311802
  • arty
    #183964
    Az h téged nem érdekel, senkit nem érdekel. Kell a nagy választék.

    Nekem a 007 Legends korrekt darabnak számított, más a Deadpoolt szerette.
  • Shep
    #183963
    Én a Legends-re írtam, a Deadpool egy közepes játék amit a poénok mentenek meg.
  • Rapid81
    #183962
    A Spiderman-ek és X-Menek is mennek a levesbe a Deadpool mellett.

    Infó

    Még infó

    Aki akarja, az még most szerezze be, amit tud. Nem lesz több lehetőség.
  • DarkSector
    #183961
    Értem miért te linkelted. :D
  • Fpocok
    #183960
    PCGAMER: game of the year
    :D
  • Rapid81
    #183959
    mruca -> murva
  • Rapid81
    #183958
    Én folyamatosan dőlök a röhögéstől. Játékmechanikailag nem nagy szám, de mruca jó poénokkal van telis-teli. Simán megéri. :)
  • Shep
    #183957
    Hát azért a játékért nem kár :)
  • arty
    #183956
    activision, istenem... pont igy volt anno a 007 legendsel... fakezü barmok.
  • Rapid81
    #183955
    Lejárt az Activision Marvel licensze, így a Deadpoolt lekapták Steamről. A GameFly még árulja, szóval aki szeretné még megkaparintani, annak 6 fontért még sikerülhet a GFDJAN20UK kóddal, csak azt nem tudni, hogy meddig.
  • Rapid81
    #183954
    Akkor gyorsan szétkapkodták. :)
  • Tinman #183953
    This item is currently unavailable.
  • Rapid81
    #183952
    SEGA Megapakk, 48 játék 4.95$
    Star Trek 4.99$
  • Tinman #183951
    +1
  • Tinman #183950
    Ma belenyomtam vagy 10 órát... 1x crashelt.
  • Tinman #183949
    Szerintem is... ezért is vettem fillérekért.
  • kigyi
    #183948
    Megkapod azt csak néhány napig nem tudsz vele játszani, mert kifogytak a kulcsokból. Vettem már én is így játékot, de 1-2 nap alatt pótolták mindig a kulcsot, ha hiányzott.
  • DarkSector
    #183947
    Persze puding próbája az evés. :)
    de majd más véleményére fogok hagyatkozni valszeg, mert nem tervezem lewarezolni...

    zan datsu meg a védekezés érdekes lesz.
  • Jim Morrison
    #183946
    érdekes, nekem már 7.45kor beírták a kódot.
    Lehet egyenként írta be egy csávó
  • Shep
    #183945
    Pár nap és kiderül. Remélem jó lesz!
  • Zóanagyvarázsló
    #183944
    Akkor az lehet a trükk, hogy a miénket is magadnak osztod be.
  • ratgab
    #183943
    Nincsenek nekem időmillióim, csak be tudom osztani az időt...:-P
  • Zóanagyvarázsló
    #183942
    Fölsölegesen rinyálni mindenért nem szép dolog, de ha egy szolgáltatás durván elmarad egy másiktól, mely 1000 éves, és szinte versenyre sem kényszeríti azt, igenis fontos kihagsúlyozni a kritikát. Éppen az elmúlt időszakban láttuk sokszor, hogy a netes köpködés bizonyult a nagyok ellen jó fegyvernek, csak abból értenek, ha utálják és alázzák őket :(

    Egyébként ma is kellett megoldanom problémát más laptopján (ja játékokhoz semmi köze), és bizony minden next->next->finish, illetve ezek miatti rá-ránézés úgy elveszi az időt, hogy zavaró. (Pedig olvastam közben, de mindig be kellett avatkozni egy kicsit, esetleg nagyon.) Nem csupán az instant játékból, de bármiből, amit abban a piszok kevés napi 24 órában el tud intézni az ember. Javaslom, hogy ratgab időmillióit sorsoljuk ki Steamgiftsen!
  • DarkSector
    #183941
    Jah, de kiváncsi lennél bill+egérrel hogy megy a Risingben a kardozás.
  • ZsZso
    #183940
    Sztornó, most már ki van írva az oldalra!
  • ZsZso
    #183939
    Nyert még valaki rajtam kívül Dwarfs! -ot SG-n? Nekem sehol se jött még meg a kód/játék, nektek már igen?
  • grebber
    #183938
    Rising egy fos volt ,de szerencsére rövid! Azt pc-n max ha ajándékba kapnám!

    Nekem tökmindegy mivel irányítom nekem nincs olyan hogy szar irányítás!
    Kivéve az autós "szimek" billel.
  • DarkSector
    #183937
    Most is van.... Rising. :)

    Vagy billentyűzettel kívánod játszani azt ami alapvetően kontrollerre van szabva? :) én tuti nem, Rising-el sem játszok.
  • arty
    #183936
    (akinek van lemezes verzája, az ettől még játszhat annak kulcsával, a steamest meg adja oda olyan ismerősének, akinek nem életbevágó a steam, így ő is tud online játszani, dvd ellenőrzések nélkül, meg te is)
  • DarkSector
    #183935
    :)
  • grebber
    #183934
    Nincs kizárva a pc-s megjelenés! 1%-ban még reménykedek is benne hogy lesz valaha még Metal Gear PC-re! Ha lesz megveszem oda!
  • Szabi #183933
    akciós a TDU2, csak épp soha nem kapod meg :DDDDD

    "We are currently out of keys for this title. We've requested more from the publisher and will have those soon. Should you purchase this title, your key will be delivered as soon as we receive it."
  • Rapid81
    #183932
    Újra leszinkronizáltam az accomat, aztán jó lett.
  • DarkSector
    #183931
    Jó neked van konzolon warez. :D
    Én Phantom-ot tutkóra veszem, Ground-ról még nem sokat tudok..., mit jelent az hogy százszorta kisebb? egy DEMO?
  • grebber
    #183930
    Az enyémből biztos nem
  • Dzsini
    #183929
    Legend of Grimrock 2 peták meg egy kicsi :) aki szereti az oldschool dungeon crawlereket (Dungeon Master, Eye of Beholder és rokonsága), annak kötelező móka :)
  • DarkSector
    #183928
    "Habár mindkét epizód sandbox elemekből építkezik, a Ground Zeroes kapcsán mégsem számíthatunk valós idejű napszakváltásra. Aggodalomra azonban semmi okunk, a készítők szerint minden küldetés egyedi és változatos lesz. A Ground Zeroes érkezésére már nem kell sokat várnunk, a prológus március 18-án érkezik Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 és PlayStation 4 platformokra."

    NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

    asszem pénzt vesznek ki a zsebemből!
  • Fpocok
    #183927
    És milyen az irányítása gamepaddal?
  • DarkSector
    #183926
    Hát imike-nek is ez volt de megoldódott, probáld kicsit később. :D
    remélem mindenki tud jelentkezni akit érdekelnek a játékok.
  • Dzsini
    #183925
    Egyszerűbb volt elindítani és rábökni a kis hangszóró ikonra a táblamasinán, odatartva a hangszóróhoz :)