgab véleményét várom ;

    Egyébként erősen vitatható kamerások és mechanikások voltak, a checkpoint, az alapelképzelés vagy a kihívás már más kérdés. Nyilván egy oldschool játékosnak mást jelentenek, mint a már korábban említettek miatt is sírdogáló újszülött Gáborunknak.
  • Sir Quno Jedi
    #177099
    A Steam pízé árulja a porékáját és nem szereti a dealereket ugyebár. A máisk site meg nonprofit, a cserékre és dílerekre épít, nincs is trade rendszere, semmi.
  • Tinman #177098
    - Dr. úr elmehetek?
    - Mondom elmebeteg.
  • Tinman #177097
    Nem volt vészes... hamar átlendültem azokon a részeken, mert NAGYON jó a checkpoint rendszer.

    Persze CasualGabnak lehet, hogy tényleg meggyűlik vele a baja :-)
  • Tinman #177096
    Nem úgy van, hogy a Steam, ha akarja vissza tudja nézni az egyes tradeket?

    Mert akkor ez ilyen szarok rája' effekt részükről, hogy scammereket hagyják tovább élni.

    Ha én az olcsó játékok topikban átverem az embereket, nem banolsz? De.
  • Zóanagyvarázsló
    #177095
    Én régen sokat bizniszeltem eleget PH!-n, de sok nyomát ennek sajnos nem látnád, és aktív sem vagyok ott. Ennek ellenére rendszeresen kerestek meg nem csupán évekkel adott játék elkelése után, de azzal is, hogy ezt-azt szerezzek be nekik. Hiába írtam használati útmutatókat a külföldi vásárlásokhoz, adtam linkeket a legolcsóbb elérhetőséghez, inkább utaltak csont nélkül előre a belföldi postaköltséggel együtt, semmint a halászni tanultak volna meg. Nem mondom, hogy nem értem meg, csak mint 4-5 éves tapasztalatokat említem.

    Régen amúgy személyes átvételeket is bonyolítottam Pesten, de ha amióta nem megyek fel minden héten eleve nem szerencsés, ráadásul a fővároson belüli utazás is marha drága ehhez kis tételeknél - vagy egyáltalán, ha nem üzleti alapon csinálja az ember.
  • Sir Quno Jedi
    #177094
    lehet kirándult egyet, vagy megcsalta a férjét és a teló az alibi, vagy...
  • Zóanagyvarázsló
    #177093
    Ez nem számít, figyeld meg, hogy nekem lesz igazam, ratgabnek habzani fog a szája ;)

    Egyébként minden ismerősöm gyűlölte az alábbi részeket (nem véletlenül emeltem ki a nehézségi szint nem számít dolgot, nem harcról van szó!):

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    - amikor a gerendákon kell mászkálni a pengék között
    - amikor az alvilágban a pengés forgó rudakon kell mászkálni
    - amikor onnan kifelé jövet meg kell mászni a két oszlopot

    Nem mondom, hogy hihetetlen nehéz részek, de ezeknél korához mérten is fapados érzést fog nyújtani a játék, mint "platformer", ami hatványozza frusztrációt. Az első kettőnél mondjuk magamnak nehezítettem azzal, hogy az összes ládát is begyűjtöttem útközben, ugye ez a harmadiknál nem téma.
  • davidka003
    #177092
    Én régi telefont adtam el 5k-ért. Mondtam a csajnak, hogy ingyen elpostázom ha utal, mert nincs nagy súlya a terméknek.
    Mondja ő azt nem meri de eljön érte személyesen. Mondom jól van.
    A csaj oda-vissza összesen 300 km-t lejött az 5 ezres telefonért. :D
    Nem is értettem. Tegyük fel, hogy valamilyen oknál fogva céges autó volt ingyen benzinnel akkor is mennyi időt elvesz az, hogy ilyen kis értékű dolog miatt órákat kocsikázik az ember.
  • Sir Quno Jedi
    #177091
    Amúgy az a rendszer tökéletesen működik amilyen pl. a trade a steam-en. Ha bármelyik változtat a deal-en, újra be kell csekkolni, hogy neked még így is megfelel. Így végül 1xűbb cseréknél nehéz bárkit átverni. Hacsak nem hülye, de az magánügy. Ha meg a rendszeren kívüli egyenlítési módot választottatok, akkor azt ők nem tudják ellenőrizni és amúgy is szabálytalan az EULA-juk szerint. :D Szal. aki ilyenkor reportol pl. egy csencselő ellen, az sík HÜLYE, mert maga ellen tanúskodik éppen.
  • Sir Quno Jedi
    #177090
    CSakis Budapest van, ezt nem tudtad??!? :D
  • Fabio Capello
    #177089
    Persze, ha ott vásárolok, nekem is az az első, hogy körülnézek, rákeresek, ilyesmik, de sajnos az emberek 90%-nak ez nem evidens.

    Személyes átvételnél meg persze, a helyszín/távolság probléma lehet, de nekem is kellett már üzletet lemondani a tisztelt üzletfél inkompetenciája miatt, egy ezerforintos cuccot akart venni tőlem úgy, hogy én fizetem a postát, utánvéttel, miközben itt lakik a kerületben. És ő volt megsértődve, amikor megmondtam neki, hogy én ebből elég erőteljesen mínuszosan jönnék ki.
  • Sir Quno Jedi
    #177088
    Miért, mit tenne a steam? Ők nem a rendőrség és amúgy sem tudják kideríteni ki, kinek, mikor és mit mondott és miért és nem is kell, hogy belefollyanak. Ez magánügy, intézik a júzerek. Itt SG-n sem foglalkozunk a privát üzikkel SEM, mert közünk nincs hozzá. Letiltod, örülsz.
  • Tinman #177087
    ~8 éve vagyok ott, minimum 30 alkalommal vásároltam is. Soha nem fáztam még rá. Sok éves reg, sok pozitív, nulla negatív, aktív fórumrészvétel (2 perc alatt ezek kideríthetőek) és ennyi.

    A személyes átvétellel nekem az a bajom, hogy mindenki azt hiszi, hogy Budapest létezik és semmi más... emiatt is raklapnyi üzlet hiúsult már meg. Pedig INGYEN postát is ajánlottam már kínomban :-/
  • Tinman #177086
    "Ketté fogod törni a kontrollert, most szólok."

    Ez melyik játék?

    Mert a GoW részek normalon kb. "walk in the park" szintűek :-)
  • grebber
    #177085
    Én nem sokszor seftelek de akkor pont leszarom ha 200 pozitivja van nekem meg. semmi akkor is előre kérem.
    Ebayen is amíg nem volt paypal védelem mennyi ilyn pozitivos csaló volt.
    Ha valakinek nem tetszik nincs üzlet.
    Pl phn is már raklap cuccot vettem tömegnyi embernek mégis csak 2 pozitivom van.Bár ott már "ismernek" és van aki szó nélkül előre utal.
  • Fabio Capello
    #177084
    Tökmindegy, tekintve hogy a régi rendszerben senki nem csekkolta, hogy ténylegesen megtörtént e egy hirdetés adás-vétele, tele volt a PH olyan csalókkal, akik alregekkel nyomatták a pirospontokat maguknak addig, amíg "megbízhatónak" nem tűntek.

    Ebből a szempontból egy fokkal jobb az új rendszer, de persze ez sem kicselezhetetlen. Én alapból inkább a személyes átvételt preferálom, úgy teljesen tiszta minden.
  • Zóanagyvarázsló
    #177083
    Engem az ilyen frusztrál, mert hogy honnan a bánatos fenéből jön ennyi ellenfél?

    Ha még tudnád, hogy a valóságban nem is Poszeidón a tengerek istene! Most komolyan, ez azért ennél a játéknál vicces volt. A mechanikát értem, hogy nem tetszik, én sem szeretem, de az efféle játékoknál bevett, pláne ha 8 évesek. Meg sem próbállak elképzelni egy Ghost'n'Goblins vagy Contra előtt ;)

    Egyébként az igazi fapados oldschool szopatások ezután jönnek, bár azok nem a respawnról szólnak, és a difficulty lejjebb vétele sem segít rajtuk. Ketté fogod törni a kontrollert, most szólok. Már várom a helyzetjelentést róluk
  • Tinman #177082
    De hát az a PRO hardver! Ott csak PROfik vannak :-D