311802
  • Shep
    #184484
    Hát most miért, anno egész jól elkocsikáztam a 2001-ben :)
  • wantonly
    #184483
    Kártyapénzt. Nem tudtam, hogy közutálat tárgya. :)

    Viszont nem aktiváltam, majd lesz vele valami.
  • MerlinW
    #184482
    Te komolyan pénzt adtál a 3DMark-ért?:)
  • Shep
    #184481
    Nekem
    Kártyapénz:
    -CS:GO (de minek?)
    -Castlevania 4 TF2 kulcsért


    GMG: FS Raven Strike DLC 2 juró.

  • Dj Tommy
    #184480
    Én is szerény voltam vásárlást illetően:
    Driver - San Francisco
    CS: Go
    Test Drive Ferrari Legends (Amazonról)
    Payday Wolf Pack Dlc (ez ajándék volt.)
  • kigyi
    #184479
    Én nem voltam valami aktív a téli vásáron, de nagyjából ezt hozta a Jézuska:

    Max Payne 3 (WW) (bár ezt cseréltem grebberrel :)
    Test Drive Unlimited 2
    Age of Empires Legacy Bundle Including The Forgotten (ebből 2 is, mert beugrott egy kari ajándék a kolléganő fiának).
    Audiosurf (ezt nyertem :)
    Operation Flashpoint 2: Dragon Rising (ezt is nyertem :)
    Grid 2 Retail
    Alan Wake
    The Settlers 7: Paths to a Kingdom - Gold Edition (ROW)
    Sid Meier's Civilization V: Gold DLC Only Feb 2013 (csak upgrade az alapról)

    Na meg persze 1-2 bundle, de az nem számít :)

  • Dzsini
    #184478
    Tomb Raider teljes kollekció + single DLC (a bónusz egy szál tomb + a single ruhák)
    Giana Sisters + Owlverlord
    Pinball FX pályák, ami hiányzott a Bundle mellett ajándékba (és én is megkaptam ajándékba viszont)
    Heroes VI complete ajándékba
    Torchlight 2 ajándékba

    Kártyapénzből (hógömbpénzből)
    Braid
    Guacamelee!

    És továbbra is van egy Crusader Kings 2 50% kuponom aki úgy érzi, hogy nem tud élni nélküle :) (dobál kártyákat is)
  • wantonly
    #184477
    Idén nem éreztem a vásárlás kényszerét, viszont szerencsés voltam.

    Kártyapénzből:
    PAYDAY™ The Heist
    VVVVVV
    3DMark

    Ajándékoztam:
    Need For Speed: Hot Pursuit

    Nyertem:
    Remember Me
    Overlord II
  • benőmenő
    #184476
    Tényleg nem voltak olyan besza-behu ajánlatok most.
    Téliszüneti korai stádiumban lévő hörcsögitiszem következménye:
    -Tomb Raider - amazonról, + single dlc kártyapénzből (lassan a végére érek)
    -Trine - kártyapénzből (második rész már megvolt, így ártani nem árthat)
    -Morrowind GOTY (játék folyamatban egy khajiit íjász harcossal)
    És utolsó pillanatban elgyengültem és becsúszott egy Dawnguard, amihez valószínűleg egy darabig hozzá sem fogok nyúlni holmi érettségik miatt :D
  • Tinman #184475
    Winter Sale!

    X játék = 9.99 dollár

    Editor's Choice!

    X játék = 29.99 dollár

    De van 5 dolcsis kupon, úgy olcsóbb... lol.

    Bicsplíz -.-
  • Szabi #184474
    én 49 centet költöttem összesen azt is kártyapénzből, nem voltak túl izgalmas ajánlatok :D
  • ZsZso
    #184473
    Tavaly egy hangyányival jobb ajánlatok voltak.
  • genndy
    #184472
    Na vége a Salenek, én csak ezeket vettem:
    Dead Space 2 (1+2 bundliból, de akkor már ez is Steamre kellett, énhülyeségem, slussz)
    Morrowind GOTY (francba, legyen meg, hátha mégis nekiugrok egy textúrapakkal)
    Painkiller Hell & Damnation: Demonic Vacation at the Blood Sea (mer' a PK H&D JÓ lett! Megérdemli/lem)
    The Walking Dead: 400 Days (occsó vót. Alapjátékot is még úgyis le kell tolni.)
    Painkiller: Ressurection (csak hogy teljes legyen a PK gyűjtemény, egyébként nem várok tőle sokat)
    Borderlands 2 Mechromancer Beatmaster Pack (kellett még egy kicsi egy hógömbhöz )

    Skyrim LE gift
    Remember Me gift (GMG)
    Hát ezeket meg szépen megnyertétek

    Az összes Steames, igen, még hülye hörcsög vagyok, nem mindig várom ki az ománi -75% kétpárizsis árat. Üssetek.
  • wantonly
    #184471
    Crysis 3

    You Save: 0.77 (3%)


  • grebber
    #184470
    Amazonon kint az Editors Choice lista:

    Amik megérik az 5 dolcsis levonás után szerintem ezek:

    The XCOM Collection 5 dolcsi és kész ennyi a többi baszott drága cucc!
    Remélem még bővül a lista mert ez így cingár
  • genndy
    #184469
    Igen, csak inkább a Morriganes szál folytatását várta mindenki (én legalábbis biztosan, azt NAGYON nyitva hagyták).
    Evoluti0N: hát ja :)
  • Shep
    #184468
    A fórum kibírná, max bemószerolnálak a modiknál személyeskedésért :D
  • Zóanagyvarázsló
    #184467
    Nyilván, hiszen ha az SG fórum kibírná, akkor le mertem volna írni azt is :)
  • Shep
    #184466
    Mert az még ettől is rosszabb :D
  • Zóanagyvarázsló
    #184465
    Nekem ugyan mondhatod, én a téged ért topikbeli vádakra céloztam ezzel, nem a saját véleményemre rólad. Imy vagy ratgab meg nem kenyerezhető le ennyivel.
  • Shep
    #184464
    Rush


    Ezt a filmet csak ajánlani tudom mindenkinek mindegy, hogy szereti-e az F1-et, vagy sem. Annyira jól összerakott az egész, hogy ritkán találkozni ilyen alkotásokkal, ráadásul hiába 2 órás a film és hiába kevés benne az "akció" mégis végig le tudja kötni az embert és olyat tud nyújtani amit kevés film.

  • lostprophet
    #184463
    Koszönöm szépen a King's Bounty-t arty-nak, Titan Quest Goldot pedig TBT nyerte :)
  • arty
    #184462
    gratulálok ElveszettPrófétának (itt gondolom lostprophet) :)

    mail ment a kulcsal!
  • grebber
    #184461
    Szerintem a Bioshock Inf + Castlevania kettő éri meg a legjobban 2800ft-ért!
  • Zóanagyvarázsló
    #184460
    Na most gondolj bele, lövöldékre ez szinte franchise-tól függetlenül igaz. Ha már általánosítás, ugye :)
  • Zóanagyvarázsló
    #184459
    Annyi idő alatt szerintem a harc valódi tutorialjáig és a legalapabb képességek megszerzéséig sem jutottál el. Őszintén örülök, hogy abbahagytad, afelől sincs kétségem, hogy nem neked való a játék, de arról nem győztél meg, hogy a játék harcrendszeréről és egyéb kvalitásairól kellő képpel rendelkezel, mert ennyi idő után bizony én sem bírtam ilyesmivel, pedig én veterán voltam már akkor is a fejlesztők játékait illetően.

    Megjegyzem, ugyanennyi idő után a Falloutról, az Oblivionról, de még a Fable-ről sem volt fogalmam sem. Találtam nyilvánvaló hibákat és engem zavaró dolgokat, de hogy a harcrendszerét vagy a karakterfejlesztését, netán a sztoriját stb. meg tudjam ez alapján ítélni, az nem megy. Más mankók alapján még csak-csak (pl. szétcincált feature-ök). Szóval a véleményedet ezúttal is csak annyira tudom hasznosnak és megalapozottnak tartani, mint a korábbi durva általánosításodat. Nem kell tetszenie, ne érts félre, de szerény mintavételezés alapján nyilvánosan markáns véleményt hirdetni nem a legbölcsebb dolog. Ezek után ha látom a véleményedet egy filmről, mindig kérdezhetem meg, hogy az első 5 perc alapján ítéled-e meg.
  • Botond #184458
    Amúgy első memória szinkronizálva!
  • w77d
    #184457
    nekem az Xcom Enemy Unknown tudja szétbaszni az agyam... Mentek egyet, meghal valaki, mondom jó, visszatöltök. Ahha csak hogy azonnal nem látja az előző mentést, ki kell lépni a játékból majd vissza és ott is van.

    Na meg játék közben is felbassza az agyam.. vazze 1-2 méterről képesek mellétrafálni a hugyagyu katonáim, a lények pedig a pálya másik végéről lőnek olyan critical hiteket a fasza fedezékben baszkolódó katonáimnak, hogy csak pislogok.
  • Botond #184456
    Ez a bug nekem is kimaradt szerencsére.
  • ratgab
    #184455
    Draken pedig bitang jó ám!
  • Tinman #184454
    Én meg nem is tudok gyors mentést csinálni, 100%-ban egérrel tolom, a billentyűzet méterekkel odébb. Lehet ez a szerencsém :-)
  • wantonly
    #184453
    Szinte minden lépés után mentek reflexből, de amikor kiléptem még jó volt a könyv, amikor ismét elindítottam, akkor jött a galiba. Az mentett meg, hogy néha szoktam menüből rendes mentést csinálni, nem csak gyorsat, mert az mind hibás.

    A kidobások bizonyos helyeken gyakoribbak. Például, ha az egyik szigeten bizonyos helyen átrepülök, akkor szinte mindig az asztalon kötök ki.
  • Tinman #184452
    Eddig 25+ órám van benne, most is alt+taboltam egyet pihizni, de megyek vissza.

    2x dobott ki az asztalra, ez persze nem jelenti azt, hogy többször nem fog, lehet a későbbi szigeteken még nagyobb bajok lesznek.

    Más bugot egyelőre nem tapasztaltam... max. ilyen minimális grafikai bugot, de kb. észrevehetetlen.

    Egy biztos. Csaták előtt ments. Mondom én, aki 2 csatát lenyomott ma egész jól a 3.-ba meg totál véletlenül szaladtam bele, olyan veszteségeim lettek, hogy csak lestem :-/

    Sajnos ez valóban már nem AZ a King's Bounty. Az egyes részekkel fokozatosan csökken az ötletesség és a hangulat. A Wotn sem rémes, de a Legend-nek árnyéka. Szomorú.

    Nagyon rókabőr, szerencséjük, hogy évente, 1.5 évente vevő vagyok erre újra és újra és a minimális újításoknak is örülök.
  • wantonly
    #184451
    King's Bounty: WotN

    A játék több nagyobb hangvételű csata után egész egyszerűen elfelejtett minden varázslatot a varázskönyvből. Teljesen üres, mindössze két tekercs maradt benne, ahogy a képen is látszik. Ma délutáni mentésem van, ahol még megvannak a varázslatok, viszont elég sok mindent csináltam azóta és kemény csatákon vagyok túl, amit most kezdhetek elölről. Arról már nem is beszélek, hogy csak ma minimum 5 alkalommal rakott ki az asztalra.

    Ez a játék nem nagyon volt tesztelve.
  • Shep
    #184450
    Tehát a 2-vel nem ami egy igencsak jó játék és sokkal jobb a harc is benne, mint az 1-ben. Egyszerűen nem neked valók ezek a játékok csak ezt nehezebb belátni, mint leszarozni őket.
  • Shep
    #184449
    Én csak a hibákat szoktam felróni amiket itt páran úgy vesznek ,hogy szerintem minden szar. Attól még lehet valami jó ,hogy vannak benne hibák, csak ezt itt páran nem tudják összeegyeztetni.
  • davidka003
    #184448
    3-4 óra alapján megtudtam állapítani, hogy nevetséges a játék.
  • Zóanagyvarázsló
    #184447
    Ha az egeret püfölted, akkor rosszul csináltad. Amúgy igen, a Piranha Bytes játékaiba nehéz belejönni, de ha az ember kiismeri a rendszert, akkor nem rossz a harc bennük (nem mondom, hogy kiemelkedően jó, mert véletlenül sem, de a Mass Effect sem jobb TPS-nek). És ez alatt nem azt értem, hogy a rosszat kell megszokni. Az elején meg amúgy is nagyon béna a karakterünk, és ha még tanulni is kell a játék sajátosságait, akkor az egy új játékosnak kellemetlen lehet. Különben is az eleje a leggázabb, a demó után még nagy rajongóként sokat halasztottam én is. Remélem, hogy nem pár óra játék után húzod le az egész játékot pár csörte alapján.

    A G3-ban mondjuk minősíthetetlen a harc 50 óra után is, de az egy külön állatfaj.
  • Fpocok
    #184446
    Az én összes "szarozásom" tényeken alapul, mindegyik teljesen jogos kritika. :)
  • davidka003
    #184445
    Risen 1-el igen. Istenem milyen szánalmas volt az egér püfölés.
    Talán SQJ is megjegyezte anno, hogy ez milyen szánalmas benne.