311801
  • genndy
    #177321
    Elküldöd neki az url-t, ennyi.
  • arty
    #177320
    profilozol. egyik profil csak monitoron, másik profil csak tévén ad képet.

    klónozás, kiterjesztett asztal -> cumi lehetősége (inkompatibilitás)
  • DarkSector
    #177319
    Srácok tudok feltenni gift-be humbi játékot?
    Vagy miképpen menne ez?

    Mert látom be kell írni steam accountot.!
    Vagy aki nyer annak a profilját én irjam be a játék csikjába?
  • Rapid81
    #177318
    Aki már gyakorolja, az légyszi súgja meg, hogy hogyan tudom átpakolni a játékokat a TV-re. :) Amit találtam az az, hogy klónozom a monitort a TV-re. Egyéb megoldás?
  • DarkSector
    #177317
    +1
  • Tinman #177316
    Ilyenkor vagyok qrva irigy, amikor valaki okmányirodában dolgozik és a saját ügyet kell intéznie. :-D
  • Tinman #177315
    +1

    Az életben nem volt ezzel még gondom.
  • Tinman #177314
    MUST BUY!!!
  • Tinman #177313
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Állítólag ha leadják értesítik a tulajt.

    Az illetékes okmányirodába HETEK kérdése időpontot kérni, a telefont egész nap nem veszik fel. Egy távoli okmányirodába kapta meg végül az infókat.

    Amúgy 2 rendőr is kétfélét mondott:

    1. Be kell jelenteni a rendőrségen, nehogy visszaéljenek vele.
    2. Nem kell bejelenteni a rendőrségen, hanem az okmányirodában kell intézni.

    Persze intézkedni nem tudok, mert céges ez a szar, a főnököm meg úgy érzem kb. leszarja az egészet -.-

    Üzenném a trafipaxos köcsögöknek egyébként, hogy na most mérjetek be szemből, ha tudtok :-P
  • Rapid81
    #177312
    Lehet szántani-vetni.
  • papi08
    #177311
    Amúgy érdemes lenne a rendőrségen, vagy a helyileg illetékes okmányirodában érdeklődni a tábla iránt, hátha valaki leadta..:D
  • Rapid81
    #177310
    Az a mamuszom.
  • ratgab
    #177309
    Megadom egy jó ügyvéd telefonszámát. A legkisebb bajod az lesz, hogy nem tudsz vezetni, mikor a BV intézetben seggberaknak. XD
  • DarkSector
    #177308
    "Final Fantasy VIII - már nem kell sokáig várnunk Steamre?
    Úgy tűnik hamarosan felkerül Steamre minden idők egyik legjobb Final Fantasy része."
  • genndy
    #177307
    És a szőnyeg szélén ott figyel a vérnyúl!!!
  • Shep
    #177306
    Az év játéka: The Cave ... lett volna ha nem ilyen gyalázatos az irányítás PC-n, tudom én vagyok a béna, meg játsszam kontrollerrel és a többi, és a többi. Viszont még így is ver mindent ami az idén megjelent és játszottam vele PC-n.
  • wantonly
    #177305
    Ez az "unboxing" olyan Blair Witch Project utánérzésű ezzel a zenével és a rángatózó kamerával.

    Ám gratula hozzá, biztos jó cucc, a következő monitorom, ha meghal a Benq nekem is Dell lesz.
  • Dzsini
    #177304
    Kivéve, ahol egyáltalán nincs embléma, vagy pl. a céglogót rakják arra az oldalra (dombornyomottan, hogy biztosan ki is tapintsd), a hátuljára pedig az USB jelet. És akkor máris meg vagy segítve, tapintsd ki a különbséget egy USB és egy Saitek Mad Catz logó között :)
  • arty
    #177303
    miközben a helyes oldalon ott az usb embléma? ;)))

    tudod mennyi a funkcionális analfabéták aránya? naaaaagyon magas :))
  • arty
    #177302
    vééégre, az ipad/ipod/ifon1-2-3-4-4s-5-5s-5c tulajok vehetnek ÚJ kábelt, megint, kecidrágán :DDD
  • Rapid81
    #177301
    Skacok, eddig nem tudtam, de most már tudom, hogy mocsok nehéz egy kézzel kicsomagolni egy monitort.

  • Szabi #177300
    mindig elsőre is jól akarom bedugni, de mindig, kivétel nélkül csak a harmadik próbálkozásra sikerül :DD
  • arty
    #177299
    hétvégén benarkózva elütöttem egy óvodáscsoportot, bevonták a jogsim - tudsz segíteni a visszaszerzésében?
    mehet okosba is! ;))))))
  • Rapid81
    #177298
    Ez most ugye tényleg nem komoly? Mindig az alaplap alja felé van a műanyag, amikor be akarod dugni. Ez tényleg ilyen bonyolult? Fejjel lefelé sosem raknak alaplapra USB aljzatot...
  • Dzsini
    #177297
    Az intel tudja ám a megoldást:
  • Fpocok
    #177296
    Igen. Van olyan. Főleg a full fekete usb bedugónál.
  • grebber
    #177295
    És akkor csodálkoznak sokan hogy a játékokat miért butítják.
    Ez aztán kurvára kell!

  • Bence94
    #177294
    Igen! Főleg mikor az ember sötétében fejjel fordítva próbál egy gépbe beletalálni akkor nem olyan egyszerű az..
  • Dzsini
    #177293
    Amikor nem látod a fogadó oldalt (pl. gép hátulján van) és ráadásul mondjuk függőlegesen is áll, akkor az esetek legnagyobb részében 3 próbálkozásból találsz csak be.

    (én nem értettem, hogy már megjelenéskor miért nem voltak képesek szimmetrikusra csinálni, nem kell hozzá túl bonyolult huzalozás...)
  • Rapid81
    #177292
    Most ez komolyan mondod, hogy gondot okoz megnézni, hogy melyik az USB kulcs alja-teteje, hogy elsőre sikerüljön bedugni?
  • Micsu
    #177291
    okosteló nettel nem nagy luxus manapság :)
  • zzeN
    #177290
    Az USB 3.1-et úgy dugod majd be a portba ahogy akarod, nem csak egyféle módon mint most.


    Fpocok: Ez a kép
  • grebber
    #177289
    Nem tudom mi ez ,de biztos nem volt!
  • Fpocok
    #177288
    Há ne mondd már, hogy sosem volt veled ilyen...
  • grebber
    #177287
    És ez miért is nonplussz ultra hogy bekell fosni?
  • Fpocok
    #177286
    VÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉGRE!
  • grebber
    #177285
    Gamersgate

    Sine Mora 1.27 font
    Sniper Elite V2 Collection 3.99 font
    The Cave 2 font
    Rise of the Argonauts 1.36 font
  • ratgab
    #177284
    Ilyenkor vagyok kurva irigy, mikor én csak meló után jutok egyáltalán netközelbe.
  • ratgab
    #177283
    Várjál ha céges verda, akkor valószínűleg a tulaj tudja intézni, vagy ha helyette te akarod akkor meghatalmazással lehet. Sőt mivel nem a te tulajdonod még mást is kérhetnek a kollégák (mindenképp felhívnám a helyedben a helyi okmányirodát és ezt így megkérdezném, mindent el fognak neked mondani!).
  • ratgab
    #177282
    Nálunk kell intézni. Árra még nem tudok mit mondani az biztos, hogy hátsó rendszámtábla, forgalmi, személyi, lakcímkártya bevisz (én is 12300-at láttam ahogy rákerestem) Januártól ha ilyet kérdeztek már tudok válaszolni (betanulok gépjárművesnek), de addig még csak jogsi ügyben tudok segíteni.