311801
  • arty
    #177241
    (remélem easyn nem lesz durva a végjáték, s akkor egy kurvajó (és még így sem túl könnyű!) platformert tudhatok magam mögött)
  • arty
    #177240
    mivel van nálam egy Last of Us, a két folyamatban levő projektemet "le kell tudni"

    először a Gianát (csak kép!):


    utána - ha lesz erőm - a From Dust-ot, ami igen nagy potenciállal rendelkezett, amiből végül semmi se lett (felénél vagyok, eddig "minden" időre ment, rohanás az egész, nincs idő terrát formálni :(

    végül a Ghost Recon FS DLC-t kell "zárni", s jöhet a TLOU - aminek első 5 percét megnézve mesterműre készülök. Sajnos egy esgés vadparaszt lespoilerezte kissé a végét, de hátha még így is jó lesz.

    (gta5öt is elkezdtem, de a (béna) kocsifizika miatt parkoltatom, előbb a TLOU...)
  • arty
    #177239
    nebassz ;) mivel itt a topikban végig 45km/h volt emlegetve (tudod, ha pl ott 30miles/h volt a limit... ;) ), így én ez alapján írtam már le a 45öt, sokadszorra ...
  • kigyi
    #177238
    Meg is vettem már :D
  • jetblack
    #177237
    Uj humblebundle-t latta mar valaki ?
  • kigyi
    #177236
    Ááá az ATARI az agyamra megy. Elfelejtettem a régi jelszavam így kértem újat. Na nem ad újat, de linket igen így be enged lépni az oldalra és javasolja, hogy adjak meg új jelszót. Igen követem a linket ott van a mező kitöltök mindent ami piros csillagos ám ott van egy mező, hogy add meg a jelenlegi jelszavad.... Hát, de nem tudom :D Ezek nagyon mókás srácok...
  • DarkSector
    #177235
    Jo ez annak jó akinek egyik sincs még meg.
  • grebber
    #177234
    Részemről 1-et se!
  • DarkSector
    #177233
    Mostani 6 játék megér untig 4 dollárt! és mind a 6 játék kártyás!
  • grebber
    #177232
    Azt hittem a bundle-k megerőltetik magukat de nem :(
  • Rapid81
    #177231
    Új IndieRoyale

    Remélem ha már bekerült a Defy Gravity, akkor a készítő kijavítja a hibát, amit még márciusban jeleztem neki.
  • w77d
    #177230
    Az biztos, hogy ezeknek a motoroknak nem tesz jót a tötyörgés, hiszen sokkal nagyobb hőt termelnek és a hűtésükhöz elengedhetetlen a sebesség. A kuplungnak sem jó, hiszen sokkal nagyobb terhelést kell elviselni. A kérdés viszont arra irányult, hogy lehet-e velük közlekedni ilyen tempóban, nem pedig hogy szabad-e illetve jót tesz e neki.
  • DarkSector
    #177229
    Most hogy őszinte legyek az ilyen utcai témától feláll a hátamon a szőr. :D
  • Botond #177228
    45 miles/h volt az nem km/h ennyit mondtam csak. Ez lehet lol de van olyan ország ahol nem km/h számolnak, olvass utána a neten! :D
  • Totti5
    #177227
    A kérdés inkább arra irányult, hogy a szabályos tempót a motor, hűtés hogy bírja. Pl ha Budapesten állsz egy V10essel a dugóba fél napig, vagy városban járkálsz vele egész nap és max 70a tempó.
  • Fpocok
    #177226
    Csak a WOW-os a jó ár, de ugyanennyi, ha webshopban veszed. Én is ott vettem.
  • w77d
    #177225
    Autója válogatja. Audi R8-al mászkáltam városban és baszott jól viselkedett, míg a jóval gyengébb Renault Megane RS egy halál volt a kibaszott érzékeny pedálkezelése miatt.
  • TBTPumpa
    #177224
    Broken Sword 5/1 is annyiba fog kerülni.

    Amúgy a 9990 Ft-os árhoz képest jó ár ez. És ennél olcsóbb nem igen lesz mostanában!
  • Rapid81
    #177223
    A darabonként 20 ojró szerintem mocskosul nem jó ár.
  • DarkSector
    #177222
    Valaki tudna nekem előlegezni Budli-ra 4 dollárt? ( 2 példány kellene, de ha csak valaki 1-et tudna kisegíteni, az is elég )
    Azt megköszönném és holnap utalnám a lóvét. (elfelejtettem tölteni paypal-omra...:S)
  • TBTPumpa
    #177221
    Jah. Az tényleg szemét húzás tőlük. De legalább a StarCraft 2-t jó áron dobálják.
  • ZsZso
    #177220
    LOL, mekkora már, hogy 1500 Ft -tól mellé benyomják a D3 -at is és az hopp 11k? Esetleg még benyomhattak volna egy SC2 -t és akkor mehetett volna 1000 Ft -tól is! :)
  • DarkSector
    #177219
    Nincs s, de jellemző, vagy mikor jön a moziban egy uj film előtte leadják az előző részeket az össze csatornán. :)
  • DarkSector
    #177218
    Én is szemezgettem ele, de zavvi angol nem játszik nálam sajna...:S
  • Tinman #177217
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A 2.4-es verdával nem először fulladtam már le. Ami másik autóval lazán ment 4-be, az itt már 3, ami másik autóval 2-be, az itt EGYBE! Beza! Körforgalom 70%-ba vissza egybe ^^
  • Totti5
    #177216
    ótó szakértő w77d ezt biztos tudja, s erre én is kíváncsi lennék
  • w77d
    #177215
    nincs ezzel semmi baj
  • Tinman #177214
    Lehet 50-el menni tartósan egyáltalán azokkal a 110 milkás vasasakkal?

    Csak azért kérdezem, mert pl. egy 3 literes autóval kb. 2-be jársz a városba és még az sem tetszik neki...
  • TBTPumpa
    #177213
    Blizzard játékok akcióban
  • arty
    #177212
    lol, persze
  • Totti5
    #177211
    Én úgy "adózok" hogy az eddig megjelent összes részt megveszem Blúréj pakkban, amint kint lesz a legutóbbival a kiadás.
  • DarkSector
    #177210
    Esküszöm az Istenre, előre tudtam hogy most a csapból is ez fog folyni.

    Mondjuk rendesek, odairták hogy PW emlékére.
  • Botond #177209
    70 km/h
  • arty
    #177208
    durva, h 45km/h-nál elfolyik az olajad és BUMM!
  • TBTPumpa
    #177207
    NFS Rivals teszt az IPON jóvoltából.
    Érdekesmód ők is jól szórakoztak vele és 82%-os értékelést kapott.
  • Rapid81
    #177206
    Magicka hanyadjára van már benne ilyenben? Nem viszi senki?
    Sanctum 2 magában megéri egyébként.
    Serious Sam 3 meg Garry's mod emlékeim szerint meg volt már 1$.
  • TBTPumpa
    #177205
    Basszus.
    Pont a múltkor gondoltam rá, hogy be kéne szerezni az Orc Must Die 2 című játékot. Erre itt van. A probléma annyi, hogy pont néhány perce nulláztam le magam, és csak az érdekel ebből a csomagból.
    Fck.
  • Dj Tommy
    #177204
    Új Humble Bundle
  • DarkSector
    #177203
    Huha, felénk ilyen plázák sajna nincsenek, :)
    De az sem rossz ötlet, valami kulcstartó, amiben elég ha a kutyus feje benne van. :)

    valami ilyet tetetnék rá. :D
  • zorrobomber
    #177202
    Holnap délelőttig él: