311802
  • grebber
    #183884
    A MGS5: The Phantom Pain százszor nagyobb lesz, mint a Ground Zeroes
  • IMYke2.0.0.0
    #183883
    Kapcsold ki a Steamgifts Plust és menni fog - nálam is ez volt a gond.
  • Rapid81
    #183882
    Aszongya nem vagyok a csoport tagja. :D Hülye ez az SG mostanában.
  • Rapid81
    #183881
    Pedig ezt behúztam volna...
  • DarkSector
    #183880
    Ok és ez mitől akkora baj?
    Legközelebb Imikének sem irok mert HG és nyalásnak számítana.
    Vagy nektek sem írok mert be akarok vágodni nálatok. :)
  • genndy
    #183879
    Naugye, mondtam (csak hsz előtt nem olvastam tovább).
  • genndy
    #183878
    Tudod miért kaptad? Mert modi topikba írtál egy BUÉK-ot. 1000%.
  • Sirch
    #183877
    "Elfogadom, hogy neked jó ez a pöcegödör, más az igényszintünk, ennyi."

    Hibás következtetés. Nem különbözik az igényszintünk. A reagálásunk/viselkedésünk, ha az igényeink nem teljesülnek, az különbözik. Én ezt éreztem túlzónak nálad. Emiatt emeltem szót.

    Játékokban gazdag boldog újévet:
    Sirch
  • IMYke2.0.0.0
    #183876
    Contrast - GMG - STEAM - 75% - 3,74 euro.
    SAJNA, el is fogyott villámgyorsan.
  • Fabio Capello
    #183875
    Nem fogok jelentkezni, a mostani állapotomat tekintve vszeg úgyse játszanék velük egy jódarabig, de sok sikert mindenkinek, és köszönjük :)
  • ZsZso
    #183874
    Ezer hála a felajánlásokért!
  • Shep
    #183873
    Köszönjük, de ilyen gyenge játékokra én nem is jelentkezek. :)
  • DarkSector
    #183872
    Kibaszott lassú a net, kitettem ide is a GIFT-eket.

    Max 3 lett restartolva!!!!

    Max Payne 3 Complete (Ha jelentkeztél már 1x a Max Payne Complete-re itt most kérlek újra voksolj, mert először el lett rontva a gift. Köszönöm.)
    Hitman Absolution
    Castlevania LOS UE

    szöveges formában.
  • DarkSector
    #183871
    Srácok kijavítottam, nyugodtan jelentkezhettek, elnézzést a kellemetlenségért, hogy ujra voksolni kell, de legalább nem 85 pont lesz...:D

    JAVÍTVA a MP!
    MINDENKI ÚJRA ENTRIZZEN KÉREM A MP3-RA AKI MÁR EGYSZER MEGTETTE!





  • arty
    #183870
    Menj és gyújtsd fel a szépművészeti muzeumot, tele van olyan képekkel, ami sokaknak nem tetszik.
  • arty
    #183869
    nanana! várjuk már még meg a SALE végét az eredményhirdetéssel! :D

    idén sajnos velem is elszaladt a ló :(
  • Tinman #183868
    Örülök, hogy tetszett!
  • IMYke2.0.0.0
    #183867
    Nos, nekem megvan a Max PAyne 3 - multis kacatok nem érdekelnek.
    A Max Payne 1 és a Max Payne 2 érdekelt volna, de így ugye azok kiesnek.
    A felajánlás mindenesetre nemes és önzetlen, csak így akár DarkSector is megütheti a bokáját.
  • ZsZso
    #183866
    Egyébként a giveawayen felbuzdulva megnéztem, hogy olcsó a DS által felajánlott pakk (akkor még nem tudtam, hogy csak MP3+SP). Az egyik SteamGiftes topik szerint a Max Payne Complete 7 USD 12.19-01.03 között. Rá is csaptam, hogy hú de jó lesz nekem, de sajna 20 USD most az ára ... :( 7 USDért pedig már itt is csücsült volna nálam. Szipp szipp.
  • ZsZso
    #183865
    Tudom, de ha ezt nyered meg és nincs meg az 1-2 akkor szopó. Ha valaki úgy nyeri meg, hogy meg van neki az 1-2 is, akkor win-win. DS több kontripontot kap, a nyertesnek pedig teljes lesz a pakk.
  • w77d
    #183864
    szerintem is ez a legtisztább
  • IMYke2.0.0.0
    #183863
    De darkSector csak a Max Payne 3 Complete-tel rendelkezik.
  • grebber
    #183862
    Szerintem töröld és tedd fel újra nehogy baj legyen!
  • ZsZso
    #183861
    Én meg nem merek, mert nekem az 1-2 is hiányzik :S.
  • IMYke2.0.0.0
    #183860
    Hoppá - akkor én visszalépek :(
  • arty
    #183859
    akár naponta is lejátszhatnák :)

    mivel az indíttatás nem a lejáratás, így nem értem a hörgést egyik indexes cikkbe belinkelt szörnyűség kapcsán sem :))
  • Shep
    #183858
    És csak a tisztánlátás végett 486dx-40-em volt, nem pedig a csodaszámba menő dx2 66.
  • Shep
    #183857
    Ja és a Bloodban meg kedvenc pálya az erdős volt, ott igazi diavetítés volt.
  • Shep
    #183856
    Igen elmentek de hogy, az űrös pályán még legkisebbre véve is volt mikor állóképet néztem. Kvék meg ment, hiszen végigjátszottam :P
  • Fpocok
    #183855
    [nagy][nagy]Ez legit?
  • zorrobomber
    #183854
    USA-ban van még olyan állam ahol nincs sales tax? :/ A legutóbbi "lakóhelyemen" tavaly még nem volt, úgy látszik mától bevezették.
  • ZsZso
    #183853
    Viccet félretéve, belebukhat a győztes, ha nincs a fiókján az MP 1-2 része. Elég 1 "jóakaró" hozzá és megy a bankalapács.
  • MerlinW
    #183852
    Én 386DX-en játszottam először a Doom-al 4MB memóriával (több órás memóriakezelési bohóckodás után), 4x4cm-es négyzetben a monitorba bújva:)
  • lalakov
    #183851
    Nem fogják megbüntetni azt aki nem regisztrálja be a játékokat? A te felajánlásod helyesen Max Payne 3 Complete. ;-)
  • arty
    #183850
    Minap töröltem, pont ezért :(
  • arty
    #183849
    blood és duke el-elmentek 486on, kisképernyőn/szarfelbontásban - szal max saját butaság miatt mentek szarul, butitani kell!! :P

    (quake viszont sehogyse, annak valóban pentium kellett, még 5x86on is agyhalál volt)
  • lalakov
    #183848
    A 85 pontos Max Payne Complete-ben benne van még az első két rész is. Hogy vásárolsz? :o :-D
  • MerlinW
    #183847
    Ezt pedig majd' elfelejtettem:)

  • MerlinW
    #183846
    Én is:)
  • MerlinW
    #183845
    Tegnap végigjátszottam az Enslaved-et, és azt kell hogy mondjam, számomra az év egyik legkellemesebb játékélménye volt. Imádni való karakterek, a köztük lévő kémia példátlan, (azok a párbeszédek... :)), a környezet gyönyörű, a hangok jók, illetve a zenével sincs semmi gond. Az irányítással és a kötött kamerakezeléssel vannak ugyan gondok, de a játék nagybetűs hangulata elfeledteti a hibáit.

    A játékidő cirka 8 óra (a PC-s verza tartalmaz egy 4-5 órás spinoff DLC-t is), ami pont elég a dinamikus történetmesélésre, a végén ugyan szomorú voltam, hogy vége, ugyanakkor nem volt különösebb hiányérzetem. Ajánlom mindenkinek, aki szerette anno a BGE-t, aki szereti a könnyed ugrabugra-csihipuhit.